Стоит ли покупать ИЖ-27?

Статус
Закрита.
Тогда в этой теме нужно собрать любителей 27ых и чтоб они между собой и общались и не говорили не слова об какой то альтернативе этому оружию.
Ну наверное конструктивное и внятно аргументируемое общение всегда и всеми приветствуется. В отличии от глупостей которые зачастую приходиться читать.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Саме так.
Проте давно вже пора зрозуміти, що будь-яка тема про обговорення зброї неминуче призведе до порівнянь з альтернативними пропозиціями на ринку, неминуче. Це - нормально.


Схоже ви займаєтесь тим самим, тільки на адресу турків.


І ви приймаєте в цій балаканині безпосередню участь.

І ось як це було:



























Тема ж про ИЖ-27, агов! :D

То може треба бути послідовним?

Чи це просто подвійні стандарти?

Всім добра. :)
Я просто поленился процитировать эти посты...
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Висновок який.Якщо людина вміє стріляти то не має різниці з якої рушниці він це робить. А тут ще і присутній елемент реклами ,бо явно та рушниця не куплялась на авось..І з простим "дрючком" на такі змагання не їздять. Я так думаю..
Якщо людина вміє стріляти, то їй байдуже з якої рушниці, але якщо ця людина ставить перед собою високі результаи в цій стрільбі, то тут і потрібна зброя, яка зроблена під ці завдання!
Берем ИЖ27, чисто для полювання на качку, зайця і кулею на копито. Цієї зброї хватить з головою, для рядового мисливця!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну наверное конструктивное и внятно аргументируемое общение всегда и всеми приветствуется. В отличии от глупостей которые зачастую приходиться читать.
Если Вы написали этот пост мне,то приведите хоть один пример глупости которую я написал в этой теме????
 

kef

Зброяр
Якби і що там і десь не вироблялось - це лише гладкоствольна рушниця. Розрахована для стрільби на певні дистанції. Всім дякую за цікаву та змістовну розмову.До побачення...
 
Если Вы написали этот пост мне,то приведите хоть один пример глупости которую я написал в этой теме????
Если бы я имел ввиду Вас то я бы на это указал. Я лишь выразил желание общаться в теме конструктивно и аргументированно по возможности.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Мляць..перечитал тему...ТЕМА о ЗАЩИТНИКАХ турецкого ганопрома и тех,кто против..И те,кто защитники турчака ничего дельного не написали,омыли косточки и один *свербежь*.Всем добра!!!!
КСФ- ты гавнюк радуйся, что вообще тебе разрешили здесь общаться, или ты думаешь если сменил ник на СК-09, то тебя здесь не узнают:D
Вас, с твоим корефаном Гебельсом, видно с первых нот, каких бы вы праведников из себя не лепили:D:D:D
 
Статус
Закрита.
Зверху