Собаки

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем 3348889, 16 гру 2017.

reloader
  1. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

:) Все время повторяю, что страна у нас большая, и соответственно очень разная. У нас в регионе живут байбаки. Раньше их было очень много, сейчас намного меньше, но норы после байбаков по оставались. По своим размерам бабачья нора подходит лисе как нельзя лучше. Так что нашим лисам напрягаться особо не нужно, у них считай через каждые 100-200 метров и дом, и укрытие. Выводятся они там, или только проездом - ХЗ. Но когда дожди и непогода - они всегда в норе :D А когда гон в январе и серьезная непогода, то в норе по 3-4-5 лисы тусуются :D У товарища одно время была девка-ягдтерьер, мы славно с ней охотились в такие моменты.

andryx1 подобається це.
  2. Safari
  3. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Да при движении по трассе в вечернее время иногда волков-одиночек встречал прямо на асфальте, одного еле объехали, думая, что овчарка, а потом поняли, что это за зверь! Они, звери, тоже экономят силы, бегая по проторенным или построенным дорогам.

Копатыч, 1gena73 та Орлан белохвост подобається це.
  4. слон

слон ветеран форуму надійна команда

Я знаю як боротися з бродячими собаками !!!!!!! Треба завести вовків!!!:)

Орлан белохвост подобається це.
  5. Орлан белохвост

Орлан белохвост Мисливець

:D:D:D

6. Юрий_84

Юрий_84 Мисливець

Розповім своє.
    Одного разу будучи на невеличкому підприємстві яке примикає до відтворювальної дільниці чув як працівник вихваляв кицьку яка за літо приволокла 6-ть !!! зайчат майже з себе розмірм (- а ви тимаєте мисливських собак) в результаті я три дні чекав ту кицьку з гарною пнивматикою пі забором з сторони поля (інкогніто) один постріл ....
    Інший випадок був на подібному підриємстві, на власні очі бачив як величезний собацюра прийшов з поля з зайчам :mad::mad::mad: в травні місяці!!! сторож казав що він постійно їх носить :mad::mad::mad: - не зважаючи на пору року взяв з собою ще двох мисливців у вихідний день діждавшись коли негідник вийде в поле обійшли і залишили його на місті. (місцевий єгер був попереджений - потім).
    Неподалік угідь де я полюю міське звалище тому бродячих собак та сірих ворон вистачає - остані три роки з єгерским складом відстрелюєм майже круглий рік.

мр 153 12 76.., Sdsw2109 та Орлан белохвост подобається це.
  7. Орлан белохвост

Орлан белохвост Мисливець

Так держать! Молодца!;)

8. Юрий_84

Юрий_84 Мисливець

Стараємся, за цей сезн (рік) мною добуто три зайці, 12- сірих ворон, 16- бродячих собак.
    За остані вихідні добув три! сірі ворони! в різних містях - полював саме ни них :D відмінні трофеї:D:D:D.

Sdsw2109, слон та Орлан белохвост подобається це.
  9. serkesch

serkesch Новачок

10. serkesch

serkesch Новачок

Відстріл бродячих наш обовязок ніколи не пропускаю,а от казуси бувають,ішов по лісі недалеко стихійний смітник до мого драта підскакує на лісову дорогу безроду і племені і нашийника , вирішую стріляти, після пострілу з кущів вискакує бабуся з прокльонами бабуся ,в пориві гніву ледь не зарізала,пробував пояснити ситуацію відчай втрати засліпив очі,голосить як за сином,пішов з засмученою душею.

Поділитися цією сторінкою

Графф