Снаряженіє патронів

Статус
Закрита.

Злий

Новачок
Всім доброї ночі!Може хто підскаже яку навіску можно допускати пороха NobelSport 206s для кулі вага 39,5 гр? Заздалегідь дякую
 

Androsh

Слідопит
Та знаю,але за 10пуль не охота брати банку.Дякую
У мене декiлька набоїв з кулею Ш-Ш (40,5 г з сталевою кулькою) споряджено на А0, i то лежать, щось очкую ними стрiляти :) .
Якби ви були в Днiпрi, запропонував би помiнятися жменю А0 на стiльки ж 206s... :)
 

Злий

Новачок
Просто не розумію є деяка інф.що 1.7г на 40дроб а на банках одна тільки навіска 1.6 на 34г
 

StuDenT1

Мисливець
Нашёл такую табличку, снаряжал 206s на 16 к 1,6 грамма на 26 дроби. Порох, прокладка, 1,5 войлочных пыжа, прокладка, дробь и прокладка. Выстрел получился немного резковат, думаю надо 1.55
 

Вкладення

Lex12310

Мисливець
По поводу 206v пробовал 1,5 на 30 очень даже хорошая куча и резкость... Снаряжал на одесском п/к силтвер 32
 

Vov-1

Зброяр

БМ-16

Мисливець
Нашёл такую табличку, снаряжал 206s на 16 к 1,6 грамма на 26 дроби. Порох, прокладка, 1,5 войлочных пыжа, прокладка, дробь и прокладка. Выстрел получился немного резковат, думаю надо 1.55
Надо 1.55/28. Комплектующие под своё ружье подбирать нужно, я лично ставлю на порох обтюратор+два пыжа войлочных+стаканчик с дробью, заката обычная.
 
Статус
Закрита.
Зверху