ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

XXL

Снайпер
Пересмотрел паспорт и взрыв схему не нашел связи...
Ни какой связи нет....Есть указатели взвода пружин на колодке,при плавном спуске указатели уходят в колодку(то есть пружины не нагружены) при этом бойки выступают за колодку....Но молодому оружейнику и браконьеру со стажем это не известно!!!!Как то так:(
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Є таке питання, якщо щось не правильно думаю, то поправте!
І так, я маю рушницю ТОЗ-34 ЕР (Орнаментне/84-року). По паспорту заявлено гарантійний настріл 12 000 пострілів (я так зрозумів, це при стрільбі мисливськими набоями з навісками 32-36 грам). А сам стріляю в основному 24-28 грам, максимум 32 грами (і то тільки зимою на хутрового, більше 32 не стріляю), а так тільки 28 грам, це спортивні набої "РИО" і "B&P", вони розвивають тиск 500-550 Атм. Так що мене цікавить, спортивними набоями рушниця довше проживе, чим при стрільбі мисливськими набоями? І переживе 12 000 настріл і більше, чи так само "ушатається" як і мисливськими?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Є таке питання, якщо щось не правильно думаю, то поправте!
І так, я маю рушницю ТОЗ-34 ЕР (Орнаментне/84-року). По паспорту заявлено гарантійний настріл 12 000 пострілів (я так зрозумів, це при стрільбі мисливськими набоями з навісками 32-36 грам). А сам стріляю в основному 24-28 грам, максимум 32 грами (і то тільки зимою на хутрового, більше 32 не стріляю), а так тільки 28 грам, це спортивні набої "РИО" і "B&P", вони розвивають тиск 500-550 Атм. Так що мене цікавить, спортивними набоями рушниця довше проживе, чим при стрільбі мисливськими набоями? І переживе 12 000 настріл і більше, чи так само "ушатається" як і мисливськими?
Спортивными проживет дольше.
А, что Вы коллекционируете?
 

tyrist 1945

Тигр
Є таке питання, якщо щось не правильно думаю, то поправте!
І так, я маю рушницю ТОЗ-34 ЕР (Орнаментне/84-року). По паспорту заявлено гарантійний настріл 12 000 пострілів (я так зрозумів, це при стрільбі мисливськими набоями з навісками 32-36 грам). А сам стріляю в основному 24-28 грам, максимум 32 грами (і то тільки зимою на хутрового, більше 32 не стріляю), а так тільки 28 грам, це спортивні набої "РИО" і "B&P", вони розвивають тиск 500-550 Атм. Так що мене цікавить, спортивними набоями рушниця довше проживе, чим при стрільбі мисливськими набоями? І переживе 12 000 настріл і більше, чи так само "ушатається" як і мисливськими?
Заряд повинен бути рівно в сто раз менше ваги рушниці. Тобто для тоз 34 -32 грами максимум. З цього і випливає гарантія 12000 пострілів до появлення шату і люфтів. Якщо стріляти 24 грами, то ваша рушниця практично відстріляє в два рази більше.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Єслі не секрет, це які набої? Знаю, що є спортивні зі сталевим шротом, це зрозуміло.
"Патроны для гладкоствольного оружия подразделяются на дробовые, картечные и пулевые. Дробовые патроны можно разделить на патроны повышенной и нормальной кучности боя (оба этих типа патронов могут быть стандартными с давлением пороховых газов не более 663 кгс/см² и типа "Магнум" с давлением 900-1000 кгс/см²) и уменьшенной кучности боя (с большим разлетом дроби).

В настоящее время выпускаются отечественные спортивные дробовые патроны с давлениями до 800 кгс/см². Эти патроны предназначены для стрельбы из спортивных (стендовых) ружей с клеймом, указывающим на возможность применения патронов с максимальными давлениями 750-800 кгс/см². В обычных охотничьих ружьях, тем более старых, применять эти патроны нельзя."
http://www.hunter.ru/gun/Blum/chapter12.htm

Найду фото- выложу здесь. Там даже на самих патронах и на пачках с ними указано:" Только для стрельбы из спортивных ружей".
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Север! Дякую за смістовну чітку і змістовну відповідь!
Я коли беру набої, то завжди на сайті дивлюсь, який тиск розвиває набій, наприклад на сайті СТВОЛ, набої B&P і дивлюсь, навіска 28 грам, тиск 500-550 бар. значить беру. Там навіть і мисливські деякі є 32-х грамові що дають тиск від 550 до 650, і такі ж самі є 32-х грамові но вже дають 680 і до 700 бар. ці набої не беру.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
ружей с клеймом, указывающим на возможность применения патронов с максимальными давлениями 750-800 кгс/см²
ТОЗ 25 переваривает магнум 1050 кгс/см² в гильзе 76 мм, и ниче стреляет.....
 

Серг-Кл

Слідопит

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
ТОЗ 25 переваривает магнум 1050 кгс/см² в гильзе 76 мм, и ниче стреляет.....
Вот - это профи:eek: Да вы хоть людям этого не рассказывайте!!! Любое ружье стреляет магнумом , хоть и не предназначено для этого, вот только до поры, та до времени.
Вы мужественный и отважный человек!
Это не мужество - а к сожалению идиотизм.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Stanislav Fursa

Снайпер
Друзі, придбав собі ось таку рушничку:)Буде особисто моя перша рушниця:)що скажете?
Дуже гарний сохран, рушниця шикарна, хай служить вірою і правдою)
Сам володію такою як у Вас, ТОЗ-34 ЕР (Орнаментне), теж моя перша рушниця, добра і надійна.
А дерево у Вас бук чи горіх? Чи то обновлений лак на рідному дереві?
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Дуже гарний сохран, рушниця шикарна, хай служить вірою і правдою)
Сам володію такою як у Вас, ТОЗ-34 ЕР (Орнаментне), теж моя перша рушниця, добра і надійна.
А дерево у Вас бук чи горіх? Чи то обновлений лак на рідному дереві?
Дякую:)Ви знаєте, паспорт не зберігся, нажаль, але мені здається що горіх.
Дерево обновив попередній власник перед продажем(щоб я заплатив більше трошки грошей:D)але нехай, мені ще краще, бо сам б хотів оновити його згодом:)
З повагою.;)
 

Вова!!!

Снайпер
Дякую:)Ви знаєте, паспорт не зберігся, нажаль, але мені здається що горіх.
Дерево обновив попередній власник перед продажем(щоб я заплатив більше трошки грошей:D)але нехай, мені ще краще, бо сам б хотів оновити його згодом:)
З повагою.;)
Пускай радует меткими выстрелами ! Тьху , тьху , тьху !;):) Дерево на нём бук .
 
Зверху