ТОЗ МЦ 21-12: "Свой среди чужих - чужой среди своих..."

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Интересно какой спец инструмент нужно иметь, чтобы поменять пружину ствола в МЦ... ах да... руки должны расти из нужного места, вот и весь инструмент...
И мозги тоже.... возвратная пружина затвора находится в прикладе МЦ
вы же чеки перекручиваете да еще и по пять раз на день, вот там да ...
Зачем мне такие извращенства:D:D:D
руки должны расти из нужного места и вдобавок чековый ключ (спец инструмент)...
Достаточно монеты, а еще лучше стрелянная гильза и мозги с руками:D:D:D
 

Mykola STARyy

Снайпер
Хлопці, ви самі хоч зрідка читайте що пишете:
1.
Какое-то время ездили на облаву на Таврии 1.1. Машина - бомба! проходила почти везде, а если села, то мы ее втроем переносили на руках.
Ну, генералы были.
Невнимательно читал: на Таврии одно время ловили (с год, наверное, пока Ниву не дали) достаточно успешно, и жрала мало!
Облавне полювання в законі є
1.2. На кабана, лань, оленів європейського та плямистого, козулю, лося, муфлона (далі - парнокопитні тварини) дозволяється індивідуальне, колективне та облавне полювання.
А от на браконьєрів нема. Облави на людей робили, ми пам'ятаємо хто.
2.
Я ще не казав про довжину - воно, особливо у кущах та лісі, теж має значення та зручність!
А чего решил, что я только на номерах охотился? Я, кстати, по тем номерам чаще расставлял (это еще в Военохоте и Киевлесе). Посему баланс имел значение, особенно, когда побегаешь за зайцем по рылли денек! И на утку помахать вверх-вниз!..
По ріллі в кущах? А на качку чого ним махати? Вклався і корпусом повертай.
3.
Для начала заказать соответствующую возвратную пружину
Про затвор ні слова.
И мозги тоже.... возвратная пружина затвора находится в прикладе МЦ
Але міняють пружину ствола а не затвора.
 
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
А на качку чого ним махати? Вклався і корпусом повертай.
Так Вы оказывается жизнь прожили и не знаете, что такое стрельба на вскидку и тем более никогда нею и не пользовались:(
Тогда Вам точно тот баланс и не надо, как и подгонка ружья. Достаточно, чтобы оно просто стреляло:D
Але міняють пружину ствола а не затвора.
Не всегда меняют только пружину ствола, в нашем случаи пришлось менять и пружину возврата затвора, и убрать одно конусное кольцо совсем. И хоть ружье и заработало, но при стрельбе по тарелка, редко, но все равно были сбои. Товарищу вся эта "камасутра" надоела, поставил все назад и поехало оно в люды:D
 

Altay1972

Снайпер
в нашем случаи пришлось менять и пружину возврата затвора
И на что вы ее поменяли?... на такую же?... какой новый эффект от ее замены был получен?
поясните изменившуюся (в чем изменившуюся) механику работы, если не сложно...
 

Mykola STARyy

Снайпер
Так Вы оказывается жизнь прожили
Ще ні.;)
не знаете, что такое стрельба на вскидку и тем более никогда нею и не пользовались:(
Користувався дуже часто і результативно, при цьому за майже 40 років жодного (!!!) разу не мав синця на плечі, на відміну від любителів балансу.
Толя, поясніть простому інженеру що таке баланс. Не для чого він потрібен, а що він таке. От в колесі, яке ви привели за приклад, це рівномірний розподіл ваги відносно точки кріплення - центру обертання. Рушниця кріпиться до вкладки в двох точках - ліва рука, права рука, після вкладки в трьох, +плече. Відносно чого має бути рівномірний розподіл ваги?
Баланс рушниці такий самий міф як "безкоштовний сир" - миші сиру не їдять, або "риба гниє з голови"- насправді з потрохів. Хтось один брякнув з розумним виглядом, і всі бездумно повторюють.
 

Mykola STARyy

Снайпер
И на что вы ее поменяли?... на такую же?... какой новый эффект от ее замены был получен?
поясните изменившуюся (в чем изменившуюся) механику работы, если не сложно...
Зняли кільце -зменшили зусилля пружини ствола, поставили слабшу пружину затвора, компенсували це зменшення.
В мене давно зріє бажання виточити регульоваий упор щоб можна було міняти зусилля в пружині затвора. Але спочатку хочу поміняти трубу магазину.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Толя, поясніть простому інженеру що таке баланс.
Баланс - уравновешенность ружья, положение его центра тяжести.
Не для чого він потрібен
Баланс — те качество охотничьего ружья, которые влияет на успешность стрельбы.
Відносно чого має бути рівномірний розподіл ваги?
Относительно центра тяжести ружья и не ищите баланс в полуавтомате, а особенно в МЦ, он присущ двухстволкам.
У МЦ, центр тяжести уходит вперёд, на стволы и к тому же из-за изменения патронов в магазине он не постоянный. А неправильный баланс, особенно с перевесом на ствол, когда ружье при вскидке ложится ниже точки прицеливания (клюе), будет снижать успешную стрельбу



.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ну тоді я вам скажу, коли ви не в змозі. Баланс це співпадіння центру ваги з точкою кріплення.


Баланс - уравновешенность ружья, положение его центра тяжести.
Относительно центра тяжести ружья и
Положення центра ваги відносно центра ваги?
Толя, за таку відповідь яку оцінку ви ставите своїм учням?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну тоді я вам скажу, коли ви не в змозі. Баланс це співпадіння центру ваги з точкою кріплення.





Положення центра ваги відносно центра ваги?
Толя, за таку відповідь яку оцінку ви ставите своїм учням?
А він педагог???? Думав що аграрій
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Ну тоді я вам скажу, коли ви не в змозі. Баланс це співпадіння центру ваги з точкою кріплення.
Та хіба:D:D:D
Рушниця кріпиться до вкладки в двох точках - ліва рука, права рука, після вкладки в трьох, +плече.
У Вас же їх дві, чи три???:D:D:D
Толя, за таку відповідь яку оцінку ви ставите своїм учням?
Молодий я ще для учнів:D А собі жирну двойку:D
 

HanterPopilnya13

Новачок
Доброго дня! Я володію рушницею мц 21-12. Після одного з полювань, прийшовши додому і почавши чистити рушницю я побачив вм'ятину де затвор доходить до крайньої точки, ось в цьому місці, що на фото. Може хтось підкаже що могло спричинити це, і чи можна надалі з нею полювати?
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня! Я володію рушницею мц 21-12. Після одного з полювань, прийшовши додому і почавши чистити рушницю я побачив вм'ятину де затвор доходить до крайньої точки, ось в цьому місці, що на фото. Може хтось підкаже що могло спричинити це, і чи можна надалі з нею полювати?
Балдею от таких мелодий :) И когда задают подобные вопросы, всегда ставлю эту ссылку на видео. Пару раз смотрел, а ссылку давал и показывал видео владельцам раз 20 :) Нравится мне мелодия :) Но и содержание видео очень полезно знать для владельцев МЦ 21-12
 

Mykola STARyy

Снайпер
Відполірував деталі затвора, притер ромбовидний виступ до правого останова. Довів розміри на упорі до значень як на відео Гени. Зняв фасочки на отворах під упор в стволах. Заодно знайшов номери на деталях затвора.
Пружина від Trigal з одним піджатим краєм. Не мінялась.
Після доводки 32 грами перезаряджає набагато впевненіше. Швидкість спрацьовування відчутно зросла. Гільза вилітає на 1.5м далі.
28 г не перезаряджає, але для них є 16ка.
Ще раз дякую, Гена!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Випробував нарешті пружину для малих наважок. 24г перезаряджає навіть фасками докупи при витертій насухо трубі.
 
Зверху