С каким лозунгом лично Вы готовы выйти на митинг в Киеве для перезаключения аренды угодий?

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Admin, 23 сер 2012.

 1. Serj

  Serj Мисливець

  Мужыки,я 36лет член УООР в УООРе проработал 7 лет от УООРа был в Чернобыле и много ребят уоровцев там было,но никто неполучил ПОЧОТНОГО,а те кто вступал и давал деньги или делал блага КОРЖУ,ШПИГАЛУ,ШУЛЯРУ те ПОЧОТНЫЕ члены уоор,и хотя эта организацыя существовала 90 лет,их нужно каленным железом выжыгать этих ТРУТНЕЙ которые только для своих благ,за счет ПРОСТЫХ ОХОТНИКОВ.А если кто-то хочет узнать побольше о нашем УООРе отдельную тему,я могу много россказать,пусть люди знают,как с их рук кушает УООРовская номенклатура.
   
 2. Safari
 3. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  Вам повага! Скидаю перед Вами шляпу, але знову виникає вічне питання - ЩО РОБИТИ?
  З пов.
   
 4. Serj

  Serj Мисливець

  Делать свою общественною организацыю "кабан" "олень",сколько у Вас в районе первичных колеквивов,и заключать договора с сельскими советами,взять грамотного охотоведа,чтобы было правильное ведение охотничьего хозяйства,и работать,и те деньги которые уходят в область,а с области в республику останутся в вашей организаыи,на биотехниу,на зарыбок,оплату егерю,охотоведу,и Вы будете контролировать угодья,а не ваш председатель устраивать охоты нужным ему одному людям.Но как говорится в двух словах нерозкажеш.До 1992 года УООР на 80%был для простых охотников,а сечас и 10 наверное небудет.Действувать мужыки нужно.
   
 5. pobratum

  pobratum Мисливець

  Так кто вам не даёт вперед, ребята занимаются.
   
 6. toz

  toz Новачок

  Serj. А Вы всё таки раскажите,не в двух,так в трёх словах. Возьмём к примеру один из районов Киевской обл.Численность членов УООР на 2011г.составляла 379чел.Площадь охотугодий 43,7(тыс.га). Скажите пожалуйста сколько будут стоить членские взносы,отстрелочные карточки,лицензии на зверовую охоту,для этого вновьсозданного охотколлектива"Зубр"?
   
 7. Serj

  Serj Мисливець

  Три слова непомогут,здесь нужнно прощитывать,даже взять 2-ТП ОХОТА,вашего района и смотреть,сколько всего нужно.Все нужно считать.
   
 8. pobratum

  pobratum Мисливець

  так поделите 43700 на 374 получите 116 га на человека в 100га надо вложить 500грн дальше считать.
   
 9. toz

  toz Новачок

  Я Вас с ответом не тороплю.Подсчитайте пожалуйста.
   
 10. pobratum

  pobratum Мисливець

  россияни считают вот так
   

  Вкладення:

 11. toz

  toz Новачок

  Меня интересует заветное слово ИТОГО....?гр.
   
 12. pobratum

  pobratum Мисливець

  фазан 100 грн, кабан до 70кг 2000грн, качка 50грн перепел 100грн 10 подьемом, заяц 200грн, что хотите то и стреляй без взносов по факту.
   
 13. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  В нашому районі відокремлення неможливе. За рік сплачується внесків 40-43 тис. грн., а це тільки в рік по мін. з/п на двох чоловік. І контролювати угіддя на халяву ніхто не буде, кругом треба платити.
  Збільшення сплати сум внесків потягне за собою зменшення кількості сплати, тобто ті мисливці, які платили, але майже не ходили полювати, відмовляться зовсім від полювання - це 18-22 % від кількості мисливців.
  Така зворушлива арифметика.
  З пов. до колег.
   
 14. pobratum

  pobratum Мисливець

  У вас хибна думка все це можливо да же на 100га.Ті що отримають зарплату довжни виростити звіря стільки щоб хватило ім на зарплату і ще був отриманий прибуток, Ні кто небуде держати на роботі неробу.
   
 15. lemesh_misha

  lemesh_misha Мисливець

  100% погоджуюся із pobratum... Страшилки що ,мало сплачується внесків і ніхто вам не буде працювати за копійки,це все в стилі цих трутнів очільників (мається на увазі проблемних рай рад),що нічого не роблять крім того ,що кожен ранок ходять на роботу ,але крім назви ,що вони ходять на роботу там нічого не діється...Зараз чи не на кожному мисливському сайті обговорюється ,що нікуди піти навіть зробити форумівку,я вже не кажу про попит по за інтернетом...Всі очільники кричать в один голос ,що полювання не із дешевих задоволень і за нього треба платити гроші...А ви шановне панство голови Райрад ,непробували ,щось почати робити ,організовувати,розвивати ,ініціювати...Ви рахуєте ,що здавши звіти і провівши мисливський мінімум ,ви виконали всю роботу ,на ті гроші ,що вам платять...І що саме головне самі кричите про малу заробітну плату вам і єгерям ,але самі курва як кліщі вчипилися за свої крісла ,і робите всякі перепони будь кому хто хоче вас замінити ,особливо це стосується тих очільників які по 20-30 років на цих посадах і вже коріння там пустили...І ця проблема яка є зарас із перерозподілом угідь,стовідсотково показує яка користь із вас...Ви тепер в нас питаєте ,з яким гаслом ми готові вийти на вулиці,це ви в нас питаєте тепер коли розтягли більш пристойні ділянки угідь?Якого чорта ми вас обирали на ті посади ,щоб ви питалися в нас про лозунги?Ми коли обирали вас на посади ,то думали ,що то йдуть професіонали сого діла,а ви питаєте в нас що робити!!!!Рахую,що треба поки все не розтягнули як на Закарпатті угіддя, срочно створювати місцеві асоціаційні спільноти...Бо якщо навіть і залишиться фунціонувати УТМР,то його через деякий час задавлять ті олігархівські клуби прихватизаторів...Бо як відомо,то впливові прихватизатори ,а в наших очільників УТМРа є пагубна звичка прогинатися під них і це тільки відтягне нас,а за цей час розтягнуть і ті остатки угідь які залишилися...Бо зараз уже всьо поприхватизовували ,весь бізнес поділили і те що наступним будуть мисливські угіддя то навіть до гадалки не йти...
   
 16. pobratum

  pobratum Мисливець

  Так все же с вашего молчаливого согласия.
   
 17. bmwersia

  bmwersia Мисливець

  по телику сейчас каждые 15-30мин тожесамое показывают---выбирая нас-вы не пожалеете,мы все сделаем,все будет хорошо-итак каждые 5лет..

  мой вариант лозунга-
  Оставте УООР для Нас,либо Мы не оставим Вас..
   
 18. lemesh_misha

  lemesh_misha Мисливець

 19. pobratum

  pobratum Мисливець

  Роздивітся уважно як погоджували і кому УТМР 251429 га та иншим громадским організаціям 76696 га
   
 20. Ігорь 89

  Ігорь 89 Новачок

  Мабуть з початку вийшов би за справедливість, а саме справедливі відстрілочні, маю на увазі, що голова УООР нашого району заберає відстрілочні до себе та не можливо придбати місця для охоти де вона є, а дає ці відстрілочні ли ше "мажорам, близьким знайомим, .......", не зважаючи, що відстрілочні повинні знаходитись в кассі. Що по рекомендуєте???
   
 21. PinchukMP

  PinchukMP ветеран форуму надійна команда

  Мабуть спочатку треба було на дату останнього повідомлення глянути!!! Всього чотири роки назад...
   
  sens1 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф