Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Юрий_84

Мисливець
НЕМА і це мене турбує.
Є хтось з вінницького регіону -можливо хтось шукає за недорого.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
НЕМА і це мене турбує.
Є хтось з вінницького регіону -можливо хтось шукає за недорого.
Як давно він і Вас.
Неможе спаніелька бути такою флегматичною.
До дітей, котів, собак також немає інтересу?
 

Юрий_84

Мисливець
Кошенят обходить голубів в дворі теж, собак їноді боїться іноді гавкає, з сином (10 років) грається по бажанню -зранку бігає грається а в вечері коли прихожу з роботи нічим неможна зацікавити..... В мене вона три тижні і такої байдужої "мисливскої" собаки я ще небачив.
 

cagor

Слідопит
Доброго дня.
Підкажіть маю таку проблему -дісталось мені щеня (купив) з документами ККУ та проблема в тому що вона (щеня) якась боязка...... боїться всього, до цього я тримав ягів і фокса можливо дарма панікую але в три з половиною місяці боїться навідь голубів...... отож можливо не варто витрачати свій час і відправити на диван поставивши хрест на її мисливскій кар"єрі?
Не ну если в 3,5 месяца не подаёт утку с воды и не цепляется мёртвой хваткой в горло лосю, канешно пора избавится от собаки.

П. С. Если уже не думая головой взяли собаку непонятной организации ККУ, преднаменено рискуя получить собаку непонятную. То потрудитесь уж заботится о ней а не пытаться спихнуть куда-то. Темболее что вы должны были знать что получить охот паспорт по докам ККУ и законно охотится с ней у вас все равно не получется, не говоря уж об обучении.
 

Юрий_84

Мисливець
Те що я лоханувся з доками -це справді так...
Про качку і лося я ніде не писав! а про спихнути Ви праві, на помилках вчаться і мене вже навчило, якщо вона створена для дивану ну щож хай йде на диван а мені потрібен мисливский пес.
 

Корнилов

Снайпер
Як давно він і Вас.
Неможе спаніелька бути такою флегматичною.
До дітей, котів, собак також немає інтересу?
Нем
Як давно він і Вас.
Неможе спаніелька бути такою флегматичною.
До дітей, котів, собак також немає інтересу?
Те що я лоханувся з доками -це справді так...
Про качку і лося я ніде не писав! а про спихнути Ви праві, на помилках вчаться і мене вже навчило, якщо вона створена для дивану ну щож хай йде на диван а мені потрібен мисливский пес.
Мисливськими собаками не народжуються,а становляться , а господар повинен ім в цьому допомогти!!! От тоді Ви станете чудовим дуетом!!! Я би, до пів року намагався! С Повагою
 

Корнилов

Снайпер
Не ну если в 3,5 месяца не подаёт утку с воды и не цепляется мёртвой хваткой в горло лосю, канешно пора избавится от собаки.

П. С. Если уже не думая головой взяли собаку непонятной организации ККУ, преднаменено рискуя получить собаку непонятную. То потрудитесь уж заботится о ней а не пытаться спихнуть куда-то. Темболее что вы должны были знать что получить охот паспорт по докам ККУ и законно охотится с ней у вас все равно не получется, не говоря уж об обучении.
:D:D:D
 

Tungus

Мисливець
получить охот паспорт по докам ККУ и законно охотится с ней у вас все равно не получется
Здесь смею с вами не согласиться, как писАл ув.Genry: В Украине Законно заниматься охотничьим собаководством имеют право 4 общества:
1.КСУ
2.УООР
3.ФОСУ
4.ККУ
А, ув. Яковлев В.А., в свою очередь отвечал: В УООР в соотвествии с Порядком выдачи паспортов на охотничьих собак паспорта выдаются на основании родословных документов, выданных всеукраинскими организациями по собаководству. Смотрите Порядок!
Поэтому, ув. cagor, не вводите людей в заблуждение!;)
 

Корнилов

Снайпер
Здесь смею с вами не согласиться, как писАл ув.Genry: В Украине Законно заниматься охотничьим собаководством имеют право 4 общества:
1.КСУ
2.УООР
3.ФОСУ
4.ККУ
А, ув. Яковлев В.А., в свою очередь отвечал: В УООР в соотвествии с Порядком выдачи паспортов на охотничьих собак паспорта выдаются на основании родословных документов, выданных всеукраинскими организациями по собаководству. Смотрите Порядок!
Поэтому, ув. cagor, не вводите людей в заблуждение!;)
ККУ не в счёт!
 

Tungus

Мисливець

KFoR

Зброяр
Документи ККУ не визнаються ФМСУ точно, на рахунок УТМР не знаю, але УТМР підписало договір про співпрацю з ФМСУ а от ККУ не знаю
 

cagor

Слідопит
Здесь смею с вами не согласиться, как писАл ув.Genry: В Украине Законно заниматься охотничьим собаководством имеют право 4 общества:
1.КСУ
2.УООР
3.ФОСУ
4.ККУ
А, ув. Яковлев В.А., в свою очередь отвечал: В УООР в соотвествии с Порядком выдачи паспортов на охотничьих собак паспорта выдаются на основании родословных документов, выданных всеукраинскими организациями по собаководству. Смотрите Порядок!
Поэтому, ув. cagor, не вводите людей в заблуждение!;)
Можно документ? Факты у вас не убедительные.
Если не прав извенюсь. Но про ККУ ничего не знаю.
 

Tungus

Мисливець
Скан договора про сотрудничество ККУ и УООР по ссылке: http://puppies.co.ua/viewtopic.php?f=386&t=7918 Я не однократно встречал на охоте собак с ККУ родословной и охот паспортом выданным УООР! Кстати, работают собаки не хуже ФОСУшных, поэтому нечего бояться.;) Также не однократно встречались собаки ФОСУ , от титулованных родителей, до жути бестолковые.. Все, в большей степени, зависит от хозяина!
 
Блин воистину не заростет тропа на тему "как сделать доки для охоты на собаку."
Сколько можно мусолится и молоть всякий бред. Робочие собаки вырастают из щенков с щенячкой ФМСУ. И то всякое бывает.
И надо помнить что между собакой охотничьей породы и охотничьей собакой огромная разница.
 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
И надо помнить что между собакой охотничьей породы и охотничьей собакой огромная разница
Красиво! Очень понравилось.
Робочие собаки вырастают из щенков с щенячкой ФМСУ
Бред)))
Возьмите как вариант неплановую вязку. Щенки не становятся рабочими или наоборот по документам)))
 

Genry

Снайпер
Здесь смею с вами не согласиться, как писАл ув.Genry: В Украине Законно заниматься охотничьим собаководством имеют право 4 общества:
1.КСУ
2.УООР
3.ФОСУ
4.ККУ
А, ув. Яковлев В.А., в свою очередь отвечал: В УООР в соотвествии с Порядком выдачи паспортов на охотничьих собак паспорта выдаются на основании родословных документов, выданных всеукраинскими организациями по собаководству. Смотрите Порядок!
Поэтому, ув. cagor, не вводите людей в заблуждение!;)
Полностью верно
 
Зверху