Стволи ТоЗ 63?

vadymmm

Слідопит
Я би купив собі однодулку 16 або 20 калібру для душі. Дивився сафарі т12 нова 2800грн, але вони або в 12к або 410к, 12к вирве плече а 410 робить те що і мій пневмат :) от як би іжика чи тоз 20-01 за розумні гроші то би взяв, твльки за них просять як за турецьку нову помпу!
 

Blazhev

Мисливець
були часи з иж 17(курковим) знайомий(сосід по дачі) декілька сезонів шляпками від цвяхів стріляв (за що я перестав в ньому бачити мисливця) до ціеї пори з нею ходить - вибачте але таргет такого не витримав-би .
 

vadymmm

Слідопит
були часи з иж 17(курковим) знайомий(сосід по дачі) декілька сезонів шляпками від цвяхів стріляв (за що я перестав в ньому бачити мисливця) до ціеї пори з нею ходить - вибачте але таргет такого не витримав-би .
В таргета стволи під сталь розраховані, вони в основному в сша продають а там свинець теж заборонений. Стальну дроб сср витримають але тільки малих розмірів, а що з картечю полукартечю і кулями робити, і в патроник 70мм багато стальної не влізе вона легша.
 

vadymmm

Слідопит
Я бачив, нвіть цікавить мене але 3600 не готовий заплатити. У нас таку можна за 2000грн в чудовому стані взяти, в дозвільній продають ті що в бракош вилучили.
 

vadymmm

Слідопит
хоч чугуній хоч люміній контейнер рулить!
Та не питання, можна і цьвахами, але ціни на сссрки рухнуть. З контейнером в 12к влізе 12-16грам стальної дробі і все приїхали.

Дядьку Ви яким шротом стріляєте - четвіркою, гайка на чотири розрубана :)
 

Blazhev

Мисливець
рухнуть 100% , але достойні екземпляри завжди будуть в ціні!
 

vadymmm

Слідопит
рухнуть 100% , але достойні екземпляри завжди будуть в ціні!
Тут згідний, не всі рушниці ціною міряються є ще маральна привязка до предмету, наприклад спадок. А от колекційними іжі і този навряд чи стануть, все таки це рядові моделі.
 

Blazhev

Мисливець
Коли я взвожу курки на ТоЗ66(з характерним звуком) моя Баська(фокс) митєво насторожується і пильнує за напрямком пострілу... з бескурковим так не буде:(
 

vadymmm

Слідопит
Коли я взвожу курки на ТоЗ66(з характерним звуком) моя Баська(фокс) митєво насторожується і пильнує за напрямком пострілу... з бескурковим так не буде:(
Чесно скажу то я скоріше взяв би курковку тоза ніж іжа. Вони якісь особливі, але не за 500₴ як зараз іжі 27 цінять, про новіші 27 російські взагалі мовчу, краще вже турка.
 

Blazhev

Мисливець
вертикаль мені не смакує, турка горизонт не бачив, сучасна иж та тоз 100% гофно! турок переломка стартує від 16000 ми говорим про рушниці 6000-9000
 
Зверху