ТОЗ-34 Р

Статус
Закрита.

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Всім доброго дня, товариші:)
Буду звертатись до Вас з такою порадою
Хтось якщо вже читав попередню тему, може зрозуміти що я шукаю свою першу рушницю:)
По суті: Знайшов я недалеко від мене, рушницю ТОЗ-34 Р 1988 р.в. рядового виконання, з назви як ви вже зрозуміли без ежектора, дерево береза, самий дешевий варіант що тільки може бути
По стану, з рушниці зробили можливо до 100 вистрелів, видно при огляді, і знайомі мисливці підтвердили
Власник перший, має до неї власний паспорт, чехол, віддасть сейф і ще купу всього до неї і для спорядження патронів
Стволи дзеркальні, ходить все дуже туго, вінти всі на місці, ніхто до неї ше не ліз
Але дерево там в поганому стані, потрібно реставрувати, рушниця запущена, не змащена, все на сухо так довгий час стояла
Просить 400$
Говорив я з майстром він каже що це задорого, що ціна їй 300 і не більше
Порадьте, чи це дійсно так?і чи варто брати таку рушницю?що потрібно зробити зразу ж в разі покупки?з чим можу стикнутись?
Дякую:)
P.S. Фото додам 21.02.17
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Без фото, только так...........
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Это рыночная цена, не больше ни меньше, если описание совпадает с реальностью, но
рушниця запущена, не змащена, все на сухо так довгий час стояла
То Вы не правильное дали описание
потрібно реставрувати
ничего не нужно реставрировать, ставьте орех - это не сильно дорого.
Говорив я з майстром
Я б с ним не разговаривал ИМХО

Дайте хорошие фото всего, особенно стволов особенно патронники внутри и за патронником!!!
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Это рыночная цена, не больше ни меньше, если описание совпадает с реальностью, но

То Вы не правильное дали описание

ничего не нужно реставрировать, ставьте орех - это не сильно дорого.

Я б с ним не разговаривал ИМХО

Дайте хорошие фото всего, особенно стволов особенно патронники внутри и за патронником!!!
Обов'язково додам, просто тоді не мав змоги зробити фото
тему створив щоб хоча б щось почути, а по стані стволів то там все гаразд, якщо в двох словах
Стволи дзеркальні, ні сипі ні тому подібного немає, гільза входить дуже туго
 

tyrist 1945

Тигр
Обов'язково додам, просто тоді не мав змоги зробити фото
тему створив щоб хоча б щось почути, а по стані стволів то там все гаразд, якщо в двох словах
Стволи дзеркальні, ні сипі ні тому подібного немає, гільза входить дуже туго
Тоді пакувати то все в сейф і забирати:D
 

мр 153 12 76..

Снайпер
если со всей снарягой 400 зелёных,то можно брать...
дерево поменяете...если очень хочется...стоимость дерева отобьёт тот сейф и снаряжение
без фото , в принципе сказать нечего...может там нужно только пропитать маслом и насечку поднять
 

томка

Снайпер
если со всей снарягой 400 зелёных,то можно брать...
дерево поменяете...если очень хочется...стоимость дерева отобьёт тот сейф и снаряжение
без фото , в принципе сказать нечего...может там нужно только пропитать маслом и насечку поднять
Надо фото...думаю там бук. И потом,если не юзаное,то нечего поднимать. Самое то,для начинающего...почитать и вперёд,нынче с деревом одно удовольствие повозится. Уверен там лак и коцки..не более того. ИМХО брать и вперёд.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Уверен там лак и коцки..не более того.
После 100 выстрелов? Как такое происходит вообще? Откуда коцки на нестреляном ружье и куда девался лак с дерева, если ружье не использовалось?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
После 100 выстрелов? Как такое происходит вообще? Откуда коцки на нестреляном ружье и куда девался лак с дерева, если ружье не использовалось?
Я також сам спочатку здивувався, але дійсно там лак облетів, ну і як завжди проблема в ТОЗах з зацепами від колодки на цев'ї, думаю скоріш за все дерево не якісне і лак, або ж не обережно перевозили
З нього дійсно мало стріляли, це я точно знаю, бо спеціально дізнавався не в самого власника, так співпало що мій хороший товариш це його знайомий який з ним полював
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Від нестріляності!!!А лак облетів,бо пересох,від нестріляності!!!:D
Ваш сарказм мене звісно тішить, але те що там дійсно лак облетів і дерево дуже сухе, ви праві.
Те, що воно не стріляло я точно знаю, а от чому дерево в такому стані потрібно подумати:oops:
 

томка

Снайпер
После 100 выстрелов? Как такое происходит вообще? Откуда коцки на нестреляном ружье и куда девался лак с дерева, если ружье не использовалось?
...я про лак и говорил...а коцки...хм,а откуда на Тоз34 раковины бывают..оттуда и коцки.:D
 

Вова!!!

Снайпер
Смотря что там в сейфе в придачу ...:rolleyes: На 100 баксов наберётся , вперёд ! А дерево и новое закажете , благо мастеров хватает .
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Смотря что там в сейфе в придачу ...:rolleyes: На 100 баксов наберётся , вперёд ! А дерево и новое закажете , благо мастеров хватает .
На рахунок дерева, стане заводське дерево, чи потрібно під конкретну рушницю робити в майстра, конкретно під себе, бо я хотів замовити заводський, тепер думаю чи стане він добре
 

kef

Зброяр
Все приходить через власне пізнання...Хочеш придбати. ..бери...Хочеш міняти чи поновити дерево сам вирішуй. ..інформації корисної в інеті..багато...
Набирай марку рушниці і читай що цікавить...та відгуки власників...
 
Статус
Закрита.
Зверху