Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

galatuh

Новачок
в суботу був в себе в Кагарлику на полюванні на зайчика моя первого зайця не вигнала вигнала курц а я добрав а другого красиво моя спаніелька виставила як на тарілочці я взяв підсумок дня два зайця два вистрела два мисливця --- ммм з собаками це супер полювать
 

Genry

Снайпер
Мини отчёт за 25.11.2017:
Охота проходила с тремя РОС(суммарно) из поднятого: куропатка одиночка - не добывали, 2е стаи куропаток - не добывали, заец(крупный) - ушёл без единого выстрела...
 

Genry

Снайпер
Прошлую сб. погуляли в угодьях. Всего одна встреча с зайчиком. Стрелять не было возможности. По итогу ранила задние лапы. Уже рвётся снова на охоту спаниелька)
 

vadymmm

Слідопит
Сьогодні Кай вперше запрацював з голосом по кровяному сліду зайця, це дивовижне видовище, хоч зайця і не добрали, втік підранка(жити буде) але Кай дуже порадував. Переслідував десь 1,5 км поки не дійшли до автотраси, там слід втратили. Це взагалі вперше з голосом, в полях завжди працює тихо, среціально не натаскував інстинкт напевне проснувася. Мені казали що спаніель слабенький і швидко втомлюється, НЕ ПРАВДА собака відпрацьовує з 7.00 до 16.00 без проблем і дома ще просить поноску покидати. До домашньої птиці уваги нуль з котом спить. На полюванні вживається з усіма собаками. Ще мені дуже подобається що собака при роботі не відходить від мене більше ніж на 20м. Постійно слідкує де я, навіть по кровяному сліду чекав поки я підійдуть ближче.
 

Genry

Снайпер
100%.Начали в 07:30 по фазану .Обед 12:00.Лайка,2курца и ЭГ в "хлам",а РОС и 2 ягда хоть бы что.Одно плохо-собрала на себя все репьяхи,кошмар..Собака-энерджайзер.И это при том,что ей уже 7 пошел.
В жару под солнцем моя перегревается сильно, т.к. работает постоянно, а окрас чёрно-пегий. Всегда необходима водичка для охлаждения и восстановления водного баланса.
 

vadymmm

Слідопит
ось так ми тримаємо дистанцію, на прогулці це 10-15м, в полі бігає челночком 15-20м. як тілки я зупинюсь собака після евиеликої паузи підбігає до мене, такою якщо я стаю не видним для собаки зразу робить пошук мене!
 

Genry

Снайпер
Вже майже дорослий пес!) Слухняний. Як з пошуком дичини, займаєтесь?
 

vadymmm

Слідопит
Вже майже дорослий пес!) Слухняний. Як з пошуком дичини, займаєтесь?
з пошуком взагалі супер, куропатку чуємо проти вітру за 50-70м тільки стріляти їх у нас не можна, зайця з льожки виганяєм, по кровяному сліду працює з голосом. на коз, лисів, кабанів не пускаю принципово. Щось перестав подавати в руку, кладе біля ніг. ще проблема з гіперактивністю - йому цілого дня полювання мало! Зараз уже я вчусь читати його, не раз було - бачу по собаці що щось занюхав а стою як довбень дивлюсь, ні щоб вкладку рушниці робити, а там зайчик :). Домашніх тварин не трогає, кури, качки гуси для нього пофіг, з котом спить. На полювані більш слухняний, коли просто гуляємо то дуріка включає, хоче подурачитись.
 

cagor

Слідопит
ось так ми тримаємо дистанцію, на прогулці це 10-15м, в полі бігає челночком 15-20м. як тілки я зупинюсь собака після евиеликої паузи підбігає до мене, такою якщо я стаю не видним для собаки зразу робить пошук мене!
Если можно сделаю замечание вам.:) Неразрешайте собаче вставать после команды сидеть, только после разрешающей команды гуляй, до нее она попу с земли поднимать не дожна, а у вас сейчас команда гуляй вообще не умесна, она и так после лакомства делает что ей нужно.
 
Зверху