Сейф

andremon

Мисливець
Доброго всім дня.Можливо вже є така тема,тоді вибачте "ткніть носом".А якщо ж ні,тоді дайте відповідь:Можливо самому зварити металевий ящик потрібних розмірів мені,для зручного розташування (наприклад в шафі)?Тех.вимогі занадто жорсткі(товщина металу стінки,дверей,замок особливий ригельним засувом)?Звісно є а положеннях про зберігання,та я чув поради:не парся у мене саморобний,на одну одиницю переломку вистачає.
Тож,хто має досвід саморобних сейфів,та використовує.
Дякую.
Минулої осені я вирішував подібні проблеми, коли готувався отримати "зеленку" мені у спадок від батька дістався старенький сейф який він у буремні 90-і прихватизував у якійсь конторі, замка у ньому небуло, виломали іще до батька, дверцята трохи підігнуті, але не смертельно, підрихтував, поставив нового замка, заліпив самоклейкою під дуб... корочше кажучі привів у більш меньш відповідний стан. ясна річ метал там добрий СССР івський, десь 2,5 - 3 мм... але замки на основні двері та дверцята кассового відділу, самоклеюча плівка, плюс деякі матеріали для поличок і кріплення для ружжа, які знайшлися у мене у господарстві, плюс магарич товаришу який допоміг зі зваркою підгонкою замків, і того, загалом вийшло не меньше 1 500 грн. А нові сейфи для зброї приблизно з таких сум у нас і починаються, от і думай, чи варто взагалі собі було голову морочити... ні ясна річ якщо вам потрібен якийсь ексклюзів, то понятно, але суттєво зекономити всеодно навряд вийде.
 

shpion

Новачок
Підкажіть, будь ласка, хочу отримати дозвіл на зброю, чи можу я використовувати той же сейф, де зберігає зброю мій батько?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Підкажіть, будь ласка, хочу отримати дозвіл на зброю, чи можу я використовувати той же сейф, де зберігає зброю мій батько?
В этой теме прочитайте мой пост № 19, там есть часть вторая п. 12.12 приказа № 622. И потом ответьте вслух на Ваш вопрос, пожалуйста!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
точно, є відповідь на моє питання, вельми дякую
Сподіваюся, шановний розвідник, Ви звернули увагу на слово "тимчасове"? Правда, у нас, за певних умов і такій редакції тексту Інструкції, це слово може дорівнювати "постійно".
Успіхів!
 

Мишко К36

Слідопит
Читаємо славнозвісний наказ МВС № 622 від 1998 року:
"12.12. Зброя, бойові припаси до неї, основні частини зброї, пристрої та патрони до них, що належать громадянам, мають зберігатися в металевих ящиках, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї, за місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового перебування власників (дачних будинках тощо), про що повідомляються органи внутрішніх справ. При цьому зброя, пристрої мають бути в розрядженому стані.
Дозволяється за погодженням з органами внутрішніх справ, де зареєстрована зброя, основні частини зброї та пристрої, тимчасове їх зберігання без права використання в іншого члена сім'ї або найближчої близької особи, а в разі їх відсутності - в органах
внутрішніх справ або в інших громадян, які мають відповідні дозволи на зберігання особистої зброї на час тривалого (понад три місяці) відрядження, перебування на військових зборах або проходження власником зброї строкової служби у Збройних Силах України при дотриманні встановлених правил її зберігання. В особових справах власників зброї робиться запис про передачу зброї, основних частин зброї на тимчасове зберігання".
Как видите, ни толщина металла, ни прикручивание ящика к стенке-полу не обязательны. Главное, хранить надо "в металевих ящиках, сейфах, спеціально виготовлених
для зберігання зброї
".
Но Вы же будете изготавливать его самостоятельно именно для хранения оружия, а не для бриллиантов любимой жены?.. ;)

Однако!..
Если Вы относитесь к следующей категории жителей нашей страны:
(Источник тот же):
"11.15. Працівниками правоохоронних органів нарізна і гладкоствольна вогнепальна зброя (пістолети, револьвери, рушниці) і бойові припаси до неї, пристрої та зазначені патрони зберігаються за місцем їх проживання. Нарізна вогнепальна зброя повинна зберігатися у міцно прикріплених до підлоги або стіни
металевих ящиках (шафах) з внутрішніми замками (не менше двох),

товщина стінок яких повинна бути не менше 3 мм",
то Вам лучше сразу сделать сейф из металла не менее 3 мм, с двумя внутренними замками, однозначно прикрутить его накрепко к полу или стене. У меня дома именно такой так и был сделан, прикручен и до сих пор стоит. В нем и пистолет служебный хранил, и карабины с гладким (все влезало - сейф делали по моим размерам на заказ).
Кстати, к правоохранительным органам относятся не только работники милиции...

Но простому охотнику достаточно заказать "специально для хранения оружия" металлический шкаф-сейф размером под свое оружие (желательно, правда, отсек для патронов-боеприпасов в нем каким-то образом выделить и обеспечить отдельной, закрывающейся на свой замок, дверцей: кто знает, что в очередной раз придумает МВД или законодатель, что - потом снова сейф заказывать?!.) и просто поставить в любом удобном для Вас месте, но чтобы он никому не мешал и в глаза не бросался. Можно прикрутить: народ же рассказывает, что они, сейфы, имеют свойство падать на ноги жен-чистюль или допытливых детей;) Да и воришка на пару минут дольше проковыряется в случае чего!
Дякую,Вам!Ваша відповідь-Змістовно,зрозуміло,і по суті питання,без зайвої критикі та "тролінгу"!
 

Мишко К36

Слідопит
Минулої осені я вирішував подібні проблеми, коли готувався отримати "зеленку" мені у спадок від батька дістався старенький сейф який він у буремні 90-і прихватизував у якійсь конторі, замка у ньому небуло, виломали іще до батька, дверцята трохи підігнуті, але не смертельно, підрихтував, поставив нового замка, заліпив самоклейкою під дуб... корочше кажучі привів у більш меньш відповідний стан. ясна річ метал там добрий СССР івський, десь 2,5 - 3 мм... але замки на основні двері та дверцята кассового відділу, самоклеюча плівка, плюс деякі матеріали для поличок і кріплення для ружжа, які знайшлися у мене у господарстві, плюс магарич товаришу який допоміг зі зваркою підгонкою замків, і того, загалом вийшло не меньше 1 500 грн. А нові сейфи для зброї приблизно з таких сум у нас і починаються, от і думай, чи варто взагалі собі було голову морочити... ні ясна річ якщо вам потрібен якийсь ексклюзів, то понятно, але суттєво зекономити всеодно навряд вийде.
Дякую !Ваш досвід,у вирішенні питання сейфу,особисто мені допоміг.Допоміг тим що,варто добре все двічі,а можливо і три рази порахувати,і вирішити саморобний або ж з магазину!
Я правда,вже придбав фабричний,скажімо так,а потім ваш пост прочитав,але;додало впевненості що вчинив вірно.
 

Мишко К36

Слідопит
Дякую усім форумчанам хто ділиться досвідом,дає поради новачкам у питаннях придбання сейфу!
Особисто я,це питання вирішив слідуючим чином,побачив на одному сайті об'яв(з міркувань прав реклами і .т.д. не називаю) у продажу сейф,заводського виконання Ferokon E148 виробник Україна.(щоб не писати лишнє,глянтє в Гугл,будь ласка самі)
Ціна нижча ніж у магазинах,і інтернет магазинах.Паспорт є (папірець де дані виробу,опис і комплектація).
Ціна нижча тому що магазин продавав сейф з вітрини,цілий не мятий не царапаний,все працює,один лишився ,пішли нові моделі,а цей уцінили і в продаж.Мене повністю влаштувала ціна та вигляд,комплектація.
Неисоромтесь шукайте ті хто ще не вирішив,хто придбав ділідься досвідом!Пишіть!
Усім дякую!
 
Добрый день. Название темы Сейф.:) Поэтому пишу здесь. Продаю сейф . Цена 900 гривен, возможен торг. Ferocon E1002K.E1.7022. МОЙ ТЕЛЕФОН 098 43 43 058 Киевстар.
 

Leodr

Снайпер
Поправлюсь вас, немного, создайте отдельную тему о продаже своего сейфа, это тема другого форумчанина. И добавьте фото и описание, так будет правильнее.
 
Зверху