ТОЗ 34

berdos777

Новачок
Шановні колеги мій знайомий вирішив продати свою рушницю ТОЗ 34р яке дісталось йому в подарунок від тестя. Причина продажу більш ніж банально вийшов один раз на полювання і зрозумів, що то не його. Декілька слів про зброю. Стан рушниці задовільний, реестрація м. Бердичів Житомирська область. Стволи чисті прогари на колодці відсутні незначна потертість вороніння на блокові стволів, замки тугі, шат відсутній, дерево в задовільному стану сколів і тріщен на прикладі немає всановлений амортизатор. Є один ньюанс на фото видно був зломаний курок, але проведено ремонт курка за допомогою пайки. Ціна 9000 тис. до рушниці в подарунок чехол. тел для звязку 0961007326 Віталій.
 

Вкладення

berdos777

Новачок
рушниця в резерві по телефону до пятниці людина отримує дозвіл.
 

berdos777

Новачок
вибачаюсь небуло можливості раніше відписатись був у відряджені. З приводу (чистих стволів) Рушницю мені власник дав непочищену в результаті чистки рушниці в нижньому стволі виявлені недоліки в вигляді сипків приблизно по середині ствола і незначний сипок у верхньому стволі. На раковине це не схоже скоріш за все через те що рушниця простояла в сейфі непочищеною. Треба дивитись на словах цьго не покаже завтра спробую зробити фото. В результаті такого дефекту ціну руниці знежено до 8000 тисяч з торгом при огляді в присутності власника.
Ваш резерв підвержено.
 

enj

Новачок
резерв знімаю, з товаром та продавцем не пов'язано (резервував для брата), продавця рекомендую, рушниця в орнаментному виконанні, ціну вважаю більш як адекватною.
 

yuposs

Новачок
резерв знято резервіст на звязок не вийшов
Шановні колеги мій знайомий вирішив продати свою рушницю ТОЗ 34р яке дісталось йому в подарунок від тестя. Причина продажу більш ніж банально вийшов один раз на полювання і зрозумів, що то не його. Декілька слів про зброю. Стан рушниці задовільний, реестрація м. Бердичів Житомирська область. Стволи чисті прогари на колодці відсутні незначна потертість вороніння на блокові стволів, замки тугі, шат відсутній, дерево в задовільному стану сколів і тріщен на прикладі немає всановлений амортизатор. Є один ньюанс на фото видно був зломаний курок, але проведено ремонт курка за допомогою пайки. Ціна 9000 тис. до рушниці в подарунок чехол. тел для звязку 0961007326 Віталій.
Шановні колеги мій знайомий вирішив продати свою рушницю ТОЗ 34р яке дісталось йому в подарунок від тестя. Причина продажу більш ніж банально вийшов один раз на полювання і зрозумів, що то не його. Декілька слів про зброю. Стан рушниці задовільний, реестрація м. Бердичів Житомирська область. Стволи чисті прогари на колодці відсутні незначна потертість вороніння на блокові стволів, замки тугі, шат відсутній, дерево в задовільному стану сколів і тріщен на прикладі немає всановлений амортизатор. Є один ньюанс на фото видно був зломаний курок, але проведено ремонт курка за допомогою пайки. Ціна 9000 тис. до рушниці в подарунок чехол. тел для звязку 0961007326 Віталій.
Если не продано, резерв
 
Зверху