ТОЗ 34 з стволами 20 та 12 калібра

segadoc

Мисливець
Вітаю шановне товариство! Прохання визначити рік випуску та приблизну вартість штучної (Ш) рушниці ТОЗ 34 з двома парами стволів 12-го калібру та 20-го калібру. В стволах 20-го калібру наполовину довжини ближче до дульного зрізу є нарізи (парадокс). Наперед дякую за відповіді.
 

томка

Снайпер
...до 1200,ИМХО,на сегодняшнее время.Нынче попрут из-за "бугра". Помянёте..и цена на "совок" рухнет...даже на такой отличный девайс.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я не є прихильник місцевої зброї,але цей екземпляр запав на мене.Гарна,не "розбещена",не "намазана",а головне в дозволених рамках войовнича.Саша,така піде і за 1700 з невеликою знижкою.Екземпляр не частий для нашого ока.Треба лише вичекати свого клієнта і не сильно "газувати"з продажем будь-кому і за будь-скільки!!
 

segadoc

Мисливець
Дякую за відповідь! Прошу уточнити ще будь-ласка рік випуску.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дякую за відповідь! Прошу уточнити ще будь-ласка рік випуску.
Вам вже вказали-1990 рік!Пара спочатку була укомплектована з базою 20 кал.,а вже через деякий час її доукомплектували стволами 12 кал.Одне слово буремні 90 роки.Мабуть готували для великого боса!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

томка

Снайпер
Вам вже вказали-1990 рік!Пара спочатку була укомплектована з базою 20 кал.,а вже через деякий час її доукомплектували стволами 12 кал.Одне слово буремні 90 роки.Мабуть готували для великого боса!!!
Я когда-то писал уже...пришлось в начале 90-х бывать в Туле..не только на ТОЗе,в основном на патронном;).Наши снабженцы возили тогда оттуда ружья..времена такие...бартер:cool:.Потому не для боса,валом подобное изощрялись делать дабы выжить..и основной купец-зарождающаяся буржуа..:).
Ну и по теме...ну нахрена парадокс на 20-м калибре? На зверя...:eek:,уж нарезать,то на 12-ом.Понятно,народ рассказывать начнёт, где,кто и сколько добыл из 20-ки:p...короче набор интересный,редкий. Покупатель найдётся...но не для реальной обыденной охоты,а абы було.
Потому поддерживаю совет-не суетится и ждать покупца..того самого:rolleyes:
 
Зверху