Собаки

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Лиси в норах не живуть, вони там тільки виводяться. Ще нору лис використовує як укриття при небезпеці , ну і в сильний мороз.
:) Все время повторяю, что страна у нас большая, и соответственно очень разная. У нас в регионе живут байбаки. Раньше их было очень много, сейчас намного меньше, но норы после байбаков по оставались. По своим размерам бабачья нора подходит лисе как нельзя лучше. Так что нашим лисам напрягаться особо не нужно, у них считай через каждые 100-200 метров и дом, и укрытие. Выводятся они там, или только проездом - ХЗ. Но когда дожди и непогода - они всегда в норе :D А когда гон в январе и серьезная непогода, то в норе по 3-4-5 лисы тусуются :D У товарища одно время была девка-ягдтерьер, мы славно с ней охотились в такие моменты.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Волк, лиса - не боятся ходить ночью вдоль или возле трассы.
Ночью, сколько раз наблюдал, едешь, а лиса мышкует вдоль трассы, только начинаешь "притормаживать", вжик и нема, ушла ..... А волчьи следы, вдоль трассы, наблюдал не однократно .....
Да при движении по трассе в вечернее время иногда волков-одиночек встречал прямо на асфальте, одного еле объехали, думая, что овчарка, а потом поняли, что это за зверь! Они, звери, тоже экономят силы, бегая по проторенным или построенным дорогам.
 

Юрий_84

Мисливець
Розповім своє.
Одного разу будучи на невеличкому підприємстві яке примикає до відтворювальної дільниці чув як працівник вихваляв кицьку яка за літо приволокла 6-ть !!! зайчат майже з себе розмірм (- а ви тимаєте мисливських собак) в результаті я три дні чекав ту кицьку з гарною пнивматикою пі забором з сторони поля (інкогніто) один постріл ....
Інший випадок був на подібному підриємстві, на власні очі бачив як величезний собацюра прийшов з поля з зайчам :mad::mad::mad: в травні місяці!!! сторож казав що він постійно їх носить :mad::mad::mad: - не зважаючи на пору року взяв з собою ще двох мисливців у вихідний день діждавшись коли негідник вийде в поле обійшли і залишили його на місті. (місцевий єгер був попереджений - потім).
Неподалік угідь де я полюю міське звалище тому бродячих собак та сірих ворон вистачає - остані три роки з єгерским складом відстрелюєм майже круглий рік.
 
Розповім своє.
Одного разу будучи на невеличкому підприємстві яке примикає до відтворювальної дільниці чув як працівник вихваляв кицьку яка за літо приволокла 6-ть !!! зайчат майже з себе розмірм (- а ви тимаєте мисливських собак) в результаті я три дні чекав ту кицьку з гарною пнивматикою пі забором з сторони поля (інкогніто) один постріл ....
Інший випадок був на подібному підриємстві, на власні очі бачив як величезний собацюра прийшов з поля з зайчам :mad::mad::mad: в травні місяці!!! сторож казав що він постійно їх носить :mad::mad::mad: - не зважаючи на пору року взяв з собою ще двох мисливців у вихідний день діждавшись коли негідник вийде в поле обійшли і залишили його на місті. (місцевий єгер був попереджений - потім).
Неподалік угідь де я полюю міське звалище тому бродячих собак та сірих ворон вистачає - остані три роки з єгерским складом відстрелюєм майже круглий рік.
Так держать! Молодца!;)
 

Юрий_84

Мисливець
Стараємся, за цей сезн (рік) мною добуто три зайці, 12- сірих ворон, 16- бродячих собак.
За остані вихідні добув три! сірі ворони! в різних містях - полював саме ни них :D відмінні трофеї:D:D:D.
 

serkesch

Новачок
Вельмешановне панство! Расскажите пожалуйста, когда стоит стрелять собаку когда нет. Я понимаю, встретив собак-браков - стреляю.. встретил в поле и неадекватное поведение - стреляем..
Ну понятно, рассмотреть ошейник, порода и все такое..

Но сегодня наблюдал картину, вышло двое с машины.. и пошли. Рядом домик охранников, собаки явно от туда.. отфигачили и их :( может «двое» что то знали конечно, но все таки..

Подскажите, пожалуйста.. то как то для меня было дико и не понятно:/ я бочком бочком и по газам :/
 

serkesch

Новачок
Відстріл бродячих наш обовязок ніколи не пропускаю,а от казуси бувають,ішов по лісі недалеко стихійний смітник до мого драта підскакує на лісову дорогу безроду і племені і нашийника , вирішую стріляти, після пострілу з кущів вискакує бабуся з прокльонами бабуся ,в пориві гніву ледь не зарізала,пробував пояснити ситуацію відчай втрати засліпив очі,голосить як за сином,пішов з засмученою душею.
 
Зверху