Самозаряд

Androsh

Слідопит
Какой то "сумбур", у пыж-контейнера есть обтюратор, так вот этот обтюратор (от слова - обтюрация) и создает обтюрирующий момент (предотвращает прорыв пороховых газов), а под войлочными пыжами, что создает "обтюрацию" ?
Копатыч, войлочный пыж и создает обтюрацию. Это что, "открытие Америки"? Вопрос в том, если вы не поняли: что лучше обтюрирует: пластиковый пыж-контейнер, или войлок+контейнер? Спс...
 

Androsh

Слідопит
Дивлячись коли стріляти-літом,чи зимою в мороз під -20 .Зробіть з 10-к патронів і відстріляйте кожний варіант окремо, на 20-30 метрів.Все буде залежати від прокладки на порох.,і амортизації основного пижа.,та способу закриття гільзи (зірочка чи завальцовка).
Звичайно, можна самому провести це "дослідження". Але питання в тому, що, можливо, хтось уже експериментував...
 

Копатыч

Зброяр
Копатыч, войлочный пыж и создает обтюрацию. Это что, "открытие Америки"?
для меня, ДА, лично Вы открыли Америку, положите свои пыжи прямо на порох и я посмотрю, какая у Вас будет "обтюрация" ......
А пыжи это - амортизатор, учите мат. часть ......
Обтюрация — обеспечение герметизации канала ствола при выстреле, то есть создание условий в стволе огнестрельного оружия, при которых пороховые газы работают по назначению, расширяясь позади пули или снаряда без прорыва их в ту или иную сторону, что увеличивает эффективность и безопасность применения оружия.
 

Vov-1

Зброяр
Звичайно, можна самому провести це "дослідження". Але питання в тому, що, можливо, хтось уже експериментував...
Я пробував обтюратор войлок ,двп.Сподобалолось більше ніж на пластику...Рівномірніша осип,різ4ість +-однакова.Зараз це мій основний спосіб заряджання
 

Руслан Михалич

Мисливець
Звичайно, можна самому провести це "дослідження". Але питання в тому, що, можливо, хтось уже експериментував...
На тоз-34 заряжал всегда картонная прокладка 3 мл войлок+контейнер и все устраивало это если дальний патрон нужен был.А были моменты когда с под собачки на коротке нужно разрезал пополам не до конца войлок и дисперсант .Я думаю разница может быть только зимой между пластиком и войлоком да и войлок не так пропускает пороховые газы .
 

Mykola STARyy

Снайпер
Був ще турок полуавтомат з кільцевим роздуттям по середині стволу.Після того як відпаяли планку ,зробили закатку стволу по "холодному".На слідуючий день роздуття з"явилось знову.... от і думай, що за метал.Можете сприйняти це як "байку".,
Це ніяка не байка, все закономірно, метал такий як треба. Подивіться "пластичні деформації", "текучість металів".
 

kef

Зброяр
Я думаю ,що Ви мене зрозуміли.Все вдалося зробити лише коли проблемне "місце" було розігріте до почервоніння металу,чи полюють тею рушницею ,чи пішла в брухт,я не знаю.А всяких "цікавих" випадків.,на полювавнні довелось бачити достатньо багато.Коли у руках мислвиця після пострілу самозарядом- залишався приклад з колодкою, а все інше розліталось в різні сторони. Був і розрив патронника рушниці ,правда без наслідків травмування.Затяжні та не обережні постріли.Також на власній "спині" відчув роботу 0000 нулів.Більше з нами той любитель стрільби на дальні дистанції не полює.....Так що байок у мене є ще багато.І думаю що Ви в своєму мисливському житті побачили набагато більше "цікавого"ніж я.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я думаю ,що Ви мене зрозуміли.Все вдалося зробити лише коли проблемне "місце" було розігріте до почервоніння металу
Ні, не зрозумів. Вдалося зробити не все, а тільки відновити геометрію.
Поясню на прикладі межі текучості для Сталь 45.
Гартована -_______________ 490МПа
Нормалізована -____________355МПа
Відпалена -________________244МПа
Абсолютні величини до уваги не беріть, просто порівняйте значення.
 

kef

Зброяр
Ну значить геометрія була відновлена.Я лише навів приклади з самозарядом і не обережності під час полювання.
 

КДН

Слідопит
Неодноразово на форумі проскакувала інформація,що гільза Піонка погано "крутиться" через товстий і твердий пластик.Так от,я вже досить довгий час кручу патрони на цій гільзі і ніяких незручностей не відчуваю.Кручу на МЕС.
 

Вкладення

web2r

Мисливець
Неодноразово на форумі проскакувала інформація,що гільза Піонка погано "крутиться" через товстий і твердий пластик.Так от,я вже досить довгий час кручу патрони на цій гільзі і ніяких незручностей не відчуваю.Кручу на МЕС.
А це гільза не з патронів РІО випадково? Якщо так, то це аж ніяк не піонкі
 

Єгор777

Снайпер
Я такими користувався минулого сезону, споряджав на УПС, докручував закруткою, виходили гарні.
 

сергей1975

Слідопит
Пользовался Пионкой, с пластиком проблем не было. Проблема в другом. У этих
гильз донный пыж не такой как у других он не сферический а ступенькой сделан из
черного очень твердого пластика, лопается от капсюля в сторону примерно на каждой
3 гильзе. Гильзы брал новые белого цвета. В стреляных гильзах этой фирмы
обращайте внимание на донный пыж и аккуратно с уплотнением капсюльного
гнезда.
P.S. Здесь на форуме уже описывал проблемы Пионки Грищенко в какой
теме не помню.
 

КДН

Слідопит
Пользовался Пионкой, с пластиком проблем не было. Проблема в другом. У этих
гильз донный пыж не такой как у других он не сферический а ступенькой сделан из
черного очень твердого пластика, лопается от капсюля в сторону примерно на каждой
3 гильзе. Гильзы брал новые белого цвета. В стреляных гильзах этой фирмы
обращайте внимание на донный пыж и аккуратно с уплотнением капсюльного
гнезда.
P.S. Здесь на форуме уже описывал проблемы Пионки Грищенко в какой
теме не помню.
Капсульне гніздо в Піонки якраз дуже щільне,обжимати не має потреби навіть після 3 разового використання!
 

КДН

Слідопит
Я крутив по пару тисяч таких гільз на рік.Ніразу нічого не лопнуло!.
П.С. Споряджав б/у,не нові
 
Зверху