Самозаряд

Vov-1

Зброяр

vkkovalov

Мисливець
Хорошо получается 12 калибр пластик в кипяточек и на баллончик от пневматики (12гр).
Я на гильзу одеваю оправку (трубку) с внутренним диаметром 20 мм внутрь гильзы балончик и как Вы в кипяток на 5 сек затем под струю холодной воды.Дульце ровное и еще один плюс пластик на гильзе немного уменьшается в диаметре (ПК идут плотнее) разный пластик гильз по разному + - . Звезда при закрытии ровнее да и закрутка без проблем.
 

василь довжик

Слідопит
Хоча від танців з бубном з пробкою, двп, буферами буду відходити
Зі. П/К ФОРЕВА :)
Мені пропковий пиж дає мягку віддачу.А з п/к якось сильніше бодається.Я навіть в п/к замість пластикового амортизатора ставлю пропковий.Патронів для полювання йде не багато,тай подобається мені посидіти за цім ділом.Можливо як би стріляв по тарілочкам а там патронів чи маленько йде,тоді без заморочки п/к.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А через корзину не пробували?
Честно- не пробовал никогда, точно так же, как никогда не пользовался пробковыми пыжами- не было необходимости.
Поэтому и корзинки, в арсенале приспособ для снаряжения, не имею.
Где ее можно купить? Думаю и для ДВП -пыжей она подойдет?
 

KFoR

Зброяр
Мені пропковий пиж дає мягку віддачу.А з п/к якось сильніше бодається.Я навіть в п/к замість пластикового амортизатора ставлю пропковий.Патронів для полювання йде не багато,тай подобається мені посидіти за цім ділом.Можливо як би стріляв по тарілочкам а там патронів чи маленько йде,тоді без заморочки п/к.
На полюванні навіски до 36 грам не відчуваються. При тому що моя рушниця важить 3кг. Мені спорядження патронів приносить задоволення, але найбільше задоволення приносить результат пострілу. А з того що я бачу то
Зі. Ще будуть деякі тести зимою де все стане зрозуміло повністю
 

иж 18

Слідопит
Честно- не пробовал никогда, точно так же, как никогда не пользовался пробковыми пыжами- не было необходимости.
Поэтому и корзинки, в арсенале приспособ для снаряжения, не имею.
Где ее можно купить? Думаю и для ДВП -пыжей она подойдет?
На ютубе давно видел видио, сейчас не могу найти, так там показывал охотник самодельную такую бриблуду, трубку дюралевую (вроде) нужного диаметра распилил звездой, на конус заточил (трубка тонкая, после распила лепестки у него пружинили) так быстро пихал с помощью неё и навойника пыжи в стрелянные гильзы.
 

huntumy

Зброяр
Сделайте оправку с металла. Вставив в гильзу расправляет. Пока пыжуете оправку в следующую гильзу вставили. Удобно
 

Lex12310

Мисливець
Всем привет. Хочу поделиться, блин сколько охочусь и заряжаю патроны такого не видал. Отдал мне знакомый остатки комплектации, дробь ,картечь капсюля и с десяток заряженных патронов. Гильза Мельничук, короче- начал разбирать, в патроне 25 граммов полукартечи(16 калибр), ДВП пыж, пороховая прокладки, обтюратор и под ним....сера от спичек массой 4 грама- капсюль СХ2000, скажу честно мне страшно...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Всем привет. Хочу поделиться, блин сколько охочусь и заряжаю патроны такого не видал. Отдал мне знакомый остатки комплектации, дробь ,картечь капсюля и с десяток заряженных патронов. Гильза Мельничук, короче- начал разбирать, в патроне 25 граммов полукартечи(16 калибр), ДВП пыж, пороховая прокладки, обтюратор и под ним....сера от спичек массой 4 грама- капсюль СХ2000, скажу честно мне страшно...
Процитуйте це саме сюди http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/МСВ-мельничук.58839/page-2#post-689412

П.С. Ніколи в житті навіть і в руки не беріть набої МСВ, бо вони до добра не приведуть, навіть з голови викиньте слово Мельничук і забудьте назавжди!
Я і сам не такі "фокуси" бачив в цих набоях, що аж перехрестився був (І розряжав, і відстріляв біля ста шт., як з 12-го так і 16-го кал., зря купив після побаченого) Повірте.. Навіть другі мисливці це підтвердять, що помічали "фокуси"..
 

KFoR

Зброяр
Процитуйте це саме сюди http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/МСВ-мельничук.58839/page-2#post-689412

П.С. Ніколи в житті навіть і в руки не беріть набої МСВ, бо вони до добра не приведуть, навіть з голови викиньте слово Мельничук і забудьте назавжди!
Я і сам не такі "фокуси" бачив в цих набоях, що аж перехрестився був (І розряжав, і відстріляв біля ста шт., як з 12-го так і 16-го кал., зря купив після побаченого) Повірте.. Навіть другі мисливці це підтвердять, що помічали "фокуси"..
мені знайомий спрезентував 10шт Мельничукових патроні з словами "дуже хороші патрони" Я цей десяток весь розряжу і покажу з чого ці патроні ліплять
 

Mykola STARyy

Снайпер
При всій неоднозначності Мельничука, ви що всер'йоз думаєте що при його об'ємах він тре сірку з сірників?
Читайте:
. Гильза Мельничук,
а не патрон Мельничук!
Вчіться читати те що написано, а не те що вам хочеться.
 

KFoR

Зброяр
При всій неоднозначності Мельничука, ви що всер'йоз думаєте що при його об'ємах він тре сірку з сірників?
Читайте:
а не патрон Мельничук!
Вчіться читати те що написано, а не те що вам хочеться.
Я впевнений що там порох нобельспорт, а от який і скільки от тут в мене питання
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я впевнений що там порох нобельспорт, а от який і скільки от тут в мене питання
І порох буває різний і дріб пляцками або "пуголовками", і пісочок трапляється, але про сірку, це смішно.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дядя Коля, а готові патрони МСВ чи "Мельничук - наче ж такі є? За гільзи знаю, але ж наче є і готові патрони. Де і ким вони збираються і як правильно називається фірма виробник тих патронів?
 

Lex12310

Мисливець
Коллеги, патроны были самокрут, ГИЛЬЗА Мельничук, просто чтоб серу пихать вместо пороха, блин мы так самопалы заряжали....
 
Зверху