Собираю попутчиков (коллектив) для поездки за конкретными трофеями

Статус
Закрита.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Колективне загоне полювання!
Основне в цьому КОЛЕКТИВНЕ!
Працює колектив і від злагодженості дій та досвіду ви отримаєте результат!
Неправильні дії та відсутність досвіду зведе нанівець роботу всього колективу, залишить колектив без трофею, вражень, фінансів, як мінімум!
Про максимум говорити не буду!
Досвід таких полювань, можна отримати або власними «шишками», що в даний час занадто б‘є по карману, або в колективі з досвідченими мисливцями!
В зібраний колектив на загоне полювання по копитним, важко потрапити новачку, знаєте чому?

Бо необхідно пройти якісний та професійний відбір!

Тому я і поставив запитання

Мені просто цікаво, з яких міркувань

З повагою!
Кроме того стрельба пулей очень опасна, и на 200 метров если попадет в <новичка> то убьет. С копытом техника безопасности должна быть на первом месте, а не эмоции и горячка, про мат часть я вообще молчу...
 

Palomnik

Новачок
Ага.в таких угіддях де ще є дичина таких будут чекати з хлібом сілю.це ж простіше кудась поіхати постриляти чим в себе лад навести
Пробачте, що ви маєте на увазі "в себе лад навести"? Де в себе? Ви що, впевнені, що кошти, котрі ви вкладеєте в свій УТМР, йдуть на наведення ладу? Ви що, наївний хлопець? Людина просто пропонує поїхати пополювати за свої гроші туди, де полювання ще є. Так чого тут флудити.
 

Palomnik

Новачок
Да, можно пострелять в Полтаве выбраковку с вышки, но это убийство имхо, охота - это иное... Хотя я могу быть не правым, но так приучен...
А до чого ви привчені? Не дуріть, якщо ви - мисливець... Який кабан для вас - "не убийство"?
 

Palomnik

Новачок
да я вообще нигде не был. мне все интересно. а коль поступила пропозиция от человека то почему-бы не попробовать?
а в горы пару раз ездил за грибами видел один раз (из далека) стадо косуль или ланей. в тот момент мне бы очень жаль было убить.
п.с. охота для меня нечто больше чем стрельба по зверушкам.
Давай, приєднуйся :))) Я теж не фанат вбивати. Але, поблукати по лісу з гвинтівкою - це враження )))
 
Зачем Вам коллектив?
Кто добудет трофей? В коллективе стрелять захотят все, а так получается все платят, а стреляет один, - несправедливо.
Если хотите попробовать, то начните с частного хозяйства в Днепродзержинске, там индивидуальна охота на самца косули стоило в пределах 100 150 евро. Это может быть интересным ИМХО.
Звыняйте, но на сколько я знаю, в Днепропетровской области ОДНО ЧАСТНОЕ ОХ "Технометсервис". Если не ошибаюсь, то охотхозяйство в Криворожском районе. Просветите;)
 

Mykola STARyy

Снайпер
во така


КонкрЕтне ружо для конкрЕтної охоти для КонкрЕтних пацанів!
То машіньгвер! Ту є люфа, ту є ценькер. Ніц не тра сіпати. Тиснеш на ценькер, люфа стріляє гавтоматично, пИтання є?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
З так
То машіньгвер! Ту є люфа, ту є ценькер. Ніц не тра сіпати. Тиснеш на ценькер, люфа стріляє гавтоматично, пИтання є?
им калібром і їжати нікуди непотрібно, можна із фіранди трофей вишукувати)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я знаю всі приватні мисливські господарства в нашому краю (Дніпро). Але вони - типа вол'єрного мисливства... звіра просто виганяють з клітки вам під постріл. Це не те, що цікавило б, соррі...
А що, біля Новомосковська (Самара) лісів немає та нормальної копитної дичини?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Эх, я б тему переименовал в <кровожадные убийцы, обсуждают, план убийства одомашненных копытных>, за деньги которые просят в этих охот хозяйствах 12000 грн, было. Кабан должен сам себя убить и представить все, как несчастный случай.
Да, можно пострелять в Полтаве выбраковку с вышки, но это убийство имхо, охота - это иное... Хотя я могу быть не правым, но так приучен...
Спрос и возможность рождают предложения и желания!
 
Статус
Закрита.
Зверху