Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

Genry

Снайпер
Больше расчёсывать и ухаживать за волосами.
Стригу внизу, т.к. бурьяны жуть... лапы и у ануса....
 

Tungus

Мисливець
Собака не человек... охлаждение через рот только)
В жару, когда собака поплавает в прохладной воде, у нее перестает вываливаться изо рта язык и присутствует легкий озноб. По всей видимости убрав излишки шерсти с питомца в жаркий период, это должно благотворно сказываться на самочувствии питомца, ввиду лучшего обдува и охлаждении тела собаки, и для репьяхов меньше шансов..;)
 

Vorias1

Мисливець
Тема для владельцев спаниелей. Предлогаю делиться здесь общими радостями и переживаниями всех желающих владельцев спаниелей.
Вообще интересно знать как нас много или мало...
Доброго дня. У мене англійський спаніель, 4 роки, інстинкти є, хоча на полюванні не була, але боязка дуже, коротше кажучи квартирн собака)
 

Vorias1

Мисливець
Тема для владельцев спаниелей. Предлогаю делиться здесь общими радостями и переживаниями всех желающих владельцев спаниелей.
Вообще интересно знать как нас много или мало...
Англ. спаніель, дівчинка (сукою назвати язик не повертається), на полюванні не була, хоча якісь інстинкти є, в основному реагує на горобців , котів і їжаків, але боязка. Більше все таки декоративна мабуть, хоча може це моя така)))
 

Юрий_84

Мисливець
Доброго дня.
Підкажіть маю таку проблему -дісталось мені щеня (купив) з документами ККУ та проблема в тому що вона (щеня) якась боязка...... боїться всього, до цього я тримав ягів і фокса можливо дарма панікую але в три з половиною місяці боїться навідь голубів...... отож можливо не варто витрачати свій час і відправити на диван поставивши хрест на її мисливскій кар"єрі?
 

KFoR

Зброяр
Доброго дня.
Підкажіть маю таку проблему -дісталось мені щеня (купив) з документами ККУ та проблема в тому що вона (щеня) якась боязка...... боїться всього, до цього я тримав ягів і фокса можливо дарма панікую але в три з половиною місяці боїться навідь голубів...... отож можливо не варто витрачати свій час і відправити на диван поставивши хрест на її мисливскій кар"єрі?
А батьки її диванні?
 

Корнилов

Снайпер
А батьки її диванні?
Доброго дня.
Підкажіть маю таку проблему -дісталось мені щеня (купив) з документами ККУ та проблема в тому що вона (щеня) якась боязка...... боїться всього, до цього я тримав ягів і фокса можливо дарма панікую але в три з половиною місяці боїться навідь голубів...... отож можливо не варто витрачати свій час і відправити на диван поставивши хрест на її мисливскій кар"єрі?
Терпение и труд, все перетрут))) Даже с "диванной" может получится ,"достойный" помощник!!!
 

Юрий_84

Мисливець
Не дивані -мама полює час від часу, папа можна сказати постійно, а щодо мого щеня всетаки беруть сумніви що вийде щось толкове...... надто боязка. Вчора був на полюванні на фазана з курцом і дратом її не брав щоб виликі собаки не злякали привіз півня -вона до нього ближче ніж на пів метра не підійшла як я її не просив!!
 

Корнилов

Снайпер
Не дивані -мама полює час від часу, папа можна сказати постійно, а щодо мого щеня всетаки беруть сумніви що вийде щось толкове...... надто боязка. Вчора був на полюванні на фазана з курцом і дратом її не брав щоб виликі собаки не злякали привіз півня -вона до нього ближче ніж на пів метра не підійшла як я її не просив!!
А Вы не сомневайтесь, а работайте над щенком! Крылья от дичи в помощь))) Щенка в таком возрасте, еще рано брать в угодья!!! Надо брать после пяти месяцев! Если родители рабочие, то и щенок заработает (90%) Удачи!!! Занимайтесь!
 
Зверху