Самозаряд

КДН

Слідопит
Мав кілька набоїв в червоній гільзі, зимою всі тріснули практично на 3/4 довжини гільзи
Інформації замало. "Червона" гільза ні про що не говорить!Де зберігали,як крутили(купували нові),температура на момент полювання показник "так собі"...і т д. Все відносно...
 

KFoR

Зброяр
Спочатку вивчіть якості даних капсулів і в яких випадках та для яких гільз вони використовуються...
Ну от хочу я споряджати на СХ2000, і іншого капсуля мені не треба. Тоді приходиться усажувати капсульне гніздо. А капсулів ремонтного розміру в природі немає, є типорозмір заданий ТУ і все.
 

КДН

Слідопит
Ну от хочу я споряджати на СХ2000, і іншого капсуля мені не треба. Тоді приходиться усажувати капсульне гніздо. А капсулів ремонтного розміру в природі немає, є типорозмір заданий ТУ і все.
В тому і справа,що СХ 2000 призначений для нових гільз! Тому у Вас в б/у він і випадає,як Ви написали.І приходиться танці з бубном робити.
Нобель 686 в цьому плані універсальний,тому ним більшість і користується!
 

КДН

Слідопит
Точніше, для яких порохів.
Так шановний Микола Старий,для яких порохів, само собою правильно.:)Я просто мав на увазі нові гільзи чи б/в.
Десь у мене була інформація під які порохи підходить той чи інший капсуль.Знайду,викладу.
 

huntumy

Зброяр
нет капсюлей под б\у или новые гильзы... только одни проваливаются в б\у другие идут с натягом. это и есть ответ на вопрос.
 

Влад1

Мисливець
кто какими обтюраторами полюзуеться? а то я купил в виде шашки, но что-то они мне не внушают доверия
 

ATIS

Снайпер
кто какими обтюраторами полюзуеться? а то я купил в виде шашки, но что-то они мне не внушают доверия
Я користуюсь нашими рівненськими, ніколи не підводили як в жару так і вмороз, завжди якістний постріл.
 

Ivan1989

Мисливець
Що могло стати причиною такого розриву гільзи? Порох д20 навіска 1,4х28.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Що могло стати причиною такого розриву гільзи? Порох д20 навіска 1,4х28.
Гильза старая, по всей вероятности- банально прогорела в самом "уязвимом" месте ИМХО. У меня та же история приключилась в этом сезоне, только в 12 калибре. Фото постараюсь сделать- гильзу (ее остатки) все-таки, нашел.
Кстати, тоже на Д20! Может, все дело в порохе?:confused:
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху