ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Усім доброго!
Скажіть будь ласка таку річь,а можно стріляти з 34-ки 12 к. з напів чока кулею Д'яболо поясковою також 12 к.?Дякую.
 

ТАР

Снайпер
Я стріляв діаболо ,бреннеке і всіма іншими кулями що попадались під руку . Звуження не заміняв було написано на нижньому стволі 0.6 тоз34 ерш.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Я стріляв діаболо ,бреннеке і всіма іншими кулями що попадались під руку . Звуження не заміняв було написано на нижньому стволі 0.6 тоз34 ерш.
Ну я так зрозумів,що в вас змінні дульні звуження?Тобто рушниця останніх років?У знайомого 34-ка 78 року виготовлення,дульні звуження фіксовані чок,та напів чок.Учора він попросив мене спорядити йому 10 шт.куль Д'яболо пояскової,я зробив.В вечері він мені дзвонить і каже,що вони йому не підходять,бо куля по пояску 18 мм.,а нижній стовбур на дульному зрізі 17.5 мм.і тому стріляти цією кулею не можна!Тому і питаю в вас громадянство,це так,чі ні?
 

ATIS

Снайпер
Кулею Діаболо можете стріляти сміло. В мене є Іж-12 12 кал,канал 18.2, чок 17.2, то із нього стріляю майже любою кулею, а найкраще летить Діаболо і Бренеке від Ротвайл. Діаболо рахується безпечною для любих звужень.
 

ТАР

Снайпер
Ну я так зрозумів,що в вас змінні дульні звуження?Тобто рушниця останніх років?У знайомого 34-ка 78 року виготовлення,дульні звуження фіксовані чок,та напів чок.Учора він попросив мене спорядити йому 10 шт.куль Д'яболо пояскової,я зробив.В вечері він мені дзвонить і каже,що вони йому не підходять,бо куля по пояску 18 мм.,а нижній стовбур на дульному зрізі 17.5 мм.і тому стріляти цією кулею не можна!Тому і питаю в вас громадянство,це так,чі ні?
Не,80-х років,фіксоване звуження 0.6. теж нічого не пролазило.
 

ТАР

Снайпер
Після пострілу вона вилетить майже роликом з пояском посередині.
 

sashockk

Новачок
Вітаю. Вже в топіку піднімалось питання, але відповіді так і не знайшов. Тому прошу знавціп про допомогу. Ситуація наступна: при заряджанні стволи в нижнє положення не стають, а вертаються назад. Це не дає вийняти гільзу з нижнього ствола. Що за біда з ТОЗиком і як вона лікуєтья? Буду вдячний за відповідь.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Вітаю. Вже в топіку піднімалось питання, але відповіді так і не знайшов. Тому прошу знавціп про допомогу. Ситуація наступна: при заряджанні стволи в нижнє положення не стають, а вертаються назад. Це не дає вийняти гільзу з нижнього ствола. Що за біда з ТОЗиком і як вона лікуєтья? Буду вдячний за відповідь.
Стріляйте так то не є вадою! Я в 2011 році тримав в руках 34ку з якойі з 87 року не зроблено жодного пострілу! Воно просто було куплене як подарунок братові, а той взяв в руки подивився, покрутив поставив в сейф і продовжив полювати з бмкою! Так до 2011 і стояло в сейфі. Так на ньому було так само як Ви описали! І в мене так само! Полюйте !!!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Усім доброго здоров'я!
Попала до мене ось така повністю нова рушниця ТОЗ-34,була куплена чоловіком на прикінці 2014 року у грудні місяці,на полювання так жодного разу і не потрапила,жодного пострілу так і не зробила!Хто і що може розповісти про цю рушницю?






















 

veriovo4ka89@

Мисливець
Усім доброго здоров'я!
Попала до мене ось така повністю нова рушниця ТОЗ-34,була куплена чоловіком на прикінці 2014 року у грудні місяці,на полювання так жодного разу і не потрапила,жодного пострілу так і не зробила!Хто і що може розповісти про цю рушницю?






















Якщо подобається і ціна влаштовує то беріть!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за відповідь!
Будуть щє якісь зауваження та коменти до цієї рушниці?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Будуть щє якісь зауваження та коменти до цієї рушниці?
О качестве современных российских ружей имеет право говорить только тот, кто ими пользуется ( пользовался): СССР и Россия- это две большие разницы. Учитывая тот факт, что большинство ружей ТОЗ-34, имеющихся на руках у современных охотников, выпущено еще во времена СССР. Что им можно комментировать?!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
А что можете сказать о нанесённых клеймах и их значении?

 
Зверху