Самозаряд

INTER

ветеран форуму
надійна команда
гильза СТС турецкая
Это марка патронов, гильза там cheddite посредственного качества
Щось з порохом. ....
Велика температура. ...
Раз так поплавило пластмасу. ...:oops::oops::eek::eek::D:eek::D
Снарядил для отстрела 10 патронов на разных комплектующих на D20, в половине случаев при выстреле огонь с окна в ствольной коробке:eek:. Выстрел резкий, не комфортный + в одном случае отделение пластмассовой части гильзы от металлической юбки:eek:. Хорошо, что посмотрел на землю, а то в ствол п/а особо не заглянеш. Вот тебе и порох куплен на развес!!! Больше им не пользуюсь
 

kef

Зброяр
То вже не патрон споряджений таким порохом.
То вже вибухівка.
Взрив.пакет.або граната....
Через що і навіска пороху рекомендована чуть більше гра му.
Я таким порохом не користуюсь. ...
Лише такими де рекомендована вага для 12 к.більше двох грамів.

Ці більше схожі на мисливські порохи. Для полювання а не спорту чи економії.
 
Останнє редагування:

HaNtEr95

Мисливець
таке питання шановне товарство - придбав в місцевому магазині 1 кг дробу №2, та він виявився занадто мягким..освинцовка жахлива, чи можна застосовуючи розрізний циліндрик з тонкої плівки зменшити її? та чи не збільшитьця при цьому купчастість? ( що є не бажаним тому і не використовую контейнер)
 

ATIS

Снайпер
Від стирання дробу в стволі використовую дробовий стаканчик, тільки розрізаю його пополам. Після виходу з ствола він розділяється пополам, і осип гарна і освинцюювання немає.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
таке питання шановне товарство - придбав в місцевому магазині 1 кг дробу №2, та він виявився занадто мягким..освинцовка жахлива, чи можна застосовуючи розрізний циліндрик з тонкої плівки зменшити її? та чи не збільшитьця при цьому купчастість? ( що є не бажаним тому і не використовую контейнер)
Делали такие стаканчики из фотопленки. Раньше такого добра было в каждом доме. Можно просто из плотной бумаги отрезать полоску. Кучность от подобных манипуляций сильно не изменится. Точнее несколько изменится в лучшую сторону, но больше из-за того, что будет меньше периферийных деформированных дробин и сноп дроби будет плотнее.
 

Patso

Снайпер
Делали такие стаканчики из фотопленки. Раньше такого добра было в каждом доме. Можно просто из плотной бумаги отрезать полоску. Кучность от подобных манипуляций сильно не изменится. Точнее несколько изменится в лучшую сторону, но больше из-за того, что будет меньше периферийных деформированных дробин и сноп дроби будет плотнее.
Правильна порада. Я сам так і роблю для безконтейнерних патронів. Використовую полоски з паперу.
Підберіть один раз пробнимшляхом потрібну вам довжину і ширину полоски, тоді розмітье таких на листі паперу і наріжте. За 5 хвилин роботи можна запастись на цілийсезон.
Я дляцього беру тонкий картон ( не гофрований) - як на коробках від цукерок і т.п., різної упаковки зараз кругом повно.
Проблему освинцовки вирішує відмінно, кучність як в звичайного безконтейнерного патрона.
 

HaNtEr95

Мисливець
стара фотоплівка є в наявності.. будемо пробувати) дякую усім за поради.. ( а шріт я краще куплю ще 1 кг у форумчанина він перевіриний і якісний))
 
  • Like
Reactions: kef

aleks_321

Новачок
Доброго дня шановні форумчани, підкажіть чи правильно я розраховую кількість пороху крук на 16кал - на банці 12кал. - 2,2гр на 16кал. 91,3% тобто 2гр, максимальна вага дробу 30гр, на 28гр отримуємо 1,86гр пороху, я використовую рівненський обтюратор значить зменшую ще на 15% отримуємо1,58, закругляєм = 1,6гр пороху на 28гр дробу при використані пластикового обтюратора, все так чи я десь помиляюсь??
 

aleks_321

Новачок
я так і заряджаю, але чому за розрахунками виходить на 0,2гр менше? чи я неправильно щось враховую?
 

aleks_321

Новачок
а чи не буде скачок тиску якщо виявиться замала наважка пороху, тобто не відповідність снаряд-заряд.
 

aleks_321

Новачок
а ще підкажіть від чого залежить сила звуку пострілу, в одних такий аж вуха закладає, в інших сухий, короткий?
 

huntumy

Зброяр
Высокое дульное давление из за недостаточной обтюрации. Порох горит по все стволу и за ним в том числе.
 

БЮВ

Слідопит
Это марка патронов, гильза там cheddite посредственного качества

Снарядил для отстрела 10 патронов на разных комплектующих на D20, в половине случаев при выстреле огонь с окна в ствольной коробке:eek:. Выстрел резкий, не комфортный + в одном случае отделение пластмассовой части гильзы от металлической юбки:eek:. Хорошо, что посмотрел на землю, а то в ствол п/а особо не заглянеш. Вот тебе и порох куплен на развес!!! Больше им не пользуюсь
Пожалуйста поподробнее о составляющих и способе зарядки.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А 100 метров теми весами меряли которые 1,8-2 гр показывают?
Ну, пулей на 100 м сам стрелял, но дробью и даже картечью... даже смысла не вижу... Разве что, по принципу: "добуду, так добуду, А ПОДРАНКОМ ПРОПАДЕТ - ДА И Х.. С НИМ!" не НАШ метод!
 

Agrowest

Мисливець
Тільки не кидайте тапками..
В папкову гільзу на порох, що краще, пластиковий обтюратор чи картонна прокладка?
 
Зверху