ТОЗ МЦ 21-12: "Свой среди чужих - чужой среди своих..."

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Буга

Снайпер
Зимовий камуфляж використовують для полювання на хижаків.
Коли я чую другі аргументи, то моя відповідь - Я не йду вбивати!!!

Скажу вам, що на полюванні з підхода / котлом/ загінкою використання камуфляжів 1- недоцільне, 2- небезбечно!! ( і серед Мисливців - не практикується) це частина мисливскої Європейської культури, кому ближче москальські "горки"; " берізки" та зимові маскхалати - ну це його справа, хоч у міліцейській шинелі.

Тепер загугліть як правільно з точки зору мисливської етики фотографують трофей.

А фото в камуфляжі зі зброєю доречніше в дємбельскому альбомі.Яким боком воно до полювання???

На рахунок висячої на гілках зброї ну це напевно і є культура поводження зі зброєю...( розряжена, обмежувач).

P/S. ремінь при полюванні з підходу також багато покаже про рівень майстерності мисливця.
 

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер
Буга, а откуда вы стали таким культурными? Ведь вы поехали в Европу не инженером на Меркель работать, а скорее на оборот. Убирали улицы, туалеты, работали на лесопилках и стройках! Теперь у вас стал свой бизнес. Покупать у Западной Европе старые ружья, сдавать их в Польше на реставрацию и продавать в Украине по цене нового, рассказывая байки, что у немца оно пролежало 70 лет и он на его только смотрел.:) При этом своими руками, в оружии, вы ничего не умеете делать, а слова торгаш и барыга для вас сильно обидные:(
Вам нравится европейская культура охоты? Так и Слава Богу, пускай нравится, но мне больше нравится американцев подход к охоте, особенно на водоплавающую дичь, на которую припадает 90% охот в Украине. По этому прежде, чем рассказывать о культуре охоты на уток, для начала хоть сами на них съездите на охоту!
А по поводу этого МЦ, то считаю, что Фандоринъ поступил правильно! Все знают, что такое МЦ-21, но мало кто знает насколько толстая шейка в моделях 90х годов.
Шановний . Ви собі лупу купіть з великою кратністю . В моїх темах продажі Ви скільки бачили старих рушниць ?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Зимовий камуфляж використовують для полювання на хижаків.
Коли я чую другі аргументи, то моя відповідь - Я не йду вбивати!!!

Скажу вам, що на полюванні з підхода / котлом/ загінкою використання камуфляжів 1- недоцільне, 2- небезбечно!! ( і серед Мисливців - не практикується) це частина мисливскої Європейської культури, кому ближче москальські "горки"; " берізки" та зимові маскхалати - ну це його справа, хоч у міліцейській шинелі.

Тепер загугліть як правільно з точки зору мисливської етики фотографують трофей.

А фото в камуфляжі зі зброєю доречніше в дємбельскому альбомі.Яким боком воно до полювання???

На рахунок висячої на гілках зброї ну це напевно і є культура поводження зі зброєю...( розряжена, обмежувач).

P/S. ремінь при полюванні з підходу також багато покаже про рівень майстерності мисливця.
Стосовно мене і мого життя... то це напевно та тема, до якої ви не маєте жодного стосунка.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Зимовий камуфляж використовують для полювання на хижаків
Вы об этом каланчакским гусям расскажите... Погогочете вместе... Хотя, если посчитать, сколько они с меня денег высасывают - таки да, хищники.. Волки с Уолл-стрит...
 

Буга

Снайпер
Вы об этом каланчакским гусям расскажите... Погогочете вместе...
я не професор біології але гуску від зайця відрізнити можу . А колончакським гусятко Ви своє МЦ покажіть . Вони ще її не бачили .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
я не професор біології але гуску від зайця відрізнити можу . А колончакським гусятко Ви своє МЦ покажіть . Вони ще її не бачили .
Ну чому ж Ви так категорично? Неодноразово...
 

Буга

Снайпер
Буга, а откуда вы стали таким культурными? Ведь вы поехали в Европу не инженером на Меркель работать, а скорее на оборот. Убирали улицы, туалеты, работали на лесопилках и стройках! Теперь у вас стал свой бизнес. Покупать у Западной Европе старые ружья, сдавать их в Польше на реставрацию и продавать в Украине по цене нового, рассказывая байки, что у немца оно пролежало 70 лет и он на его только смотрел.:) При этом своими руками, в оружии, вы ничего не умеете делать, а слова торгаш и барыга для вас сильно обидные:(
Вам нравится европейская культура охоты? Так и Слава Богу, пускай нравится, но мне больше нравится американцев подход к охоте, особенно на водоплавающую дичь, на которую припадает 90% охот в Украине. По этому прежде, чем рассказывать о культуре охоты на уток, для начала хоть сами на них съездите на охоту!
А по поводу этого МЦ, то считаю, что Фандоринъ поступил правильно! Все знают, что такое МЦ-21, но мало кто знает насколько толстая шейка в моделях 90х годов.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Вопрос-по-Меркелю.51668/

-- При этом своими руками, в оружии, вы ничего не умеете делать, а слова торгаш и барыга для вас сильно обидные
Так, саме так, ось тепер за допомогою Гугла проявіть свою обізнанність, посперечайтесь.
А - Баригам/Перекупам/Польськім реставраторам не треба лазити в інтернеті вони з першої фотографії вже знають все що треба - це їх знання/досвід , а це = заробіток!!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Вопрос-по-Меркелю.51668/

-- При этом своими руками, в оружии, вы ничего не умеете делать, а слова торгаш и барыга для вас сильно обидные
Так, саме так, ось тепер за допомогою Гугла проявіть свою обізнанність, посперечайтесь.
А - Баригам/Перекупам/Польськім реставраторам не треба лазити в інтернеті вони з першої фотографії вже знають все що треба - це їх знання/досвід , а це = заробіток!!
Так якого ж Ви ... товчетеся в темі про це нещасне совкове МЦ? Воно Вам треба - авторитет розмінювати по дрібницям?
Я так зрозумів - у Вас претензії до ложа? Ми їх почули. Тепер Ви повчаєте з приводу одягу, амуніції, фотомайстерності.. Причина? Мета? Може, що порекомендуєте з приводу дієти, майстерності кохання, виховання дітей...
Я дуже толерантна людина, проте Ви, пробачте, відверто починаєте набридати САМЕ В ЦІЙ ТЕМІ. Я з повагою ставлюся до Ваших професійних якостей, однак в данному випадку вони не знаходять і не знайдуть тут вдячної аудиторії. Невже на форумі недостатньо власників і поціновлювачів товару, який Ви вважаєте гідним? Є цілий розділ "Запитання від початківців" - підтягуюте їх до власного рівня, особисто я вже не виправлюсь. Давайте вже закінчувати це безглуздя, дуже Вас прошу. Обіцяю ніяких провокаційних меседжів не писати в обмін на Ваше повне ігнорування теми.
 
Останнє редагування:

Буга

Снайпер
Так якого ж Ви ... товчетеся в темі про це нещасне совкове МЦ? Воно Вам треба - авторитет розмінювати по дрібницям?
Я так зрозумів - у Вас претензії до ложа? Ми їх почули. Тепер Ви повчаєте з приводу одягу, амуніції, фотомайстерності.. Причина? Мета? Може, що порекомендуєте з приводу дієти, майстерності кохання, виховання дітей...
Я дуже толерантна людина, проте Ви, пробачте, відверто починаєте набридати САМЕ В ЦІЙ ТЕМІ. Я з повагою ставлюся до Ваших професійних якостей, однак в данному випадку вони не знаходять і не знайдуть тут вдячної аудиторії. Невже на форумі недостатньо власників і поціновлювачів товару, який Ви вважаєте гідним?
Це не було адресовано Вам . Вибачте. Думаю , що Ви не працюєте секретарем у пана Коваленка . А на рахунок Набридати - мені здається це не Ваш приватний форум . Створіть закриту тему і тоді будете туди допускати тих кого Вам хочеться . Я Вас не ображаю .
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Це не було адресовано Вам . Вибачте. Думаю , що Ви не працюєте секретарем у пана Коваленка .
Ні, повірте. У мене секретар - ошатна пані 50 років. Якщо Ваша ласка - вирішуйте з опонентом Ваші взаємини в приваті. Мені дуже гидко все це бачити. Даруйте.
Пане Коваленко! І Ви, якщо Вам не важко, ходіть-но в .... "лічку". Дуже Вас прошу!
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
А фото в камуфляжі зі зброєю доречніше в дємбельскому альбомі.Яким боком воно до полювання???
Я вже викладав тут фото британської королівської родини в камуфляжі, зі зброєю і ще і з глушником. Вони також не тямлять в мисливській етиці?
Тепер про "на місці, не на місці"

Як ви думаєте, тут все на своїх місцях?
І друге питання - скільки зброї вам треба продати, щоб наблизитися до сотої долі вартості цієї картини?
http://www.ivankrutoyarov.com/2013/12/samye-dorogie-kartiny-pikasso.html
 

Буга

Снайпер
Я вже викладав тут фото британської королівської родини в камуфляжі, зі зброєю і ще і з глушником. Вони також не тямлять в мисливській етиці?
Тепер про "на місці, не на місці"

Як ви думаєте, тут все на своїх місцях?
І друге питання - скільки зброї вам треба продати, щоб наблизитися до сотої долі вартості цієї картини?
http://www.ivankrutoyarov.com/2013/12/samye-dorogie-kartiny-pikasso.html
Цією світлиною роботи Пікассо Ви просто залізли не туди куди повинні були лізти ! Я зайців на 80 метрів не стріляю . Але на рахунок живопису можу Вам розповісти цікаві речі . Ви знаєте хто був засновником імпресіонізму ? Хочете побачити його роботу ? Не стягнуту з нету ?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ребята, ну хватит уже! Я Вас прошу...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Цією світлиною роботи Пікассо Ви просто залізли не туди куди повинні були лізти ! Я зайців на 80 метрів не стріляю . Але на рахунок живопису можу Вам розповісти цікаві речі . Ви знаєте хто був засновником імпресіонізму ? Хочете побачити його роботу ? Не стягнуту з нету ?
Клод Моне?
 
Зверху