Рушниця TARGET 15-87 Classic Syntetic 12/76 MC

Доброго дня!
Цього року придбав турка TARGET 15-87 Classic Syntetic 12/76 MC. Вцілому усім задоволений, проте маю деякі питання, може хтось має цю рушницю, підкаже?
1. Як витягнути затвор, щоб почистити? Тобто сам прапорець затвора, який не дозволяє затвору вийти з коробки?
2. Якими навісками дробу краще користуватися і якими патронами, звичайними чи магнумськими?
Не можу чизначити, в чому може бути проблема. Наприклад, летить голуб, метрів 30. Патрон звичайний ТАХО магазинний, 28-32 г, як коли, номер 5, цилінд з напором (0.25) на стволі. Стріляю в голуба, бачу, що попав, пір"я розлітається, голуб якби пападає, проте одразу ж підхоплюється і летить дальше. Переважно за 50-100м. падає на поле мертвим, тоді довго приходиться шукати. Вдома роблю розтин перед приготуванням - переважно всі дробинки, які влучили - в тілі, тобто не на виліт. Переважно не дуже глибоко від місця попадання.
От маю дилему. Чи брати магнум - напівмагнум чи напівчок / чок? Чи може порох відсирів?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
1. брати звуження 0,5 мм
2. дробини, які витягуєте з тушки сильно деформовані? якщо так, то Ви робите мале випередження і дістаєте птицю хвостом дробового снопа, або його краєм.
3. спробуйте інші патрони, до магнума не варто тягнутись 32 г досить поза очі.
4. у більшості Н/А рукоятка затвора виймається рухом в бік, часто треба поставити рушницю вертикально на тильник, від"єднати ствол, притримати лівою рукою поршень трошки потягнувши його донизу, правою потягнути рукоятку затвора на себе.
 

Tocato

Мисливець
Доброго дня!
Цього року придбав турка TARGET 15-87 Classic Syntetic 12/76 MC. Вцілому усім задоволений, проте маю деякі питання, може хтось має цю рушницю, підкаже?
1. Як витягнути затвор, щоб почистити? Тобто сам прапорець затвора, який не дозволяє затвору вийти з коробки?
2. Якими навісками дробу краще користуватися і якими патронами, звичайними чи магнумськими?
Не можу чизначити, в чому може бути проблема. Наприклад, летить голуб, метрів 30. Патрон звичайний ТАХО магазинний, 28-32 г, як коли, номер 5, цилінд з напором (0.25) на стволі. Стріляю в голуба, бачу, що попав, пір"я розлітається, голуб якби пападає, проте одразу ж підхоплюється і летить дальше. Переважно за 50-100м. падає на поле мертвим, тоді довго приходиться шукати. Вдома роблю розтин перед приготуванням - переважно всі дробинки, які влучили - в тілі, тобто не на виліт. Переважно не дуже глибоко від місця попадання.
От маю дилему. Чи брати магнум - напівмагнум чи напівчок / чок? Чи може порох відсирів?
Просто так руками Вы его не вытяните, ну во всяком случае у меня не получается, Подковырьните его донцом гильзой, или отверткой, при этом не забудьте совместить пазы на затворе и он выйдет, немного гемор, но за-то на охоте никогда не выскочит... Я Это делаю Гильзой, удобно...
 
Останнє редагування:

JURIST

Мисливець
Хочу теж собі взяти, але страшнувато щось, лякає низька ціна, чи не буде якість за це розплачуватися. В мережі дуже мало на жаль про нього відгуків, от і ламаю голову.
 

Адвокат1987

Мисливець
можете не ламати голову, якщо з грошима не дуже, беріть і не пожалкуєте, у мене такий в дереві, недорого і сердито, саме головне стріляє, осічок не дає, перезаряджає все (ну у мому випадку) + змінні чоки, + одне скажу пораджу зразу в пластику брати і дешевше і надійніше, після покупки основне магнумом не стріляти, навіска до 36 грам, і буде Вам радість :)
 

vadymmm

Слідопит
Маю такий настріл більше 1500. Все добре. Рушниця робить те що від неї вимагають, хаває все. На рах магнума не раджу та і потреби немає якщо користуватися якісними патронами, а ще краще крутіть самі. Патронник 76 не завжди для магнума, Таргет продають на американському ринку під назвою М13 і так як у них свинцева дроб заборонена вони використовують стальну яка займає більший об'єм і гільзи 70 мало для навіски 34гр. Раджу поїхати на стрільбище і підібрати свій патрон шляхом заміру осипу (100 дольна мішень) і різкості (суха соснова доска).
 
Зверху