ТОЗ-34Р Штучний 88-го року

veriovo4ka89@

Мисливець
Навіть якщо і поміняю тоз то інші таки розпродаю. А те на яке поміняю також продам але навесні. Бо гроші грошима, а річ на річ це якось приємніше!
 

Mechanik

Снайпер
Знайомий продае циркулярку за дешево і знайшов соснову дошку по звабливій ціні! Дуже хочеться розвести велику пасіку
Для великої пасіки треба мати Кошти, Велике Бажання, Знання, Досвід.
Ви можете розпродати свій весь арсенал зброї разом з майном Вашим, і в результаті залишитись з пустими вуликами на весні, або ж посеред літа, таке також буває.
І тоді...ні рушниць, ні майна, ні бджіл. Фактор ризику в бджолярстві високий, і його треба враховувати.
Моя Вам порада, почніть втілювати своє бажання з невеликого точка 4-5 сімей достатньо.
І Вашої рушниці ТОЗ 34 яку Ви продаєте, для початку вистачить.
Успіхів Вам в задуманній справі і продажі.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Для великої пасіки треба мати Кошти, Велике Бажання, Знання, Досвід.
Ви можете розпродати свій весь арсенал зброї разом з майном Вашим, і в результаті залишитись з пустими вуликами на весні, або ж посеред літа, таке також буває.
І тоді...ні рушниць, ні майна, ні бджіл. Фактор ризику в бджолярстві високий, і його треба враховувати.
Моя Вам порада, почніть втілювати своє бажання з невеликого точка 4-5 сімей достатньо.
І Вашої рушниці ТОЗ 34 яку Ви продаєте, для початку вистачить.
Успіхів Вам в задуманній справі і продажі.
Я знаю що таке бджолярство і знаю що таке втрачати сімйі, тому перепонив цьому немає. А з приводу арсеналу перейматися не варто, це відновлювальний запас
 
Зверху