Стоимость членских взносов по областям

Genry

Снайпер
И ещё... часть охот я выкладываю в разделе Спаниели. Можете посмотреть, что дичь есть.
А за отраву на полях что губит всё живое это наступили на больной мозоль.
Но это вопрос к фермерам. Это у них цель вытянуть с земли побольше и побыстрее.
 

romeo1807

Слідопит
А чего ничего не слышно может я ошибаюсь но я слышал что у уоора под днепром был крутой фазаеарий и тихо приватизировался ? Поправте если не так
 

GENA 74

Мисливець
Уважаемый, почитайте закон о охоте. Узнаете многое для себя. Хотя бы что принадлежит государству, что народу. По закону.
Уважаемый.
Об'єкти тваринного світу, які перебувають у стані природної
волі і знаходяться в межах території України, її континентального
шельфу та виключної (морської) економічної зони, є об'єктами права
власності Українського народу. А УООР ТУТ ПРИЧЕМ.
 

romeo1807

Слідопит
Вот когда с уоор отстрелкой приходиш так и говорят а уоор тут причем?
 

GENA 74

Мисливець
Вы настолько далеки от самим заданного вопроса, что эту чушь даже обсуждать не надо! И при чем тут суд?.. Какая земля?.. Бред полный!!!
ПыСы. Рыба не клевала, но шел душевный дождик!
мисливські угіддя - ділянки суші та водного простору, на яких
перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для
ведення мисливського господарства;
1827-17 ) від 21.01.2010; із змінами, внесеними згідно
із Законом N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }
 

GENA 74

Мисливець
мисливські угіддя державного мисливського резерву (або
запасу) - мисливські угіддя, які не закріплені за певними
користувачами або звільнилися за рахунок позбавлення права
користування, охорона яких та регулювання чисельності тварин на
яких здійснюються безпосередньо центральним органом виконавчої
влади, що реалізує державну політику у сфері мисливського
господарства; { Статтю 1 доповнено абзацом згідно із Законом N
1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010; із змінами, внесеними згідно
із Законом N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }Где тут УООР, там может быть кто, угодно.
 

Croc

Мисливець
Було це років зо два тому, зустрічаю на полюванні так званого єгеря і кажу що місцеві мешканці, що порживають поряд з полем розповіли, що кожну неділю в ночі по стерні їздят авто. Від відповіді я о...ел він каже а ти нах..й сиди під полем і сторожуй. Так скажіть за що їм платят заробітну плату за те що ми повинні сидіти і сторожити поля . По поводу отрути на полях, говорю голові УТМР що хлопці знайшли зайченят мертвих на бурячному полі яке обрискане гірбецідом а він говорить це не домени а до екологів.
 

romeo1807

Слідопит
Я говорю про то где уоор.к чему вы мне статьи приводите.по теории одно а на практике совсем другое
 

romeo1807

Слідопит
Как зайченята дохнут так все морозятся.а как с ружьем встретят так сто инстанций могут за чтото оштрафовать
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
мисливські угіддя - ділянки суші та водного простору, на яких
перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для
ведення мисливського господарства;
1827-17 ) від 21.01.2010; із змінами, внесеними згідно
із Законом N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }
Розумні ви наші, подивіться, де тут хочат одне слово "земля"!
Запам'ятайте, "мисливські угіддя" - це не "земля" у розумінні, визначеном Змельним кодексом України, а практично "ефемерна субстанція" на "на якій перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства".
Згідно із приписами ст. 22 БЗ "мисливські угіддя для ведення мисливського господарства надаються у користування Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами за поданням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, погодженим з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, а також власниками або користувачами земельних
ділянок".
Вже із цієї частини ст. 22 БЗ можна зрозуміти, що ніякої землі чи земельних ділянок користувачам мимливських угідь не надається а ні у власність, а ні у оренду, а користувачам мисливських угідь лише надають цю "ефемерну субстанцію", де можуть мешкати мисливські тваринки, але тут же приписано, що попередньо треба отримати погодження не лише місцевої влади, але й "також власників або користувачів земельних ділянок".
А у частині п'ятій ст. 21 БЗ визначено, що "для потреб мисливського господарства користувачі мисливських угідь мають право у встановленому порядку, за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на мисливських угіддях необхідні будівлі та біотехнічні споруди, вирощувати кормові культури, створювати захисні насадження, проводити штучне обводнення, здійснювати інші заходи, пов'язані з веденням
мисливського господарства, які не суперечать законодавству та інтересам власників або користувачів земельних ділянок".
Тобто, користувач отримам у порядку, визначеному ст. 22 БЗ, мисливські угіддя у користування. Зараз він відповідає за державних мисливських тваринок та у встановленому Законом порядку може на них полювати. Але у землі як були власники та користувачі, так і залишилися (користувач до землі відношення не має!). Але, якщо для якіхось потреб зкмкльна діялнка таки користувачеві мисливських угідь потрібна (для будівництва будівлі для зберігання кормів, для будівництва мисливського будинка, для вишки, з якої будуть стріляти тощо, то ось за згодою таки власника чи користувача земельної ділянки у порядку, визначеному Земельним кодексом України, користувач може оформити у оренду земельний клаптик.
А про яку "оренду" і дерибан землі ви нам тут "втюхіваєте"?!. Після закінчення часу оренди чи закінчення періоду, на який надавалися мисливські угіддя у користування, земельні ділянки повертають власникам чи користувачам (орендаторам) земельних ділянок. Бо якщо мисливські угіддя надають іншому користувачеві, то навіщо колишньому утримувати у оренді земельну ділянку під кормосховищем, наприклад, та сплачувати кошти за оренду?
І що ж у такому випадку ви нам розповідали про "дерибан" землі? Та в УТМРі її й не було! А за оренду клаптиків, на яких стоять контрори, зараз треба сплачувати такі орендні плати, що страшно сказати!
Давайте так: якщо ви у чомусь не розумієтесь, але вам "здається", то ви спитайте у людей, що й як, а не задурюйте" голови людям, які розуміються на справі не краще вас!
 

Копатыч

Зброяр
Вот бы дать, ради эксперимента, этим "горлопанам", клаптик земли, для ведения охот. хозяйства, а через год, посмотреть, на ихние кислые морды ...., как бы они скулили, что денег - нет, кормов - нет, бензина - нет, за отопление, воду, свет - платить надо, а денег - нет, содержать штат егерей надо, денег - нет .....
А то, как за "хищника" - надо платить (за отстрелку), так нет, целую тему создал, т.е. платить - не хочу, а охотится - хочу ......
Взносы - большие !!!!!!, так не платите, ни кто не заставляет, смотрим в Устав УООР, в котором написано - общество ДОБРОВОЛЬНОЕ, никто никого не заставляет ...... Охотьтесь у "частников", там и дичь есть и условия - отличные ......
 

Genry

Снайпер
а ти нах..й сиди під полем і сторожуй
Это люди и встречаются разные люди. В этой ситуации Вы и должны были обратится в УООР.
По поводу отрути на полях, говорю голові УТМР що хлопці знайшли зайченят мертвих на бурячному полі яке обрискане гірбецідом а він говорить це не домени а до екологів.
А в этой к экологам.
 

Genry

Снайпер
Как зайченята дохнут так все морозятся.а как с ружьем встретят так сто инстанций могут за чтото оштрафовать
Мне правда очень приятно, что Вы всё же читаете Закон. Спасибо, так проще общаться.
О зайченятах написал выше, а о том что нарушать не правильно уверен Вы и сами знаете.
С отстрелками УООР можно охотится не на частных ОХ(охот хозяйствах).
Яковлев более чем подробно разъяснил о охот угодьях...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот бы дать, ради эксперимента, этим "горлопанам", клаптик земли, для ведения охот. хозяйства, а через год, посмотреть, на ихние кислые морды ...., как бы они скулили, что денег - нет, кормов - нет, бензина - нет, за отопление, воду, свет - платить надо, а денег - нет, содержать штат егерей надо, денег - нет .....
А то, как за "хищника" - надо платить (за отстрелку), так нет, целую тему создал, т.е. платить - не хочу, а охотится - хочу ......
Взносы - большие !!!!!!, так не платите, ни кто не заставляет, смотрим в Устав УООР, в котором написано - общество ДОБРОВОЛЬНОЕ, никто никого не заставляет ...... Охотьтесь у "частников", там и дичь есть и условия - отличные ......
Более того, есть куча частников, можно у них попытать счастья, там, наверное, дешевле, так как взносов точно нет (только для своего узкого кружка, но там такие взносы, что УООРу и не снилось!..
ПыСы. На днях говорил с коллегами с Военохот. У них тоже оттяпали в частные руки хозяйства, сначала бывшим воякам охота и другие услуги - со скидкой. А в этом году лупанули сразу в три раза!
Бесплатный сыр в мышеловке! И то - не всегда!..
 
Останнє редагування:

GENA 74

Мисливець
Вот бы дать, ради эксперимента, этим "горлопанам", клаптик земли, для ведения охот. хозяйства, а через год, посмотреть, на ихние кислые морды ...., как бы они скулили, что денег - нет, кормов - нет, бензина - нет, за отопление, воду, свет - платить надо, а денег - нет, содержать штат егерей надо, денег - нет .....
А то, как за "хищника" - надо платить (за отстрелку), так нет, целую тему создал, т.е. платить - не хочу, а охотится - хочу ......
Взносы - большие !!!!!!, так не платите, ни кто не заставляет, смотрим в Устав УООР, в котором написано - общество ДОБРОВОЛЬНОЕ, никто никого не заставляет ...... Охотьтесь у "частников", там и дичь есть и условия - отличные ......
Копатыч, не пиши муть, то что ты стрельнул за всю жизнь три вороны, сделал их фото, и выложил их на форум, так это чистый понт, типа смотрите какой я. Назовите хоть одну страну, где охотник платит за отстрел хищника. Теперь по частным охотхозяйствам, можно приехать разово БЕЗ ВЗНОСОВ, и там всегда есть дичь, и рабочие собаки, и своего фазана, или кабана там вы стрельните, что может предоставить уоор, когда последний раз что то выпускалось.
 

Genry

Снайпер
Опять 25... выпускалось... Северную утку вот в этом году "недовыпустили" ещё скажите)
и своего фазана, или кабана там вы стрельните
Как то так?)
Так это фарс а не охота, как и по фазану, что не летает...
 

Копатыч

Зброяр
Копатыч, не пиши муть, то что ты стрельнул за всю жизнь три вороны, сделал их фото, и выложил их на форум, так это чистый понт, типа смотрите какой я.
Я хоть что то "сделал", а не скулил ......
Теперь по срокам охоты, я охочусь с августа, по конец февраля, с норной собакой, мне хватает с головой.
Это ваша фраза, с вашей темы ......, т.е. шкурки лис, енотов ......., вы просто дарите, а не продаете (цена, в том году была около 200 гр, в зависимости, от региона), а денег, на отстрелку жалко ?????? .........
Серую ворону, не пропускаю, если налетает, лису, если выскочит, так же .....
Назовите хоть одну страну, где охотник платит за отстрел хищника.
Назовите, где еще есть УООР (кроме, постсоветских стран) ??????
Теперь по частным охотхозяйствам, можно приехать разово БЕЗ ВЗНОСОВ, и там всегда есть дичь, и рабочие собаки, и своего фазана, или кабана там вы стрельните, что может предоставить уоор, когда последний раз что то выпускалось.
Так в чем проблема??????, езжайте, охоттесь у "частника", вас никто не держит ....., только в УООРе отстрелка 50-70 гр, у частника - 250 гр ....
 

GENA 74

Мисливець
Розумні ви наші, подивіться, де тут хочат одне слово "земля"!
Запам'ятайте, "мисливські угіддя" - це не "земля" у розумінні, визначеном Змельним кодексом України, а практично "ефемерна субстанція" на "на якій перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства".
Згідно із приписами ст. 22 БЗ "мисливські угіддя для ведення мисливського господарства надаються у користування Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами за поданням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, погодженим з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, а також власниками або користувачами земельних
ділянок".
Вже із цієї частини ст. 22 БЗ можна зрозуміти, що ніякої землі чи земельних ділянок користувачам мимливських угідь не надається а ні у власність, а ні у оренду, а користувачам мисливських угідь лише надають цю "ефемерну субстанцію", де можуть мешкати мисливські тваринки, але тут же приписано, що попередньо треба отримати погодження не лише місцевої влади, але й "також власників або користувачів земельних ділянок".
А у частині п'ятій ст. 21 БЗ визначено, що "для потреб мисливського господарства користувачі мисливських угідь мають право у встановленому порядку, за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на мисливських угіддях необхідні будівлі та біотехнічні споруди, вирощувати кормові культури, створювати захисні насадження, проводити штучне обводнення, здійснювати інші заходи, пов'язані з веденням
мисливського господарства, які не суперечать законодавству та інтересам власників або користувачів земельних ділянок".
Тобто, користувач отримам у порядку, визначеному ст. 22 БЗ, мисливські угіддя у користування. Зараз він відповідає за державних мисливських тваринок та у встановленому Законом порядку може на них полювати. Але у землі як були власники та користувачі, так і залишилися (користувач до землі відношення не має!). Але, якщо для якіхось потреб зкмкльна діялнка таки користувачеві мисливських угідь потрібна (для будівництва будівлі для зберігання кормів, для будівництва мисливського будинка, для вишки, з якої будуть стріляти тощо, то ось за згодою таки власника чи користувача земельної ділянки у порядку, визначеному Земельним кодексом України, користувач може оформити у оренду земельний клаптик.
А про яку "оренду" і дерибан землі ви нам тут "втюхіваєте"?!. Після закінчення часу оренди чи закінчення періоду, на який надавалися мисливські угіддя у користування, земельні ділянки повертають власникам чи користувачам (орендаторам) земельних ділянок. Бо якщо мисливські угіддя надають іншому користувачеві, то навіщо колишньому утримувати у оренді земельну ділянку під кормосховищем, наприклад, та сплачувати кошти за оренду?
І що ж у такому випадку ви нам розповідали про "дерибан" землі? Та в УТМРі її й не було! А за оренду клаптиків, на яких стоять контрори, зараз треба сплачувати такі орендні плати, що страшно сказати!
Давайте так: якщо ви у чомусь не розумієтесь, але вам "здається", то ви спитайте у людей, що й як, а не задурюйте" голови людям, які розуміються на справі не краще вас!
що попередньо треба отримати погодження не лише місцевої влади, але й "також власників або користувачів земельних ділянок. Составить договор, с сельсоветом, или райодмин, или собственником этой земли. Вы же говорили какие договора. Я задал вам конкретный вопрос, но вы его проигнорировали. Сможете ли вы заниматься охотхозяйством, без этих ДОГОВОРАХ.
 

Croc

Мисливець
Копатич, наведу вам приклад Кобеляцький р-н ті що відокремелися від УТМР Діана ,Філін , Динамо приблизно біля восми господарства . І все у них гаразд наприклад у філіні якщо не помиляюся той рік картка на пушного 350грн. для чужих без взносів і тп.. а я в себе платив 420грн і взноси. І в часних господарсвах тільки дес постріл в них в угіддях зразу хлопці виїзжають. Хлопці випускають фазана відстріл іде хижаків вони дивлятся за своїм господарством належно а нам пропонують давайте скинемось на фазана молодь а деж кошти наші ...
 
Зверху