Стоит ли покупать ИЖ-27?

Статус
Закрита.

web2r

Мисливець
Назовите ружье разработанное в турции.
Так я ж і не говорю, що туркопром це щось супер-пупер, на відміну від адептів совкопрому. Туркопром хоч продається за гроші, які відповідають якості .
 
Так я ж і не говорю, що туркопром це щось супер-пупер, на відміну від адептів совкопрому. Туркопром хоч продається за гроші, які відповідають якості .
Относительно турецкого оружия и цены на него очень приятной то как говорят украинцы НЕШВЫДЫ ПОЧЕКАЙ ТРОХИ.
 

китай

Слідопит
Владимирович 78 Ви вважаєте ті весла що виготовлялись для народу в ссср якоюсь пристойною зброєю, значить ви не користували європейських брендів , які дійсно можна назвати зброєю для полювання , для душі .
 
Владимирович 78 Ви вважаєте ті весла що виготовлялись для народу в ссср якоюсь пристойною зброєю, значить ви не користували європейських брендів , які дійсно можна назвати зброєю для полювання , для душі .
Страшно спросить но рискну а за сколько можно преобрести оружие для души.
 

kef

Зброяр
Сміливо можете купувати совєтського Іжа 27...з екстрактором чи ежетором..то вже на власний розсуд...головне щоб було в доброму стані...За 400 дол...воно того варте буде...Бо турецького виробництва якісна рушниця буде коштувати не дешево...Так що проблем ніяких не має...Я користувався іжами...і поганого про них сказати не можу...проста мисливська рушниця з не поганим боєм ....фото моїх полювань у темі тому підтвердження...
 

-Fisher-

Снайпер
Владимирович 78 Ви вважаєте ті весла що виготовлялись для народу в ссср якоюсь пристойною зброєю, значить ви не користували європейських брендів , які дійсно можна назвати зброєю для полювання , для душі .
Да, я считаю ружья сделанные в СССР вполне приличным оружием.
О каких ..європейських брендів.. вы говорите?
 

китай

Слідопит
Особисто моя позиція , я собі ніколи некупляв і не куплю кацапську так звану зброю , і ніхто мене в іншому непереконає.
 
Особисто моя позиція , я собі ніколи некупляв і не куплю кацапську так звану зброю , і ніхто мене в іншому непереконає.
Ну если подарите итальянца или продадите по цене кацапа и он мне понравится то и я наверно буду так говорить как и Вы . А как же быт с остальными охотниками которые тоже хотят купить себе ружье. А так это просто какая то психологическая травма.
 

китай

Слідопит
Мені також ніхто подарунків неробив , я заробив кошти власними руками і купив собі зброю італійського виробництва .
 

Altay1972

Снайпер
Нужно посмотреть в кошелек... зайти в магазин...если есть 50 000-80 000 грн, то конечно итальянцы бесспорны...
а если у "пересічного мисливця" там (в кошельке) 5 000-8 000 грн, то и Ижи и ТОЗы будуть до вподоби...
 

Visioner

Слідопит
Особисто моя позиція , я собі ніколи некупляв і не куплю кацапську так звану зброю , і ніхто мене в іншому непереконає.
А я при СРСР в лавах Радянської армії служив, і що мені тепер робити?
Будинок в мене та гараж з радянського кирпича.
Та і народжений я в СРСР.
Мабуть треба тікати з країни.:D
 

китай

Слідопит
Шановне паньство, я лише висловив власну думку і позицію , ми тут для того і зібрались щоб висловлювати свої думки і надавати певні поради як що такі потрібні, як що я когось образив , то прошу пробачити це було незувмисно .
 

KFoR

Зброяр
За ціну нового 27-го можна кращу зброю купити, а в діапазоні 10000грн +- думаю ще довго будуть суперечки іж27 чи тоз 34
 

Visioner

Слідопит
Шановне паньство, я лише висловив власну думку і позицію , ми тут для того і зібрались щоб висловлювати свої думки і надавати певні поради як що такі потрібні, як що я когось образив , то прошу пробачити це було незувмисно .
Мнение было достаточно категоричное, этим наверное и вызвало такую реакцию.
А по теме скажу так, владею ИЖ-27Е с 1998 года, брал б/у в хорошем состоянии. Год выпуска 1977.
Охочусь с ним более 20 лет, боем ружья и работой механизмов доволен.
Есть возможность купить хорошую иномарку, но желания такого нет. Для моих охот (пернатые, заяц, лиса иногда косуля кабан) его характеристик хватает с головой. Ну не вижу смысла его менять.
Человек спрашивал именно об ИЖ-27 30-летней давности и можно ли его рассматривать в качестве рабочего бокфлинта и цена вопроса.
Мое мнение:
ИЖ-27 производства СССР можно рассматривать в качестве рабочего бокфлинта, если попадется в хорошем состоянии, то можно смело отдавать до 10000 грн.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху