ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

Юрий_84

Мисливець
Та ні просто пристріляти, а найкращий набій виявився най простішим (у споряджені)
П.С. Все гінеальне просто!!!!
 

ТАР

Снайпер
Ні просто втомиться Ваш товариш пристрілюти, шукати щось підходяще.
 

ATIS

Снайпер
Був сьогодні з товаришом (власником того самого тоз 34) на полюванні, заодно взяли з собою бумагу для пристрілки та підготовлені для цього патрони. Стріляли звісно з тоз 34, по два патрони кожного спорядження з верхнього ствола (1,3) відстань 38м по рулетці - не хтілось зміщати авто, листи бумаги 80х100 см. фото нажаль небуло чим зробити.:(

1. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, прокладка 2мм, пиж войлочний не осалений + двп, дріб №0 32гр, зірка. -- результат- не варто описувати:eek: :confused:

2. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, прокладка 2мм, пиж войлочний не осалений + двп, дріб №0 33гр, зірка. -- результат- :confused:

3. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, набір пробки-3мм 6 шт, прокладка дріб №0 32гр зірка-- результат не на багато кращий :(

4. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, набір пробки-3мм 6 шт, прокладка дріб №0 33гр зірка-- покращень не дало.

5. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, два двп тонка прокладка дріб №0 32гр зірка,-- як не дивно але поки це був кращий результат:cool:

6.гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. Одеський контейнер під 32гр (пелюстки розрізав) дріб №0 32гр зірка- результат цілкОООм пристойний :):):) Рівномірність звісно не як у сімки але ні дір ні згущень нема:cool:

Одже патрон під тоз 34 із звуженням 1,3 майже підібрали лишилось для переконання відстріляти ще раз та перевірити різкість (гадаю буде теж пристойна).

Дякую усім за поради.
Ви погралися з наважками шроту і з різними пижами, а з порохом чому ні? В самозаряді багато в чому мене виручала саме вага пороха. Я би ще з порохом погрався.ІМХО.
 

ТАР

Снайпер
Був сьогодні з товаришом (власником того самого тоз 34) на полюванні, заодно взяли з собою бумагу для пристрілки та підготовлені для цього патрони. Стріляли звісно з тоз 34, по два патрони кожного спорядження з верхнього ствола (1,3) відстань 38м по рулетці - не хтілось зміщати авто, листи бумаги 80х100 см. фото нажаль небуло чим зробити.:(

1. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, прокладка 2мм, пиж войлочний не осалений + двп, дріб №0 32гр, зірка. -- результат- не варто описувати:eek: :confused:

2. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, прокладка 2мм, пиж войлочний не осалений + двп, дріб №0 33гр, зірка. -- результат- :confused:

3. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, набір пробки-3мм 6 шт, прокладка дріб №0 32гр зірка-- результат не на багато кращий :(

4. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, набір пробки-3мм 6 шт, прокладка дріб №0 33гр зірка-- покращень не дало.

5. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, два двп тонка прокладка дріб №0 32гр зірка,-- як не дивно але поки це був кращий результат:cool:

6.гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. Одеський контейнер під 32гр (пелюстки розрізав) дріб №0 32гр зірка- результат цілкОООм пристойний :):):) Рівномірність звісно не як у сімки але ні дір ні згущень нема:cool:

Одже патрон під тоз 34 із звуженням 1,3 майже підібрали лишилось для переконання відстріляти ще раз та перевірити різкість (гадаю буде теж пристойна).

Дякую усім за поради.
Спробуйте цими патронами постріляти з 39 ки мені стало цікаво який дасть результат зі своїми 1-1.25. З Пов.
 

ВикторХантер

Мисливець
Та ні просто пристріляти, а найкращий набій виявився най простішим (у споряджені)
П.С. Все гінеальне просто!!!!
То что я писал. НЕ надо придумывать "велосипед";)
Почитал Ваш пост, если сильно раскидает, тогда дело в самом патроне(в его снаряжении)имхо, мое мнение.
Я себе заряжал патроны, такие:
1. Гильза новая(Польша)
2. Сокол 2.1
3. Дробь от 1 до -0000
4. Пыж(войлок+древесный или 2 войлока)
5. Закатка обычная, не звезда.
 

Юрий_84

Мисливець
Ви погралися з наважками шроту і з різними пижами, а з порохом чому ні? В самозаряді багато в чому мене виручала саме вага пороха. Я би ще з порохом погрався.ІМХО.

Порох то інший етап. В таких варіантах спорядження товариш пробував Д20 з наважками 1.5, 1.52, 1.55гр відстрілював без мене - сказав результат нікудишній. Обраний рецепт цілком влаштовує а повторний відстріл буде лиш для перевірки стабільності результату всеж два набої не показник стабільності.

П.С. при нагоді відстріляю обов"язково з 39-го результат повідомлю.
 

Юрий_84

Мисливець
То что я писал. НЕ надо придумывать "велосипед";)
Почитал Ваш пост, если сильно раскидает, тогда дело в самом патроне(в его снаряжении)имхо, мое мнение.
Я себе заряжал патроны, такие:
1. Гильза новая(Польша)
2. Сокол 2.1
3. Дробь от 1 до -0000
4. Пыж(войлок+древесный или 2 войлока)
5. Закатка обычная, не звезда.

Немає в нас сокола а на Д20 і ТАХО цей рецепт чомусь не дуже.....:(.
 

ВикторХантер

Мисливець
Ви погралися з наважками шроту і з різними пижами, а з порохом чому ні? В самозаряді багато в чому мене виручала саме вага пороха. Я би ще з порохом погрався.ІМХО.

Порох то інший етап. В таких варіантах спорядження товариш пробував Д20 з наважками 1.5, 1.52, 1.55гр відстрілював без мене - сказав результат нікудишній. Обраний рецепт цілком влаштовує а повторний відстріл буде лиш для перевірки стабільності результату всеж два набої не показник стабільності.

П.С. при нагоді відстріляю обов"язково з 39-го результат повідомлю.
Тот вариант что я описал, полностью меня устроил.
Результат сам за себя говорит.
Потому и не экспериментировал.
 

ВикторХантер

Мисливець
То что я писал. НЕ надо придумывать "велосипед";)
Почитал Ваш пост, если сильно раскидает, тогда дело в самом патроне(в его снаряжении)имхо, мое мнение.
Я себе заряжал патроны, такие:
1. Гильза новая(Польша)
2. Сокол 2.1
3. Дробь от 1 до -0000
4. Пыж(войлок+древесный или 2 войлока)
5. Закатка обычная, не звезда.

Немає в нас сокола а на Д20 і ТАХО цей рецепт чомусь не дуже.....:(.
Сокол еще остался, правда в половину дороже продают, чем ТАХО, но...
 

Копатыч

Зброяр
1. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, прокладка 2мм, пиж войлочний не осалений + двп, дріб №0 32гр, зірка. -- результат- не варто описувати:eek: :confused:

2. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, прокладка 2мм, пиж войлочний не осалений + двп, дріб №0 33гр, зірка. -- результат- :confused:

3. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, набір пробки-3мм 6 шт, прокладка дріб №0 32гр зірка-- результат не на багато кращий :(

4. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, набір пробки-3мм 6 шт, прокладка дріб №0 33гр зірка-- покращень не дало.

5. гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. обтюратор, два двп тонка прокладка дріб №0 32гр зірка,-- як не дивно але поки це був кращий результат:cool:

6.гільза б/у ріо капсуль нс 686 порох тахо 1.85 гр. Одеський контейнер під 32гр (пелюстки розрізав) дріб №0 32гр зірка- результат цілкОООм пристойний :):):) Рівномірність звісно не як у сімки але ні дір ні згущень нема:cool:

Одже патрон під тоз 34 із звуженням 1,3 майже підібрали лишилось для переконання відстріляти ще раз та перевірити різкість (гадаю буде теж пристойна).
Ничего, Вы не подобрали ......, как не печально, Вы пошли по пути "меньшего" сопротивления. Из 6 - ти вариантов, только в одном использован "контейнер", который, как не странно, дал "лучший" вариант осыпи. Тем самым Вы доказали, что дробь меньше истирается о стенки канала ствола, вылетая имеет более "правильную" форму шара, и прилетает кучнее в цель .......На 20 метров, в зайце будет "дыра" ......
 

Юрий_84

Мисливець
Копатич контейнер був лише в одному варінті тому що осибисто я не люблю їх, спорядив те що було.
Діри в зайцю не буде! лист 80х100 см був по всьої площі відмічений дробом та головне рівномірно мій іж-12 такий результат дає лиш з першим варіантом спорядження.

Підскажіть (щоб не було печально) якого на вашу думку результату потрібно досягти можливо і рецепт підкажете ато Ваш пост виходить як оцінка моєї жінки - ВСЕОДНО НЕ ТАК ! Вибачте за порівняння.
 
  • Like
Reactions: SAB

Копатыч

Зброяр
Копатич контейнер був лише в одному варінті тому що осибисто я не люблю їх, спорядив те що було.
В помощь, строительный нож (с сменными лезвиями), от пыж контейнера можно обрезать обтюратор и контейнер, а вместо амортизатора, ставить войлок, двп, пробку, туалетную бумагу, опилки ...., тем самым изменяя ход амортизации.
Я думаю, 2-е пачки патронов, на пушного, за глаза ....., так что Ваш труд, не пропадет даром, а пойдет на пользу.
Опять же, у Вас что, в наличии только гильза РИО и 686 капсюль?
С таким успехом, можно пойти в магаз и прикупить разных патронов ТАХО (Аскания - 33 гр., без контейнера, Буран - 36 гр., без контейнера, Патриот - 36 гр. , с контейнером, Тахо - 32 гр., с контейнером, Скиф, Хант мастер, Двойной удар), РИО, Фиочи ......., отстрелять и сказать, это все, что было в магазине, самый лучший, для моего ружья ........(вот этот патрон), лучшего мне не надо.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я начинал свою официальную охотничью жизнь с ТОЗ-34. Позже купил МЦ 21-12. И все это время мучился с избыточной кучностью этих обоих ружей :) Лично мой совет по постам выше - не нужно гнаться за кучностью, а стараться добиваться равномерности осыпи. И еще - ищите приемлемый вариант патрона-дисперсанта, владельцу ТОЗ-34 точно пригодится. Если, конечно, есть желание не только ходить на охоту, а еще и возвращаться с добычей :)
 

Юрий_84

Мисливець
Ваш сарказм зрозумів...... Гільза і капсуль справді лиш ці внаявності на даний момент не бачу сенсу купувати багато всього не спробувавши наявні. Варіант з заміною амортизатора пробували з обтюратором та стаканчиком для дробі можливо трохи не те ала такі експеременти теж були.
Дайте будь ласка відповідь: з яких сильних звужень стріляєте Ви і ЯКІ РЕЦЕПТИ (повний опис) використовуєте на яких видах полювань в першу чергу на зайця.
 

Копатыч

Зброяр
Дайте будь ласка відповідь: з яких сильних звужень стріляєте Ви і ЯКІ РЕЦЕПТИ (повний опис) використовуєте на яких видах полювань в першу чергу на зайця.
Тоз 34 (штучный), продал лет 10-12 назад (сужения, не замерял), но мелкой дробью, если близко, попал, брать не чего, дуршлаг ...... перепела, 8-кой, на 20 метров, падали только крылья, приходилось, либо отпускать, либо стараться стрелять справа (слева), цеплять краем осыпи....На пух, использовал 3-ку, без контейнера (нижний), в контейнере (верхний), максимум 1-ку.
На "шерсть", вкручиваю, максимум 0.5, сейчас прикупил 0.63. За кучностью - не гонюсь, далеко - не стреляю, за крупными номерами - так же..., чем больше сужение, тем мельче дробь надо использовать, перейдите с 0, на 3 (2), на 40 метров, "шертяной" будет биться, без вопросов.
 

ТАР

Снайпер
А мне 6 с 1.25 по утке нравиться попадал с 25м вся в дырочках но на вылет и утка целая,а если 5 или 4 - фарш. Перебывает кости в гамулу.
 

Юрий_84

Мисливець
На даний час використовую лиш два номери дробу: №6 на перо і №0 на пух. Від №2 по пушному відмовився років 8 тому - з 20м з зайця робить (якісніший) фарш ніж №0
В позаминулому році дібрав зайця в якому було 26!!! дробин №3 усі почали гнити в результаті майже всю тушку довелось викинути.
На 35-40м підібраним патроном заєць б"ється впевнено і його не розбиває, також і на 20м дірок буде менше ніж від №3. Це моє особисте і на істину не претендую.

Копатич поправте мене якщо я десь помелився.
 

Копатыч

Зброяр
Копатич поправте мене якщо я десь помелився.
Делайте так, как нравится Вам или вашему товарищу....
Вас устроил 6-й вариант, не вопрос, заряжайте и на охоту (когда время придет), только не забывайте, что температура воздуха опустится, иногда, ниже ноля ..... и тогда те патроны, которые давали "отличный" бой при + 20, окажутся совсем "плохими", при - 10 .....
 
Зверху