Стволы ТОЗ-34 (разрыв чокового ствола)

Дідько

Новачок
В следствии невнимательности (пыж остался в стволе) разорвало чоковый ствол. Ружье досталось от отца. Что можно сделать, как спасти ружье?
 

Вкладення

стасооныч

Мисливець

krushinski00

Снайпер
Ну була десь тема.там якраз було два таких як у вас.докупи майстер складе.
Но якщо воно дійсно вам дороге.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
...потом их подгонять и договариваться с полицией о вписании
нового номера в разрешение....
Если так случилось..... разберите ружьё на запчасти и сдайте ствол с коробкой на уничтожение.
Купите Новый б\у на форуме ТОЗ-34, они сейчас не стоят как Беретты, и запчасти для ремкомплекта
Вам ещё пригодятся....
 

стасооныч

Мисливець
...потом их подгонять и договариваться с полицией о вписании
нового номера в разрешение....
Если так случилось..... разберите ружьё на запчасти и сдайте ствол с коробкой на уничтожение.
Купите Новый б\у на форуме ТОЗ-34, они сейчас не стоят как Беретты, и запчасти для ремкомплекта
Вам ещё пригодятся....
СОГЛАСЕН 100%,як в мене сусид каже - недоделки переделки:p
 

Дідько

Новачок
Все би так.но людина хоче зберегти саме цю рушницю.а якщо хочеться то це гірше чим болить
Саме так, хочу зберегти рушницю. Домовитись з поліцією то не проблема. Мені порадили звернутись на завод Форт, а також дали номер майстерні, де мені запропонували взагалі таке на грані фантастики, що я ще не чув, а саме розпаяти стволи, вирізати пошкоджений фрагмент, і вставити (вварити) замість нього фрагмент з донора, дають з їх слів гарантію, що все буде 100% добре, знаружі сліда і не видно буде а всередині стволу буде лише помітно 2 кільця. Кажуть що вже мають чималий досвід, і нарікань не було. Невіриться звісно але перевірю якщо донорських стволів не знайду.
 

krushinski00

Снайпер
Саме так, хочу зберегти рушницю. Домовитись з поліцією то не проблема. Мені порадили звернутись на завод Форт, а також дали номер майстерні, де мені запропонували взагалі таке на грані фантастики, що я ще не чув, а саме розпаяти стволи, вирізати пошкоджений фрагмент, і вставити (вварити) замість нього фрагмент з донора, дають з їх слів гарантію, що все буде 100% добре, знаружі сліда і не видно буде а всередині стволу буде лише помітно 2 кільця. Кажуть що вже мають чималий досвід, і нарікань не було. Невіриться звісно але перевірю якщо донорських стволів не знайду.
Бачив таке діло але не хотів писати щоб тапками не закидали
 

Дідько

Новачок
Я запитаю спочатку.якщо дадуть добро то скину вам в приват номер тел.
А там вже договоритесь до чогось
З майстернею в Вінниці я спілкувався, мене також цікавлять враження після таких робіт, і зовнішній вигляд і бій і т.д..
 
Зверху