Станочок для декапсюляції (саморобний)

Сергій V

Новачок
Станочки закінчились.
Нова партія в процесі виробництва.
По готовності - фото та відео обновлю.
 

Patso

Снайпер
Якби ви зробили трохи товстіший шток і трохи вище підняли нижню опору штока, то ним можна було б і обжимати гільзи а якшо на штоку знизу зробити різьбу і чіпляти плоский упор, то можна було б і закривати патрони зірочкою.
 

Сергій V

Новачок
Якби ви зробили трохи товстіший шток і трохи вище підняли нижню опору штока, то ним можна було б і обжимати гільзи а якшо на штоку знизу зробити різьбу і чіпляти плоский упор, то можна було б і закривати патрони зірочкою.
А якщо ше й сокиру в жо..у вставити, то й дрова можно було-б рубати..... :)) Вибачте, не стримався....
А якщо по темі, то всі речі мають своє призначення.
Даний станочок задумувався та призначений лише для швидкої декапсюляції великої кількості брудних гільз (після стрільбища) перед їх мийкою (шкода ставити брудну гільзу в обжимну цангу і т.д.).
Для інший операцій є відповідні інструменти з відповідною ціною, це, напевно, зрозуміло.....
 

Patso

Снайпер
Справа Ваша. Я написав що цікавило б мене (думаю і багатьох інших) якби були такі можливості, я б купив ваш станочок. А так доведеться купити інші інструменти, нехай і за іншою ціною...
 

Копатыч

Зброяр
Я написав що цікавило б мене (думаю і багатьох інших) якби були такі можливості, я б купив ваш станочок.
Иногда 2 в 1, или 3 в 1 лучше и универсальнее, пусть дороже .....
 
Зверху