Согласование дроби

Flint_74

Новачок
Уважаемые коллеги!
Возник вопрос.
Нужно ли согласовывать дробь в контейнере с дульным сужением.
 

igarek

Мисливець
Желательно согласовывать крупную дробь 1-0000 ноля,это даст Вам хорошую кучность.
Сам заряжаю в самодельный контейнер с тетра-пака.выставляю 7 столбиков по 8 дробин единици-кучность канфэта))

З.Ы. процедура не быстрая,в помощь станет маленький пинцет..
 
Останнє редагування:

igarek

Мисливець
А как Вам удалось уложить № 1 столбиком.
Пинцетом выложил,насчет *единици* ссори ошибся,0000,просто щас кручу 1-цу,вот и написал.
фото не мое,ну принцип тотже.гланое контейнер сделать
 

Вкладення

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
А як зробити такий контейнер? Яку брати висоту та довжину бумаги і по скільки міліметрів ребра в контейнера? Яким пижем закриваєте дріб? Чи можна пластиковим?
 

igarek

Мисливець
Насчет контейнера,можно туже звездочку вырезать с пластиковой бутылки..над таким как на фото колдовал 2 часа, сделал всего около 10шт.(мучительное занятие)из картона,обертка из тетрапака.Берете і складаєте все руками,я допомагав собі пінцетом .висота 3.5см.Вже давно закриваю пробковим пижем всі закручені патрони...можна ще сипати крохмал...
 

igarek

Мисливець
А дайте рецептик готового дивайса
Це мабуть треба робити індивідуально для кожної рушниці.Ви вставте контейнер на виході зі ствола,і підберіть яка кількість дроб найкраще лягає-от і все.А
далі тільки стріляти..Ви не думайте що я десь почитав,зарядив і воно зразу *полетіло*
Був не один десяток експерементів..
 

Flint_74

Новачок
Це мабуть треба робити індивідуально для кожної рушниці.Ви вставте контейнер на виході зі ствола,і підберіть яка кількість дроб найкраще лягає-от і все.А
далі тільки стріляти..Ви не думайте що я десь почитав,зарядив і воно зразу *полетіло*
Був не один десяток експерементів..
Оно то да, но перед тем как практиковать нужна теория
 

igarek

Мисливець
нє нє, нічого, просто Сумська область, весна, міграція гуски... якщо тестувати то Бог на поміч.
Якщо Ви думаєте що в Сумській області живуть одні бракоші,то це ваші справи,Якщо людина написала, що споряджає набої для тестування,бо ніколи не стріляла даним порохом-то це по вашому зразу *ставіть заград-отряд-гусь-ідьот*Просто зараз в мене є час зайнятися цим ділом,бо вже весна і скоро городи..якщо у Вас їх немає,то вибачте
 

Копатыч

Зброяр
Уважаемые коллеги!
Возник вопрос.
Нужно ли согласовывать дробь в контейнере с дульным сужением.
Тост должен быть кратким, как выстрел....
Для "мелкой" дроби - нет, для крупной - да.
 
Зверху