Скинер с авторского дамаска.

Статус
Закрита.

tapir

Слідопит
Дамаск 640 слоев, в пакете ХВГ+У10А+5HRC.Длина клинка 120мм, ширина с 27мм, толщина в обухе с 4.3мм на клин.Сведен в 0.4мм.Очень резучий ножик. Рукоять мореный дуб, тыльник -больстер латунь. Чехол кожа.
Гарантия на нож 12 мес. + бесплатное обслуживание.
0505648882
Цена 2700 грн
а1.jpg
 

Вкладення

tapir

Слідопит
здраствуйте . писал вам в личку но ответа никакого . ни да ни не
Здравствуйте! До праздников гнал план по 14 часов сутки, мог что то упустить, 1000 извинений,сейчас проверю.
 

kolya55

Мисливець
треба рукоятки до клинків . 2 роки немав доступу до них був не вдома якшо нетрудно зробити із капа клену пропитка або стабіл больстер нейзільберт можна з тильніком як ви робите зазвичай . і ціна питання за 2 штуки
 

tapir

Слідопит
треба рукоятки до клинків . 2 роки немав доступу до них був не вдома якшо нетрудно зробити із капа клену пропитка або стабіл больстер нейзільберт можна з тильніком як ви робите зазвичай . і ціна питання за 2 штуки
Давайте в приват фото як е.Я вже Вам написав в приват.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Довелось, как то орудовать именно таким ножем. Нож просто великолепен и стоит каждой потраченной гривны!
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Будь ласка подивіться написав Вам у приват .
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Нарешті і я став щасливим власником скінера з дамаска від таких майстрів ножової справи як Trifon62 та його брата
tapir і ще невідомого мені майстра з виготовлення піхов !
Все зроблено найвищому рівні з урахуванням побажань замовника ( тобто моїх "бзиків" )))), якісний і дуже ріжучій вийшов скінерок!
Дякую Вам хлопці, міцного Вам здоров*я та творчіх успіхів!
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху