Стоимость членских взносов по областям

Тема у розділі 'Моя трудоучасть', створена користувачем leo201029, 23 лют 2016.

 1. Swartalv

  Swartalv Новачок

  Поясніть, хто в темі - у Вінницькій області трудоучасть входить до членських внесків. Яка це сума? Ці кошти використовуються виключно на впорядкування угіддь?
   
 2. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  у Вінницькій області обовязкової трудоучасті немає!!! (у вигляді еквівалента грошової суми),але від добровільної допомоги в біотехнічних заходах,проведенні обліків,допомозі в охороні угіддь (хочаб інформацією) і т.д. ніхто невідмовляється.
   
  Останнє редагування: 7 лют 2018
 3. Swartalv

  Swartalv Новачок

  В тому і справа, що про допомогу ходжу просити я. У нас, в угіддях пмо, таке враження, що ніякі заходи і не проводились. Ніколи. В минулому році почали з солонців - пет пляшка + сіль, дешево і сердито. Поки є лід, хочемо встигнути з штучними гніздами, потім аншлаги. На охорону - тут свої моменти. В нас гаряча пора березень-квітень - пали очерету. Бажаючі працювати в угіддях були, є і будуть, потрібно будматеріали, паливо і тд. Звідси і питання, чи РО виділяє кошти на певну кількість угіддь, чи надає матеріали для виготовлення тих же аншлагів, штучних гнізд? Який механізм?
   
 4. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  чи звертались ви до голови вашої районної організації.з якого ви району?
   
 5. Swartalv

  Swartalv Новачок

  Звичайно звертався. Ще восeни, на зборах колективу, дійшли згоди про встановлення штучних гнізд, обрали конструкцію з металевої сітки. Показав голові РО, довів доцільність в наших умовах, погодили. А коли дійшло діло до закупівлі матеріалів, почались труднощі. Мало не зі скандалом, але частину коштів я отримав. Докладем свої, гнізда встановим. А як далі? Калинівська РО УТМР, ми вже рік як на самозабезпеченні. За словами голови - по підсумкам року в нас мали залишитись вільні кошти, які пішли б на розвиток угіддь, але видно щось пішло не так.
   
 6. Swartalv

  Swartalv Новачок

  Як, доречі, працюєте Ви? Як по іншим районам?
   
 7. Igor88

  Igor88 Новачок

  Увы Одесская 790 грн
   
 8. Igor88

  Igor88 Новачок

  Дороже всех, видимо самая "богатая" область на на дичь, зайца вообще нет...
   
  B.pi та sam795 подобається це.
 9. БЮВ

  БЮВ Мисливець

  Посмотришь старые видео про охоту в Одесской обл., где зайцев руками ловят, и завидуешь белой завистью...А Вы говорите - зайца нет.
   
 10. 171286

  171286 Мисливець

  Как ето нет зайца? ну вы блин даете :D! То что погода в етом году внесла свои коррективы и по полям ходили только на открытие и закритие сезона ето да, и ето большой плюс, так как бракоши в етом году не имели возможности ездить по полям. Но на закрытие мы были приятно удивлены количеством зайчика! Если честно никогда не понимаю охотников которые просто извините если я Вас обидел, ничего личного, но мягко говоря "распускают сопли" по поводу зайца вообще нет и тд. -ну ребята... ну ето ж вам не курица в курятнике;)!
   
 11. Igor88

  Igor88 Новачок

  Вы посмотрите видео какого года!!
  да не спорю года два три назад хватало, а вот последнее время, извините.....
  возможно и есть но до начала открытия на зайца успевают истреблять, так как поля искатаны вдоль и поперк, и с этим увы никто не борется ......
   
  B.pi, sam795 та Traktorist подобається це.
 12. Igor88

  Igor88 Новачок

  с вами не могу не согласиться, но один выход не показатель, так как уже начинали "кучкваться"......
  не знаю как у кого. но у нас поля искатанные
   
  B.pi та Traktorist подобається це.
 13. Traktorist

  Traktorist Мисливець

  За два сезона я ни одного не взял.И не я один. Много знакомых уже бросили охотится .Я наверное тоже брошу-нет смысла.
   
  B.pi подобається це.
 14. БЮВ

  БЮВ Мисливець

  Хлопцы, не расстраивайтесь! Примерно лет 7-8 назад у нас в районе тоже зайца днем с огнем найти не могли. Сейчас развелся. Последние года три вообще неплохо. На закрытие втроем подняли 11 штук. Нужно охрану мало-мальскую и солонцов побольше. И немного терпения.
   
 15. 171286

  171286 Мисливець

  Поддерживаю на все 100%!!! Охранять и ище раз охранять,тогда толк будет!Тем более ето повод увидеть очень много знакомых голодных уродов-на которых никогда даже и не подумаешь!!!
   
  БЮВ та Traktorist подобається це.
 16. B.pi

  B.pi Новачок

  Да охраняем сами,но осенью нод видом что на фазана,а в реале на всё что шевелиться. поймали несколько бракош пару лет назад, уже не ездят,но зайца всё меньше и меньше.Моё мнение охоту на зайца надо начинать в начале ноября и заканчивая 31 декабря.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф