ТОЗ МЦ 21-12: "Свой среди чужих - чужой среди своих..."

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
А мы с "подругой" гуляли на пленэре...
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Последние 2 часа ожидания. Не вытерпел, пошёл на номер...
С каждым годом все больше тянет охотиться не в компании, а одному... Не планировал ехать, но узнал, что на прудах в день открытия вместо обычной сотни человек будет не более 15 и рвонул...
Сижу вот под тутовым деревом и размышляю о всяком...
 

Вкладення

Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Уверенно бьет 7-ка дальнего чирка. В "дым"...
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Утренний красавец... Очень красивый выстрел. Не зря ночь в авто корячился.
 

Вкладення

Feks

Новачок
Добрий день шановне товариство. Так би мовити, щасливі "обладатели" МЦшок. Я теж являють таким. Полюю з п'ятизарядкою вже майже 10 років і питань за ці роки вона практично не задавала, всі виходи були, так би мовити, в радість, але полював тільки з патроном, самокрутом, 2,3г. пороха сокол і 36г.дробу. Патрон з такою наважкою получаються кучний, тому на качку не завжди те що треба, тим більше на ближній бій. Товариш порекомендував при спорядженні патрона залишити наважку пороха таку як була 2,3г., а дробу зменшити на 30г. Зробив. І тут почалось, почала моя МЦшечка закусувати гільзу після пострілу, збільшилась віддача і тд. і тп. Звертаюсь до Вас, як до знатоків, з чим це пов'язано. Можливо хтось з Вас користується порохом сокол підкажіть будь ласка, якими наважками при спорядженні патрона користуєтесь Ви для дальнього і ближнього бою. А заодно може хтось відповість на питання, яке мене мучає на протязі років, від коли маю МЦшку і на яке ні в літературі ні по відео, не можу знайти відповіді, а товариші мисливці говорять по різному і особливо ті, в яких рушниць з такою системою, як в МЦ з роду віку не було. Чи треба змащувати трубку магазина по якій рухається тормоз, чи вона має бути суха? Прошу обговорити це питання, можливо Ваші відповіді допоможуть не тільки мені, адже інформації по цих питаннях дуже мало, в основному вся інфа. в інтернеті стосується двохстволок, а на рахунок наших одна критика. Наші МЦешечки на відміну від переломок гурмани. З повагою!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Чи треба змащувати трубку магазина по якій рухається тормоз, чи вона має бути суха?
Смазать и протереть насухо, что б осталось совсем чуть чуть смазки.
А сокола нужно класть 2.15 на 32 дроби в контейнере, скорость будет 410 м/с
 

Feks

Новачок
Скажіть будь ласка 2.15/32 це панацея на літо і на зиму? Чи існують інші варіації? Зима/літо, ближній бій/ дальній бій?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Надо пристрелять свое оружие, подобрав соотношение "снаряд/порох" по массе для лета, учитывая кучность, равномерность осыпи, резкость боя под определенный вид дичи. А на зиму обычно где-то на 0,1 г пороха дают больше. Но лучше тоже пристрелять!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Скажіть будь ласка 2.15/32 це панацея на літо і на зиму? Чи існують інші варіації? Зима/літо, ближній бій/ дальній бій?
На форуме есть тема про сокол, а на Ганзе есть отстрелялся через баллистический ствол разных навесное .Так, что учите мат часть и не засоряйте эту тему.
 

Feks

Новачок
На форуме есть тема про сокол, а на Ганзе есть отстрелялся через баллистический ствол разных навесное .Так, что учите мат часть и не засоряйте эту тему.
Це все я вивчав, 80% написаного для переломних рушниць, я відкрив обговорення в цій темі іменно для МЦ 21-12. З повагою.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Навіть для звичайних рушниць пітрібно виконувати корегування навісок в набоях "літо-зима", тим більш в МЦ 21-12. Це по-перше. І друге - що таке "короткий бій" і як взагалі можливе таке полювання з важкою МЦ 21-12 і її довжелезним стволом?
 

Mykola STARyy

Снайпер
І друге - що таке "короткий бій" і як взагалі можливе таке полювання з важкою МЦ 21-12 і її довжелезним стволом?
http://uoor.com.ua/forum/index.php?members/1gena73.2552/
:D:D То запитайте у фандоринъ, Mykola STARyy, а ще краще у 1gena73. У них другий ствол циліндр, вони точно знають що таке стрільба з МЦ2112 на короткі дистанції. ;):rolleyes::p
 

Mykola STARyy

Снайпер
:D "Циліндр" маневреності не добавив
Так про маневреність ніхто і не питав. Мова йшла про спорядження патронів для різних умов:
Скажіть будь ласка 2.15/32 це панацея на літо і на зиму? Чи існують інші варіації? Зима/літо, ближній бій/ дальній бій?
На форуме есть тема про сокол, а на Ганзе есть отстрелялся через баллистический ствол разных навесное .Так, что учите мат часть и не засоряйте эту тему.
Може ще ЗНО по ганзі здавати?o_O
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дядя Коля, вам треба йти в депутати :D Ви від@@@@ся від будь-якого назойливого вискочки-виборця :D У вас про врожай - ви про натхнення, у вас про дороги - ви про громадянську свідомість :D Ідіть, я точно буду за вас агітувати :D:D:D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Скажіть будь ласка 2.15/32 це панацея на літо і на зиму? Чи існують інші варіації? Зима/літо, ближній бій/ дальній бій?
Навіть для звичайних рушниць пітрібно виконувати корегування навісок в набоях "літо-зима", тим більш в МЦ 21-12. Це по-перше. І друге - що таке "короткий бій" і як взагалі можливе таке полювання з важкою МЦ 21-12 і її довжелезним стволом?
:D:D То запитайте у фандоринъ, Mykola STARyy, а ще краще у 1gena73. У них другий ствол циліндр, вони точно знають що таке стрільба з МЦ2112 на короткі дистанції. ;):rolleyes::p
:D "Циліндр" маневреності не добавив
Так про маневреність ніхто і не питав. Мова йшла про спорядження патронів для різних умов:
:)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А якщо по темі - ті ж самі патрони, які зі ствола 75см "чок" давали дуже кучний бій, зі ствола такого ж 75 см "циліндр" дають більш широку осип. Легше влучити :) Способи спорядження ті ж самі, що і для "чока". Але моя думка не змінилась - МЦ 21-12 не підходить для стрільби на короткі дистанції ніяк :) Середні дистанції для "циліндра" (25-35 м) та дальні для "чока" (40-50 м) - це "територія" МЦ 21-12.

ПС: вспомнив :) Колись один раз був свідком як мисливець стріляв з МЦ 21-12 по... перепелам :) Але то було не заплановане полювання після полювання на качок :)
 
Зверху