Старые патроны. Ностальгия.

север

ветеран форуму
надійна команда
Прочитав тему, дійсно дуже навіть цікава!!!
І я теж поділюсь.
На фото оригінальні кулі - "Идеал Штендебаха" 32-го калібру, в ідеальному стані (2 шт). Кулі з моєї колекції.
Дістав іх з РФ, та людина що мені їх подарувала, казала, що кулі лежали в заводскій коробці і на коробці було написано "Stendebachs Ideal" далі все по німецьки і 1950 рік.
А як вони в нього опинились, цього я вже не можу знати.
Переглянути вкладення 218638 Переглянути вкладення 218639 Переглянути вкладення 218640
Интересно, спасибо.
 

jurij

Мисливець
Разом з рушничкою не встановленої моделі,француженкою,орієнтовно 1900 року випуску,прийшли металеві гільзи з оригінальним способом закріплення заряду.на фото щипці .якими робляться просічки в гільзах.Ну і гільзи 70 р.в.
 

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Зацікавила тема
Знайшов у дядька такі набої
Саме більше здивувало те,що в Канаді побачив старі польські патрончики
Ніколи не думав,що їх експортували наАмериканський континент,в часи ,,холодноі війни,,-видно по окислення,що їм років мінімум 30-40
Пориюся при нагоді в збройній кімнаті,думаю ще накопаю щось цікавого
Якщо буде ,,коп,,обов'язково виставлю
До речі,в Україні маю папкову гільзу під центробій 20го калібру,десь попалися в колекцію давним давно,якщо не помиляюся завод Азот і є пару Хубертусів,нові капсульовані гільзи
 

Вкладення

Stanislav Fursa

Снайпер
В цьому році, я в літку на полювання, на качку їздив, приїхав на болото, там бугри, заліз на бугор, а там лежать дві стреляні гільзи 12-го калібру, точно як у Вас, Хубертус.
Взяв у руки, вони картонні і таки товстючі, був стаканчик в середині гільзи і дріб була 6-ка чи 7-ка, точно вже не пам'ятаю.
Мабуть у багатьох у кого остались такі набої.
 

-Fisher-

Снайпер
Возможно, но я их в виде заряженных патронов первый раз увидел, а так тоже, только стреляные гильзы.
Хотя ГДР 26 лет как нет.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А были ли вообще СССРовские фабричные патроны, со звездочкой, но без контейнера? Что-то я никак не припомню таких...
 

jagerwolf

Мисливець
Я тоже таких не припомню, звездой закатаны были папковые рекорд байкал, но с контейнером или без не буду утверждать. А с утками некогда не видел чтобы заказывали звездой
 

Вкладення

Stanislav Fursa

Снайпер
Настаивать на подлинности не буду. Покупал "Hubertus", а в придачу дали этот патрон и вот такой.Может кто знает что за?
Більш всього, що у Вас італьянський патрон, хоча можу помилятись.
На шляпці патрона написано Vigevano (Віджевано) - це є таке місто в Італії, там мабуть і спорядили цей патрон.
І більш всього, це куля - "Міраж" самих-самих перших випусків, тільки я не знаю, як ця куля називалась на "той" час.
Так-як зараз теж випускають кулі "Міраж" з плоским сердечником і круглим.
Прикладую фото. (Взяв з інтернету)
solengo_3.gif
solengo_1.gif
 
Зверху