Самозаряд

Mykola STARyy

Снайпер
Дядя Коля, а готові патрони МСВ чи "Мельничук - наче ж такі є? За гільзи знаю, але ж наче є і готові патрони. Де і ким вони збираються і як правильно називається фірма виробник тих патронів?
МСВ Мельничук, вона ж "Українська збройова компанія". Є і готові патрони. Де виробництво - велиий секрет.:) Магазин в Тернополі - вул Руська 3. Офіційний представник "Тахо", найширший в місті асортимент патронів, порохів і комплектухи різних виробників. Досить гуманні ціни.
 

KFoR

Зброяр
Дядя Коля, а готові патрони МСВ чи "Мельничук - наче ж такі є? За гільзи знаю, але ж наче є і готові патрони. Де і ким вони збираються і як правильно називається фірма виробник тих патронів?
МСВ так називаються
 

Lex12310

Мисливець
Народ ещё вопрос, нашел у себя 2 патрона Мельничук, 34 грама-, дробь 5. Вот почитал некоторые ответы по этой фирме...теперь думаю, разобрать эти патроны или стрельнуть...
 

Mykola STARyy

Снайпер
Патрон МСВ МЕЛЬНИЧУК. Заявлено : Дріб #9
;28грамів.
IMG_20181015_155735.jpg

Матові дробини #8, окремо три клаптики свинцю.
IMG_20181015_155621.jpg

Пиж
IMG_20181015_155804.jpg
порох явно нобельспорт і явно не D20 (хоча?)
IMG_20181015_155838.jpg
 

Вкладення

Lex12310

Мисливець
Нормально так на 26 с копейками дроби заряд пороха. Хотя я был разобрал на 34 грамма, дроби 34 дробь средняя по твердости и отличная по форме, пороха было 1,66 тоже Нобель, правда пыж гавенный. И гильза хрень...
 

KFoR

Зброяр
Нормально так на 26 с копейками дроби заряд пороха. Хотя я был разобрал на 34 грамма, дроби 34 дробь средняя по твердости и отличная по форме, пороха было 1,66 тоже Нобель, правда пыж гавенный. И гильза хрень...
Сьогодні розкурочу на 32 покажу що там
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не буду спорить по пороху. При снаряжении на станке есть погрешность, это естественно. Но ТАКОЙ разброс или недовес по дроби даже дешманский Лии не делает!!!!! А я не думаю, что те патроны фасуют вручную мерками. Вывод один - либо воруют, либо отсутствует элементарный контроль качества.
 

КДН

Слідопит
Патрон МСВ МЕЛЬНИЧУК.
Дядя Коля в черговий раз підтвердив,що патрони даної "хвірми" гімно!
Ну ладно,коли перепілка,голуб,качка і той патрон не стрельне, невелика досада,а якщо на номері стоїш і чорний вискочить більше сотки кіл,КЛАЦ-КЛАЦ.....уявіть ситуацію.
А там КОЛЕКТИВ....
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Я вже в темі МСВ писав, що я розряжав і всі кульові набої МСВ похабно заряжені! Всі(!) кулі (Діаболо, Майера,аля-Бреннеке) всі стояли на БІО-пижу, ще що більше здивувало, що серед "Аля-Бреннеке" попадались радянські Бреннеке! Набої з кулями Полева-3,6., то на термоклею в кулі були приклеїни сталеві кулькі "ВВ" (Для пневмата СО2).. Фокусів там..:eek:
Також писав про дробові, як я відстрілював набої МСВ по пачці #5/36 і #3/36, кожен патрон по різному віддачу давав, то нормальну, то слабо, а то бувало і "смачно" давало, а це означає що? Що в кожному патроні, "грала" навіска пороха, по тому і така віддача. І то, серед цих 50 шт., 8 дали осічку (капсюль глибоко наколений був), а серед цих восьми набоїв, один патрон не вистрілив, двічі вдаривши бойком.
І це був мій останній відстріл, більше і знати не хочу.
П.С. При мені товариш з ИЖ-58 16 кал., теж 50 шт., вилупив і 3 чи 4 осічку дали.
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
Жах :)
Дробь - мусор.
Звезда - ночной кошмар (из-за 36-граммового П/К она просто провалена)
Пороха там сколько?
 
Зверху