СВЕТОФОР

Ярослав Чечен

Слідопит
:D:D:D:D Во-во , а то взяли моду пулей кабанов , коз дырявить , по начитаются охинеи в приказах О ЗАПРЕТЕ ПРИМЕНЕНИЯ КАРТЕЧИ И ПУЛЬ КРУГЛОЙ КОНСТРУКЦИИ !!! :)


Там же чётко прописано : кабанчик до 50 кг. №7 , до 60кг. №5 , до 80 кг. №1 , до 120 кг. 4/0 , 130 кг. то трио !!! :D , кабанЭць 140-150+ ДВА-ТРИ ! трио , бо нЭдай Бог не попадёшь, он Вам лекцию прочитает ... :) Где какую картечь применять !:D:D:D
Вова!!! Молодца, лучше и не скажешь:D:D:D. То только дураки читают законы да приказы:D. А умные знают и так что да чем стрелять надо.:D
Козу дробью, а кабана картечью или супер пулей трио.
 
Останнє редагування:

karpysha

Мисливець
Вова!!! Молодца, лучше и не скажешь:D:D:D. То только дураки читают законы да приказы:D.
Мені цікаво як Ярослав Чечен здавав екзаменованих,як він отримав мисливський квиток,нечитаючи ні законів,ні приказів. Там написано коли полювання відкривається,а коли закриваються,яких тварин можна стріляти,а яких ні. А може він себе рахуючи мудрим,узнає це все від дураків які читають ті закони,та прикази.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Мені цікаво як Ярослав Чечен здавав екзаменованих,як він отримав мисливський квиток,нечитаючи ні законів,ні приказів. Там написано коли полювання відкривається,а коли закриваються,яких тварин можна стріляти,а яких ні. А може він себе рахуючи мудрим,узнає це все від дураків які читають ті закони,та прикази.
:D:D:D Вот это броня.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да он и сейчас наверное для знищення людей, которые будут идти в загоне или стоять на стрелковой линии. Неужели кто то охотится такой гадостью?
Я на кабана-косулю не охочусь, да и вообще крайние 4 сезона не охочусь ни на что :) Но пробовал отстреливать и "трио", и "варвар". С "трио" чуда не произошло, летит что куда хочет. Несколько раз периодически возвращался к этой теме - результат почти всегда плохой. А вот "варвар" удивил. Я даже где-то отписывался и фотки вроде как выставлял. Метров с 35 заряд с МЦ 21-12 "цилиндра" ложится примерно в формат А4 (стабильно 2 картечины и пуля, одна картечина отрыв). А с верхнего ствола ИЖ-27 - все в А5. Т.е. с "чока" картина еще лучше. ХЗ как для охоты, обсуждалось и тема специальная есть, но волка стрелять, точнее попробовать достать на критических предельных расстояниях. Но это ИМХО и мое личное отношение к вредным и хищным животным.
 

Вова!!!

Снайпер
Вова! Дай силку де чітко це прописано. Інакше це буде виглядати що Ти балабол
Для особо одарённых , отличников по сдаче экзаменов , и для тех кто у танке !:Dhttp://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11


А это то место где указано номер дроби на копытных !


ПОЛОЖЕННЯ
про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин

I. Правила проведення полювання на тварин, добування яких здійснюється за ліцензією

1.1. На бабака, бобра, борсука, ондатру, куницю лісову, білку (далі - хутрові звірі), а також на оленя європейського та плямистого, козулю, лань, лося під час гону дозволяється лише індивідуальне полювання.

1.2. На кабана, лань, оленів європейського та плямистого, козулю, лося, муфлона (далі - парнокопитні тварини) дозволяється індивідуальне, колективне та облавне полювання.

1.3. Полювання на парнокопитних тварин дозволяється лише набоями, спорядженими кулями. Забороняється полювання на таких тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених круглими кулями, картеччю чи шротом.


Учите что бы ни кто не был голословным !:)
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Для особо одарённых , отличников по сдаче экзаменов , и для тех кто у танке !:Dhttp://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11


А это то место где указано номер дроби на копытных !


ПОЛОЖЕННЯ
про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин

I. Правила проведення полювання на тварин, добування яких здійснюється за ліцензією

1.1. На бабака, бобра, борсука, ондатру, куницю лісову, білку (далі - хутрові звірі), а також на оленя європейського та плямистого, козулю, лань, лося під час гону дозволяється лише індивідуальне полювання.

1.2. На кабана, лань, оленів європейського та плямистого, козулю, лося, муфлона (далі - парнокопитні тварини) дозволяється індивідуальне, колективне та облавне полювання.

1.3. Полювання на парнокопитних тварин дозволяється лише набоями, спорядженими кулями. Забороняється полювання на таких тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених круглими кулями, картеччю чи шротом.


Учите что бы ни кто не был голословным !:)
Вова!!! Все правильно ты указал, да только не все это понимают. Я не буду называть кто!!!! но некоторые "специалисты" в этой теме приводили п 1.3 в доказательство того что можно охотиться так называемой пулей "трио". Они видать начали читать этот пункт, в том месте где указано что на копыто можно охотиться пулей, да не дочитали туда где указано что запрещено охотиться круглыми пулями. Понятно что их не переубедишь, но хотя бы те кто еще сомневались, пусть сделают правильные выводы. А то что на патроне с зарядом "трио" написано что это пуля-так я скажу, что на заборе тоже много чего пишут.
 

karpysha

Мисливець
Мене дивує тільки те,що людина яка готова стріляти кабана 50кг шротом 7,і говоривши при цьому що це прописано в законі. В положенні про полювання цього нема і ніколи не було. Значить балабол,а з педагогами я дискусію вести не збираюсь.люблю серйозних людей,а не дитячі закидали. На рахунок Ярослав Чечен. Ти же сам казав що закони читають дураки. Дивлюся ти змінив думку. Почав читати закон про полювання:D:D:D:D Видно мої пости не пройшли для тебе даром:p:D:D.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Мене дивує тільки те,що людина яка готова стріляти кабана 50кг шротом 7,і говоривши при цьому що це прописано в законі. В положенні про полювання цього нема і ніколи не було. Значить балабол,а з педагогами я дискусію вести не збираюсь.люблю серйозних людей,а не дитячі закидали. На рахунок Ярослав Чечен. Ти же сам казав що закони читають дураки. Дивлюся ти змінив думку. Почав читати закон про полювання:D:D:D:D Видно мої пости не пройшли для тебе даром:p:D:D.
У Вас с юмором точно туговато. Или Вы робот? Если нет то почитайте мои посты в этой теме и поймете поменял я точку зрения или нет, и о чем я вообще говорил. Это какой то пипец.
 

Вова!!!

Снайпер
Мене дивує тільки те,що людина яка готова стріляти кабана 50кг шротом 7,і говоривши при цьому що це прописано в законі. В положенні про полювання цього нема і ніколи не було. Значить балабол,а з педагогами я дискусію вести не збираюсь.люблю серйозних людей,а не дитячі закидали. На рахунок Ярослав Чечен. Ти же сам казав що закони читають дураки. Дивлюся ти змінив думку. Почав читати закон про полювання:D:D:D:D Видно мої пости не пройшли для тебе даром:p:D:D.
:D:D:D Вы не стреляете кабанов семёркой , да Вы и на "кабанячей " охоте тогда не бывали ! :)Нужно обязательно попробовать !:rolleyes::):D
 

karpysha

Мисливець
Цей зайчик був застрелений шротом. Розкажіть яких стріляєте Ви. За сезон це шостий на закриттю.
 

Вкладення

Ярослав Чечен

Слідопит
Цей зайчик був застрелений шротом. Розкажіть яких стріляєте Ви. За сезон це шостий на закриттю.
Ладно, не будем меряться у кого длиннее:) Я Вас понял.:DЕсть и у меня чем похвастаться да не буду. Может и были у Вас хорошие охоты. Желаю Вам не делать подранков. Лучше мимо.;)
 

karpysha

Мисливець
За ковпачкову семірку нічого сказати не можу,не стріляв, а за діаболо залишились погані спогади. Раніше мені сильно подобалось стріляти цією кулею. З моєї ІЖ 58 літали точно. Косуль багато перестріляв цією кулею. Одного разу у горах при полюванні на кабана,а кабан був обтропленний і ми знали що кабан здоровий. Кабанів було багато,але відстріляти треба було великого сікача, так як він храмав. Кабан на мене вийшов. Ще нагінка не встигла собак пустити як кабан вийшов. Стріляв кулею діаболо на метрів 40. Другий раз вистрілити не получилось. Кабан пішов,краплі крові де не де. Пустили собак. кабана добрали. Виявилось що куля попала в лопатку і юбку кулі розвернуло,одним словом зробилась тарілка. Кабан виявився інвалідом,тому далеко не міг тікати. Не буду казати що куля не годиться для відстрілу великих копитних,але я від неї відказався. По козах вона працює,хотя косуль я не стріляю років 5
 

ATIS

Снайпер
Тарілку Діаболо робить то це точно, також не люблю цю кулю.
 

Вова!!!

Снайпер
68GmJU_A8iY.jpg
wCT_OuYehtU.jpg
Кабанчик 150 кг. 45 м. первая диабола 37 г. основание сердца с артериями застряла глубоко в калкане , ели выколупали , разворот и метров с 50 позвоночник вот тем колпачком 36,5 г. по диагонали в угон , застряла под кожей с другой стороны . Никогда не плющит до неузнаваемости примерно 4-5% сурьмы в диаболе , часто при попадании позвоночник , шея , голова , просто вылетали вылет до 45 м. Фотка прошлогодняя, не очень , переплавленные к сожалению , ностальгией особо не страдаю , нехватка свинца...:)
 
Зверху