Саморобний прес для спорядження патронів

jurij

Мисливець
Шановне товариство!Давно хотів мати щось подібне у свому арсеналі.для спорядження патронів,з великим діапазоном примінення.Щось на кшалт такого -http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Пресс.50727/Звісно,купити не проблема.та хотілось знайти примінення рукам і фантазії.Точити в токаря направляючі і штоки-марудно,та й не дешево.І от до мене в руки попав механізм ГРМ(газорозпредільчий механізм від Жигуля).А саме:корпуса-тримачі валів ,вали ,штовхачі клапанів і пружини між ними.Деталі не потребують токанної обробки, так,як підігнані з відповідними допусками.Порізавши це все на деталі-вийшов досить симпатичний пресик.Якщо комусь цікаво-з радістю поділюсь досвідом.
 

Вкладення

jurij

Мисливець
Тільки зробив..Ще можна до нього різних насадок доробити.Висота регулюється.
 

Сергій1981

Новачок
Річ конєшно хороша і руки з того місця...сумнів тільки що до походження грма .
 

jurij

Мисливець
ГРМ був повністю в зборі..я його на металолом хотів відправити,а коли почав відділяти алюміній від сталі-в руках опинились деталі..Виникла думка..Взавтра це все поркажу знайомому мотористу-він точно скаже від чого це..та мені здається,що підійде від любого двохрозпредільного ГРМа.Отворів не сверлив-використав наявні.
 

Сергій1981

Новачок
Мав наувазі , що він не від жигулів....а так річ доволі хороша і думаю корисна!
 

jurij

Мисливець
ГРМ від Мазди 626-забув,що в мене така була років 10 тому..З одного ГРМа можна зробити два преса.
 
Останнє редагування:
Зверху