Ружье зауэр

Джаз

Новачок
Добрый день. Досталось в наследство вот такое вот ружье, подскажите собственно какой это зауэр, возможно кто-то знает цену после восстановления. Спасибо IMG_20170417_100925.jpg IMG_20170417_100905.jpg IMG_20170417_100901.jpg IMG_20170417_100844.jpg IMG_20170417_100810.jpg IMG_20170417_100747.jpg IMG_20170417_100647.jpg IMG_20170417_100634.jpg IMG_20170417_100626.jpg IMG_20170417_100609.jpg IMG_20170417_100558.jpg IMG_20170417_100534.jpg
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Джаз

Новачок
В ствола раковин значительных нет, так мне сказали. Я до этого момента ружья в руках не держал, простите если фото какие-то не такие. Модель вы узнали?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Досталось в наследство вот такое вот ружье
В ствола раковин значительных нет, так мне сказали. Я до этого момента ружья в руках не держал
Поясніть як це розуміти і дайте фото стволів зверху,а головне вкажіть калібр.
 
Останнє редагування:

Джаз

Новачок
Что ж тут объяснять. Я не охотник, ружье осталось от родственника. О раковина мне сказал тесть. Калибр 12.

Фото постараюсь сделать на недели.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рушниця яка Вам дісталась в спадок "Зауер 29E",Це спортивна модель,яка випускалась з 1958 року і лише в 12 калібрі!!
 

mulyavchik

Снайпер
Рушниця яка Вам дісталась в спадок "Зауер 29E",Це спортивна модель,яка випускалась з 1958 року і лише в 12 калібрі!!
Шан. Арго скажіть будь ласка а чи можна при встановленні моделі (стосується чисто заурів)спиратися на вибиті цифри що знаходяться внизу гаків. Чи завжди вони є точним підтвердженням моделі?З пов.
 

lektor

Мисливець
Шан. Арго скажіть будь ласка а чи можна при встановленні моделі (стосується чисто заурів)спиратися на вибиті цифри що знаходяться внизу гаків. Чи завжди вони є точним підтвердженням моделі?З пов.
Якщо дана рушниця Вам непотрібна, то недобивайте її реставрацією, якісна реставрація справа недешева, тому кого зацікавить Ваша рушниця буде простіще реставрувати її з теперішнього стану, ніж виправляти варварську передпродажну псевдореставрацію. Тому продайте її в такому стані.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Шан. Арго скажіть будь ласка а чи можна при встановленні моделі (стосується чисто заурів)спиратися на вибиті цифри що знаходяться внизу гаків. Чи завжди вони є точним підтвердженням моделі?З пов.
Таке індексування нановиться на тих моделях де відсутнє маркування в загальноприйнятих місцях!!Різниця може бути лише в відсутності деяких додаткових елементів маркування-індексування,а власне нанесення індексів "Е","S",бо вони наносяться на крюках ствольнгої пари,а пара може бути встановлена як на моделях з ежектором,так і на люксусовських колодках.Тому індекс на крюках в більшості випадків вказує модель,а виконання встановлюється по факту,або документально.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Якщо дана рушниця Вам непотрібна, то недобивайте її реставрацією, якісна реставрація справа недешева, тому кого зацікавить Ваша рушниця буде простіще реставрувати її з теперішнього стану, ніж виправляти варварську передпродажну псевдореставрацію. Тому продайте її в такому стані.
Свою ціну вона візьме по любому,а виправити "халтуру"буде вже неможливо-це якщо на продаж!!Для себе,власник її зробить як для себе,не рахуючись з коштами,силами і часом.Так що пане топікстартер зробіть висновок і вирішіть подальшу долю рушниці ще до її реставрації.
 

Джаз

Новачок
Скажите, это ружье обычное, без изюминки или все-же не в каждой хате стоит? Интересуюсь по тому что хочу себе двустволку, для души так сказать, почему оно мне и досталось. Но честно говоря очень хочется курковое, вроде тоз бм. Вот и маюсь оставить себе или нет.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Скажите, это ружье обычное, без изюминки или все-же не в каждой хате стоит?
"Изюминка"цієї рушниці в тому,що вона спортивна зі всіма випливаючими наслідками,а значить не для всіх полювань має застосування при довжині стволів-760 і повних чоках!!
«Модель 29Е» – специальное спортивное ружьё с механизмом выбрасывания гильз для стрельбы на траншейном стенде. Замки коробчатые; запирание стволов – тройное, системы Гринера; со скрытым в колодке поперечным болтом. Калибр – только 12-й, длина стволов – 76 см, патронников – 70 мм. Предохранитель неавтоматический. Дульные сужения стволов – полный чок. На боковинах коробки штифтовой указатель взвода курков. Изящная орнаментальная гравировка коробки. По специальным заказам ружьё поставлялось с дорогой букетной гравировкой коробки и казённой части стволов, изображением голубя на прицельной планке. Фабричный логотип Form. J. P. Sauer & Sohn – Suhl наносился только на прицельную планку. Цена ружья в 1959 году в советских охотничьих магазинах 2500 – 2700 рублей.
 

OSIPOV81

Слідопит
Скажите, это ружье обычное, без изюминки или все-же не в каждой хате стоит? Интересуюсь по тому что хочу себе двустволку, для души так сказать, почему оно мне и досталось. Но честно говоря очень хочется курковое, вроде тоз бм. Вот и маюсь оставить себе или нет.
Оставляйте! 100 %
 

ТАР

Снайпер
Вообще ничего не понято с этими зауэрами, два года назад на форуме сказали что у меня 8 мод. А колодка практически 1в1 как на фото у человека. Правда 16 кал.
 

lektor

Мисливець
советских охотничьих магазинах 2500 – 2700 рублей. Тобто автомобіль Запорожец!
А тут неверно, ружье 1958 года, денежная реформа которая состоялась в 1961 году шла по курсу 10 к 1 на новые, то есть автомобиль заз 965 стоял 2500 после реформы , а даное ружье стояло 2700 до 1961 г, а после 270руб. что для 60х тоже немало.
 

tyrist 1945

Тигр
А тут неверно, ружье 1958 года, денежная реформа которая состоялась в 1961 году шла по курсу 10 к 1 на новые, то есть автомобиль заз 965 стоял 2500 после реформы , а даное ружье стояло 2700 до 1961 г, а после 270руб. что для 60х тоже немало.
Можливо.. я ж образно:)
 
Зверху