ТОЗ 34 У 12К

yonex11

Мисливець
Продам ТОЗ 34 У - улучшеный! Год выпуска 1976, безфлажковый, верхняя планка не вентилируемая! Стволы хромированы, без сыпи, раковин, изьянов!! Реальные диаметры каналов стволов 18,53! Реальные дульные сужение верхний 1.1 нижний 0,9! Безфлажковый, малостреляное ружье с родным деревом! Зарегестрировано Киев, продажа только под розрешение! Дерево пропитано, без трещин, сколов дефектов!
Продам преклад под левшу! Спуск на носке ложе 37мм, спуск на конце спинки 45мм, спуск на тильнике 58мм. Длинна от задннго курка до п'ятки 360мм, до носка 370. Длинна от переднего курка до п'ятки 385мм, до носка 395мм! Ширина тыльника 40мм. Отвод п'ятки влево 5мм, отвод носка влево 10мм! Киев, тел 093 770 76 52. Цена 1100грн.
 

Вкладення

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Людина скоріш за все просто нолик пропустила.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А гвинт ричага запирання скільки разів куртився!!!Та ще і викруткою з ЗІПу військового "Захара"(ЗІЛ-157)!!!
 

yonex11

Мисливець
Дерево родное, посмотрите на лоб колодки под углом, коррозии там нету, просто пятна, винт скобы мне такой уже достался, ружью 40 лет, и стреляли оно не много!!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дерево родное, посмотрите на лоб колодки под углом, коррозии там нету, просто пятна, винт скобы мне такой уже достался, ружью 40 лет, и стреляли оно не много!!
Никто и не утверждает, что ружье стреляло много. Но вот, что за 40 лет хранилось плохо - это точно. Если кратко - ружье и конкретно состояние колодки вызывает много вопросов.
 

yonex11

Мисливець
Никто и не утверждает, что ружье стреляло много. Но вот, что за 40 лет хранилось плохо - это точно. Если кратко - ружье и конкретно состояние колодки вызывает много вопросов.
Если есть вопросы это хорошо, можете приехать посмотреть лично!!
 

Semi Magnum

Новачок
Всім доброго дня. Напишу правду про дану рушницю оскільки я був в Київі і тримав дану рушницю в руках. По перше стволи з сипкою по друге замінений лоб колдки після чого невдало зашліфовано, по трете при закритій рушниці флажок запирання заходить майже докінця вліво,що говорить про дуже великий настріл, по четверте стволи на виході дуже тонкі звідки він взяв такі сильні чоки. РЕАЛЬНА ВАРТІСТЬ -200у.о Чесно кажучи не нехотів писати але неможу дивитись на відверту брехню! А ще на стволах зверху корозія і на рушниці немає кодного болта щоб його не крутили.
 

Semi Magnum

Новачок
Ми приїхали в Київ машиною за другою рушицею і купили справді рушницю в ідеальному стані, оскільки в нас на руках було дві зельонки ми вирішили на місці зайти в інтернет щоб використати дану поїздку по повній, дану рушницю ми знайшли на ss.ua, після чого ми звязалися з власником і оглянули даний шедевр. Дивилися ми її в Ібісі в складі чотирьох моїх колег мисливців.
 

yonex11

Мисливець
Всім доброго дня. Напишу правду про дану рушницю оскільки я був в Київі і тримав дану рушницю в руках. По перше стволи з сипкою по друге замінений лоб колдки після чого невдало зашліфовано, по трете при закритій рушниці флажок запирання заходить майже докінця вліво,що говорить про дуже великий настріл, по четверте стволи на виході дуже тонкі звідки він взяв такі сильні чоки. РЕАЛЬНА ВАРТІСТЬ -200у.о Чесно кажучи не нехотів писати але неможу дивитись на відверту брехню! А ще на стволах зверху корозія і на рушниці немає кодного болта щоб його не крутили.
Просто забовьязаний прокоментувати два крайніх пости! Факт огляду на справді був, і тільки з цим я погоджуюся! Тепер відповідь, по перше шановний, а не "він" як ви написали в своєму повідомленні, я ніколи не користувався сайтом ss.ua, і як Ви там знайшли цю рушницю, мені не відомо хіба що в своїй уяві, якщо заперечуєте, дайте "ссилку"! По друге, надайте переконливі докази заміни лоба колодки, а також причину, навіщо його було міняти!? По трете прочитавши фразу "стволи на виході дуже тонкі звідки він взяв такі сильні чоки" я взагалі не хотів брати Ваше підомлення до уваги, так от "він" не взяв а проміряв нутрометром, яким вже користуюся більше п'яти років! Вашу фразу "Напишу правду про дану рушницю" я прийму до уваги якщо Ви зможете обґрунтувати Вами вище написане, а поки що в 200 уе. Ви будите оцінювати свої рушниці!! І ще раз повторюся, з рушницею я ніяких маніпуляцій, окрім заміни прикладу з "нерідного" на "рідний" і пропитки дерева я не проводив!!! Також на мій погляд я надав досить якісні фотографії в повідомленні, тому про відверту брехню читати досить дивно! Можу надати рушницю для огляду майстром в м. Киеві!
 
Зверху