ТОЗ МЦ 21-12: "Свой среди чужих - чужой среди своих..."

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Если "завод" и я купил бы хотя бы штучку... Добавлю: на ваших условиях :D
Увы... Единое отличие - толщина не 5 мм, а 3 мм (пытался разгрузить подсевшую родную пружину). Работоспособность расчудесная, углы выдержаны, твердость против родных 55 - 61 по Роквеллу.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У меня тоже одно колечко "самиздат", второе родное. У парня ружье 91 года, но в стволе на кольце снята фасочка. Именно фасочка. ХЗ как там оно по годам, у меня "ровесник", фаски нет. Я видывал древние стволы, там не фасочка, там выборка по типу произведения искусства, тормоз туда погружается довольно глубоко :) Да уже не единожды этот момент обсуждался.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
А моя, наверное скоро пойдет в люди. Сын захотел двохстволку, а МЦ только пылится в сейфе(((
IMG_20160326_202458[1].jpg
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Не, Владимир Михайлович любит "не балуванных дивчат", а у Толи - "женщина с опытом" :D
Современная реконструктивная и эстетическая хирургия (особливо гименопластика) творит прямо-таки чудеса...
 

Trondheim

Новачок
Доброго дня,шановне товаритство.Теж маю таку рушничку,1982р.Добра зброя,але теж хочу продати,та купити ,Бенеллi-прогрес не стоiть на мicтi,а знайомий каже,що на сходинку вище ,нiж тоз мц21-12.До речi в ньго була мц21-12,та Беретта 390.Але зупинився на Бенеллi.А хто такий Геббельс?Знаю тiльки був такий собi мiнicтр пропаганди 3-го Рейху:).,ще та була тварюка.
 

Croc

Мисливець
Доброго здоровя товариші мисливці, трапилася рушниця в пристойному стані, мабуть купив би ну не можу дізнатись з якого року вона, підкажіть будласка ось № 2877 БІЛЬ НІЧОГО НЕ НАПИСАНО і ще на цевйові такийже номер. За вчасно вдячний.
 

Mechanik

Снайпер
На задній частині ствола, знизу патронника є площадка, які там літери, цифри?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А хто такий Геббельс?
Вы сами себе ответили..........
ще та була тварюка
только - этот существует, и балаболит много за это и забанен навсегда вместе с сыном. Два самых великих знатока и охотника во вселенной, - по их версии:)
 

HaNtEr95

Мисливець
IMG_20161211_171511.JPG
Доброго здоровя товариші мисливці, трапилася рушниця в пристойному стані, мабуть купив би ну не можу дізнатись з якого року вона, підкажіть будласка ось № 2877 БІЛЬ НІЧОГО НЕ НАПИСАНО і ще на цевйові такийже номер. За вчасно вдячний.
У моєї номер 2558 стоїть літера В рік виготовлення 1968 ( тоз їх почав випускати з 1965 р ( 65 рік мав літеру А, 67 Б іт.д.) доречі моя ще зі стволом із прицільною планкою з широкими прогалами, по перезаряду проблем не має (добре споживає будь які набої ( і криві і "не правильно споряджені")
 

mulyavchik

Снайпер
Переглянути вкладення 332530
У моєї номер 2558 стоїть літера В рік виготовлення 1968 ( тоз їх почав випускати з 1965 р ( 65 рік мав літеру А, 67 Б іт.д.) доречі моя ще зі стволом із прицільною планкою з широкими прогалами, по перезаряду проблем не має (добре споживає будь які набої ( і криві і "не правильно споряджені")[/QШановний Ваша рушничка не 68 а 67 р.в. На 68 році ставили букву Г
 
Доброго здоровя товариші мисливці, трапилася рушниця в пристойному стані, мабуть купив би ну не можу дізнатись з якого року вона, підкажіть будласка ось № 2877 БІЛЬ НІЧОГО НЕ НАПИСАНО і ще на цевйові такийже номер. За вчасно вдячний.
Проверю свою картотеку...очень похоже на бывшую....)))
 

mulyavchik

Снайпер
Доброго здоровя товариші мисливці, трапилася рушниця в пристойному стані, мабуть купив би ну не можу дізнатись з якого року вона, підкажіть будласка ось № 2877 БІЛЬ НІЧОГО НЕ НАПИСАНО і ще на цевйові такийже номер. За вчасно вдячний.
Знизу на стволі де стоїть номер мае бути буква.От яка там буква Ви скажіть а ми Вам скажем рік випуску
 
Зверху