Сімсон

игрок

Мисливець
Допоможіть визначити рік випуску звуження а так же модель, рушниця не продається.
Довжина стволів 75см.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
рік випуску - травень 1952 року
а може покажете більше фото колодки наприклад з обох сторін, то може і щось ясніше стане.
 

игрок

Мисливець
рік випуску - травень 1952 року
а може покажете більше фото колодки наприклад з обох сторін, то може і щось ясніше стане.
на днях зфоткаю.
Звуження чоки знайшов розшифровку клейма корна W.
 
Останнє редагування:

Simson72

Мисливець
Вот смотрите, такие же клейма, сужения правый 0,7мм.левый 0,9мм
 

Вкладення

Останнє редагування:

Roman_Melnychenko

Новачок
стволи мабуть 725мм маю наподобі мастера штуч з такими клеймами але 1959р. рушничка кучна супер по бою з коликтиву один мислив з великим стажом. виступав типу мц21.12 равних немае. після 2х пострілів на 60 шагів зняв капелюха. він стріляв з контейнером а я без. я бувае сам десь вийду прогулятись стрельну. ящо цей дядько почув пострил він знае що це я а нехтось другий. він каже постріл спіцефічний.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Roman_Melnychenko

Новачок
це точно ця рушниця достойна уваженія. хоть хазяйн колодку непоказуе але моя думка. що там підгонка диталей супер хто мае такого ранга рушницю той понімае про що я кажу коли держиш йй в руках.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Roman_Melnychenko

Новачок
так навіщо скривати що є то є а на стволах клейма такі як в мене там клеймо є що багато ручной праці рушниця не з дишевих я ще держав зауера 1956р з такими клеймами але там ствол дутий був підгонка деталей там теж супер
 

kapitan-sa

Слідопит
Мой тоже с такими клеймами 1956г....ещё и с S в треугольнике-Знак качества, означающий «специальное качество»,обрезан под цилиндры,дичь падает на 40 метрах..
Было 4 вида качества.
http://sauer.net.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=48#klema
 

Буга

Снайпер
це точно ця рушниця достойна уваженія. хоть хазяйн колодку непоказуе але моя думка. що там підгонка диталей супер хто мае такого ранга рушницю той понімае про що я кажу коли держиш йй в руках.
А де Ви бачите рушницю ??? Я наприклад бачи дві труби чорт знає які . Про що Ви тут розпинаєтесь про ІЖ 58 в німецькому виконанні .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Roman_Melnychenko

Новачок
це непровас арго ви фахівець на мою думку. а непонімае кому досталось по наслецтву. вдколи я маю німця. ссср ружя одихають сугобо моя думка підгонка хромае жостко. про мц.9 стендові козирні незкажу нетримав йх.
 
Зверху