С какого возвроста начинать..?

Статус
Закрита.

jekson

Мисливець
С какого возраста можна стать членом УООР и иметь право охотится с гладкоствольным охотничьим оружием? В каком возрасте разрешается приобретение гладкоствольного ружья для охоты? Заранее прошу прощения если вопросы заданы не в соответствующей теме.
 

Foks

Мисливець
Членом УООР можеш стати у 16 років тільки внески плати.А дозвіл на зброю у 21 рік.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я думаю,що відповіді на такі питання ми можемо давати самі,бо це пункти з нормативних документів,які являються настольною книгою для любого мисливця і їх знання є основою мисливства!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Арго;1612 сказав(ла):
Это не Закон, а законопроект. Разницу, думаю, объяснять не надо.
Топикстартеру: почитайте это ...

ДОДАТОК N 2
до Постанови Верховної Ради України
від 17 червня 1992 року
N 2471-XII


СПЕЦІАЛЬНИЙ ПОРЯДОК
набуття права власності громадянами
на окремі види майна


Громадяни набувають права власності на такі види майна,
придбаного ними з відповідного дозволу, що надається:

а) на вогнепальну гладкоствольну мисливську зброю - органами
внутрішніх справ за місцем проживання особам, які досягли
21-річного віку;
на вогнепальну мисливську нарізну зброю (мисливські карабіни,
гвинтівки, комбіновану зброю з нарізними стволами) - органами
внутрішніх справ за місцем проживання особам, які досягли
25-річного віку;
на газові пістолети, револьвери і патрони до них, заряджені
речовинами сльзоточивої та дратівної дії, - органами внутрішніх
справ за місцем проживання особам, які досягли 18-річного віку;
( Пункт "а" доповнено абзацом третім згідно з Постановою ВР
N 3131-12 від 22.04.93 )
на холодну зброю та пневматичну зброю калібру понад 4,5
міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду -
органами внутрішніх справ за місцем проживання особам, які досягли
18-річного віку; ( Пункт "а" доповнено абзацом четвертим згідно з
Постановою ВР N 19/95-ВР від 24.01.95 )
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Спасибо,что напомнили об этом Постановлении!Искал его в своем архиве и не нашел.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
На мою думку дозвіл на зберігання та використання гладкоствольної зброї потрібно видавати у 18 років, а не в 21 як в законі. Тому, що солдату у 18 років дають в руки автомат (а це вже нарізна зброя) і ріхну бойову техніку делеко це не мисливська рушниця, то чому дозвіл на гладкостволку видають лише у 21 рік.
 

Фартовый

Новачок
Стать членом УООР можно с 16 лет, так даже лучше, потому что будет насчитываться стаж и потом оформить разрешение на огнистрел будет проще !
 

киевлянин

Мисливець
TOZ-34ER;4702 сказав(ла):
На мою думку дозвіл на зберігання та використання гладкоствольної зброї потрібно видавати у 18 років, а не в 21 як в законі. Тому, що солдату у 18 років дають в руки автомат (а це вже нарізна зброя) і ріхну бойову техніку делеко це не мисливська рушниця, то чому дозвіл на гладкостволку видають лише у 21 рік.
А у нас много есть такого ,чего у других нет.А вообще скука ,межсезонье,хоть бери и на рыбалку чухай.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
киевлянин;5153 сказав(ла):
TOZ-34ER писал:
На мою думку дозвіл на зберігання та використання гладкоствольної зброї потрібно видавати у 18 років, а не в 21 як в законі. Тому, що солдату у 18 років дають в руки автомат (а це вже нарізна зброя) і ріхну бойову техніку делеко це не мисливська рушниця, то чому дозвіл на гладкостволку видають лише у 21 рік.
А у нас много есть такого ,чего у других нет.А вообще скука ,межсезонье,хоть бери и на рыбалку чухай.
Ви не путайте "св"яте і праведне"!!Солдат в армії зі зброєю під постійним контролем командирів,які дають йому в різних ситуаціях професійні настанови і рекомендації при поводженні зі зброєю,а на гражданці він сам повинен вибрати єдиний правильний варіант,який не проходить в учебках і стройових підрозділах і від цього варіанту напряму залежить життя людей.Крім того всі знають який відсоток молоді зараз проходе дійсну військову службу!!І цим все сказано.А тому віковий ценз на отримання зброї нормальний,а от правила її отримання ще досить гуманні і розпливчаті.Потрібна конкретика,сувора така ж як і зброя!!
 

Мисливець

Новачок
Арго;5474 сказав(ла):
А тому віковий ценз на отримання зброї нормальний,
А сам во сколько начинал.Нибось с дедовской еще лет с 13-14 -ти бегал.Так что я считаю 21 год это немного необоснованным.Если ума нету в 18 лет,то и в 21 его не добавится.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Представьте себе,что до меня в роду охотников небыло вообще!Я первый и я являюсь основоположником охоты в роду,а поэтому начинал как положено без всяких дедовских рассказов и таскания дедово-отцовского ружья.Было трудно но до жути интересно.Перечитал всю литературу которая была в библиотеке и в друзей на руках.Меня знали все старые охотники в округе и дальше и все мне помогали и брали с собой на охоты. Это были мои первые университеты.Но зато 35 лет охочусь без единого пропуска!!И на счет векового ценза пролностью согласен с законодателем,ибо он нормально-допустимый во всех отношениях.Поймите,что в 18 лет человек еще не полностью сформирован как физически так и морально.До 20-22 лет у него ломка организма и психики,а уже после этого термина он считается состоявшейся личностью,тоесть полностью контролирующий свои поступки и действия.Вот исходя из этих критериев и было предложено внести такие коррективы в вековой ценз выдачи разрешения на ношение оружия.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Тоді чому у Росії дозвіл видають у 18 років там мабудь люди більш розвинуті ніж у нас. І мисливцем у нас можна стати у 18 років, а дозвіл дають у 21 рік. Тут є логіка.
 

Мисливець

Новачок
Не знаю как сейчас в России,но раньше все помнят,в промышленных районах разрешалось приобретение если мне не изменяет память с 14-ти летнего возроста.Тогда что у молодежи психика другая была,или как?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
TOZ-34ER;6587 сказав(ла):
Тоді чому у Росії дозвіл видають у 18 років там мабудь люди більш розвинуті ніж у нас. І мисливцем у нас можна стати у 18 років, а дозвіл дають у 21 рік. Тут є логіка.
А вони що рощумніші від нас?Та у них ще більша проблема з молодю ніж у нас,але в нас хоть відносно спокійно зі зброєю,це я вже спираюсь на факти,а в Росії повний Чікаго(у мене розширений пакет НТВ і їх новини я дивлюсь щоденно).Так-що хто розвинутіший це ще питання,а те що ми далекоглядніші-це факт.
 

makc88

Новачок
У нас володіє зброєю 1% населення.В США на руках населення перебуває приблизно 260 млн одиниць зброї і придбати її там не становить жодних проблем,і ви самі бачите що там коїться.А наші чиновники закликають до узаконення володіння та носіння короткоствольної нарізної зброї.Я категорично проти.
 
Статус
Закрита.
Зверху