ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D Как ни странно, но таких "не правильных" как я - довольно много. У меня и отец мой покойный тоже так стрелял и со своего окружения навскидку человек 10 таких знаю, что путают спусковые крючки :D
 

kef

Зброяр
Буває.Напевно частіше потрібно розбирати-складати-стріляти......:D.Я колись для цього і переставляв спускові гачки у БМ місцями.....
 

tyrist 1945

Тигр
:D Как ни странно, но таких "не правильных" как я - довольно много. У меня и отец мой покойный тоже так стрелял и со своего окружения навскидку человек 10 таких знаю, что путают спусковые крючки :D
Я такий самий..
 

ТАР

Снайпер
Вирішив поділитися, принесли штучного тоз 34 всі гвинти надірвані в сторону зажиму, а в решті рушниця нова. Перший раз бачу щоб так зібрали з заводу.
 

ТАР

Снайпер
А может в "Мастерской криворученьких" поколдовали над ним?:confused:
Приклад "не разбирая колодку" и цевье аккуратно сняли, везде была заводская смазка местами загустевшая ,все не тронуто - приятно смотреть:) помыли смазали собрали. Штучный ссср.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Приклад "не разбирая колодку" и цевье аккуратно сняли, везде была заводская смазка местами загустевшая ,все не тронуто - приятно смотреть:) помыли смазали собрали. Штучный ссср.
Значит план, в конце квартала, горел! Не до шлицов было!:D;)
 

Mykola STARyy

Снайпер

Юрий_84

Мисливець
Підскажіть хто стикався з проблемою пристрілки сильних чоків тоза дробом №1 і більше. У товариша тоз-34 80- років із звуженями нижній - 1.1 верхній 1.3 . Неможе пібібрати свій патрон - нема рівномірності та стабільності, може хто підкаже рецепт спорядження як зразок від чого поченати.
 

ВикторХантер

Мисливець
Підскажіть хто стикався з проблемою пристрілки сильних чоків тоза дробом №1 і більше. У товариша тоз-34 80- років із звуженями нижній - 1.1 верхній 1.3 . Неможе пібібрати свій патрон - нема рівномірності та стабільності, може хто підкаже рецепт спорядження як зразок від чого поченати.
Если магазинный патрон, будете пристреливать долго и нудно.
2-2.2 гр. пороха на 32-35 дроби, навеска. Порох Сокол, уточню) Если у кого он еще остался.
Такой навеской стреляю всю свою карьеру охотника, жалоб не возникало, тем более ТОЗ, у них бой шикарный.
 

Юрий_84

Мисливець
Товариш використовував порох тахо. Рецепт такий - гільза б/у ріо капсуль н/с 686 обтюратор два двп стаканчик (Ровенський) дріб №0 32 гр закривав зіркою - стріляли по бумазі мій іж-12 показав набагато кращій результат з чока 1 мм.
Можливо хтось має рецепт на поросі тахо. У товариша зараз горяча пора на роботі не завжди має час шаманити з патронами та відстрілом - до заячого полювання може невстигнути.
 

ВикторХантер

Мисливець
Товариш використовував порох тахо. Рецепт такий - гільза б/у ріо капсуль н/с 686 обтюратор два двп стаканчик (Ровенський) дріб №0 32 гр закривав зіркою - стріляли по бумазі мій іж-12 показав набагато кращій результат з чока 1 мм.
Можливо хтось має рецепт на поросі тахо. У товариша зараз горяча пора на роботі не завжди має час шаманити з патронами та відстрілом - до заячого полювання може невстигнути.
У товарища со стволом все в порядке?
Пусть пробует закатывать НЕ звездой, обычной. Любители качественной закатки патроны, дробь вручную укладывают в патрон. Так же, зачем обтюратор? Поставьте 2 пыжа войлочных.
Стандарт, как пишет литература:
Порох-прокладка-2 пыж-войлок-дробь.
Зачем придумывать велосипед. У нас знакомый, был в патроны заряжал тырсу:D
 

Юрий_84

Мисливець
Патрон по спорядженю не складний - це мій рецепт яким з успіхом користуюсь. Втволи у товариша у відміному стані мілким дробом б"є відміно (без контейнера ). При нагоді спробуєм відстріляти №0 без контейнера та на Одеському контейнері під 32 гр.
 
Зверху