ТОЗ-34Р Штучний 88-го року

veriovo4ka89@

Мисливець
Продається моя перша рушниця, з якою були і перемоги і поразки! А саме ТОЗ-34Р, який за 5 років так і не ліг мені в руку.
Сама рушниця в нормальному стані. Стволи 710мм, калібр 12/70, звуження н/чок і чок. Шату немає, в стволі раковин немає є лише щось схоже на сипок за патронником. Стволи не піддуті і не погнуті. Стоїть рідне дерево- горіх(тріщин немає, а коцки від гарного зберігання є). Я третій господар після магазина, а другий невстиг і постріляти, мій настріл близько 250 набоїв з навіскою 32 грами і найкрупніший шріт це нуль.
Місце знаходження і реєстрації Харківська область.
Можливий обмін на на/автомат бажано в 12 калібрі, щоб було з чим зиму доходити.
Ціна на рівні 10 000 грн, торгуватимемось доти доки буде потрібно.
Вова 0954116227
 
Останнє редагування модератором:

veriovo4ka89@

Мисливець
Модераторів прохання не лаятись, завтра виставлю фото в обох оголошеннях!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чекаю до вечора!
 

сантёр-34

Мисливець
Подкладка под колодкой лба стоит??Почему и кем откручивалась пластина лба колодки знаете?-поделитесь..Фото колодки в профиль крупно,пжлста!
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Я з цієї рушниці зняв тільки затильник бо воно для мене довге. Все інше не моя робота!
 

Руслан Михалич

Мисливець
Вот смотрю уже не сколько подобных вопросов.Почему откручивались болты.Так вот я как бывший владелец тозика скажу так что полностью разобрал ружье и не раз, только ради того что бы там не было дерма,а было все чистенько и смазано.И что после раз болты трогались значит проблема в ружье.Сейчас новое ружье тоже все раскрутил вычистил помазал и на душе порядок,люблю когда все в порядке.Извините может не в тему.С ув
 

сантёр-34

Мисливець
Вот смотрю уже не сколько подобных вопросов.Почему откручивались болты.Так вот я как бывший владелец тозика скажу так что полностью разобрал ружье и не раз, только ради того что бы там не было дерма,а было все чистенько и смазано.И что после раз болты трогались значит проблема в ружье.Сейчас новое ружье тоже все раскрутил вычистил помазал и на душе порядок,люблю когда все в порядке.Извините может не в тему.С ув
всё в тему,не за что извиняться,а если трогали болты-желательно знать почему,к чему быть готовым и тп..моё 71-го года вып. ,лазил два раза под лоб-первый как и Вы(хочу всё знать и мазать,после первого владельца)),второй -ставил подкладку....присматриваю малому.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Знайомий продае циркулярку за дешево і знайшов соснову дошку по звабливій ціні! Дуже хочеться розвести велику пасіку
Ех поменять ружье на цыркулярку:(.Ну да мы всегда любим что-то новое познавать. А сосновая доска на улик годится разве мне кажется лиственных пород луче будет.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
На листяні ціну ломлять, а соснові не гірше! А проміняти рушницю на циркулярку це не біда. Наступного року ТОЗ БМ продаватиме родич, а я заберу!
 

Hovarf

Слідопит
Продається моя перша рушниця, з якою були і перемоги і поразки! А саме ТОЗ-34Р, який за 5 років так і не ліг мені в руку.
Сама рушниця в нормальному стані. Стволи 710мм, калібр 12/70, звуження н/чок і чок. Шату немає, в стволі раковин немає є лише щось схоже на сипок за патронником. Стволи не піддуті і не погнуті. Стоїть рідне дерево- горіх(тріщин немає, а коцки від гарного зберігання є). Я третій господар після магазина, а другий невстиг і постріляти, мій настріл близько 250 набоїв з навіскою 32 грами і найкрупніший шріт це нуль.
Місце знаходження і реєстрації Харківська область.
Можливий обмін на на/автомат бажано в 12 калібрі, щоб було з чим зиму доходити.
Ціна на рівні 10 000 грн, торгуватимемось доти доки буде потрібно.
Непогана рушничка і ціна, на мою думку, хороша. Бажаю Вам успішної продажі і успіхів у бджолярстві.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Я розпродую увесь арсенал, а що можна купити то не важливо. Сьогодні запропонували ИЖ 27 в дуже гарному стані і за смішні гроші але він в резерві до 17 числа. Так що купити є що, щоб доходити сезон!
 

Мартыныч

Мисливець
Я розпродую увесь арсенал, а що можна купити то не важливо. Сьогодні запропонували ИЖ 27 в дуже гарному стані і за смішні гроші але він в резерві до 17 числа. Так що купити є що, щоб доходити сезон!
Уважаемый! Так Вы продаете и обмениваете! Вам нужен полуавтомат или Мечта!
 
Зверху