ТОЗ 34

Статус
Закрита.

Alexandr 77

Мисливець
Якщо чесно цікавило дійсно її вартість, а не продаж і окремі думки на цьому форумі наштовхують на думку що оцінити насправді нереально. (Просто цікавився попередньо що це таке насправді). Без образ ...
 

Alexandr 77

Мисливець
300 у.е.
Еще 100 у.е ( минимум) на новый приклад.
Зі всією повагою однак Ви аналогічну рушницю лише в серпні оцінювали більше 600 ує. Правда в номері була буква Ш а у мене У (улучшеное) як я розумію. В чому різниця?
 

kef

Зброяр
Стан рушниці. ..Дерево під заміну або повну реставрацію,якщо не пошкоджено деревину в районі колодки та жиму руки збройовим мастилом..
І чи є під пластиною лоба колодки "підкладка"з тонкого металу...Люфт повинен був би мати місце судячи по "пятаках"навколо бойків. Вороніння затерте і має напевно поверхневу сип місцями ?
Ціна такої рушниці не більше 400....Маю аналогічну з 72 року випуску.
 

Alexandr 77

Мисливець
Стан рушниці. ..Дерево під заміну або повну реставрацію,якщо не пошкоджено деревину в районі колодки та жиму руки збройовим мастилом..
І чи є під пластиною лоба колодки "підкладка"з тонкого металу...Люфт повинен був би мати місце судячи по "пятаках"навколо бойків. Вороніння затерте і має напевно поверхневу сип місцями ?
Ціна такої рушниці не більше 400....Маю аналогічну з 72 року випуску.[/QUOT
Дякую. Стан відмінний, сипу немає, підкладок не знайшов як і шату. Трохи потерта на кінці стволів. Не чищена тому можливо і фото не дуже, і не відновлена, як стояла в сейфі так і забрав.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Сделайте хорошие фото и будет с лету 600! ))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ви аналогічну рушницю лише в серпні оцінювали більше 600 ує. Правда в номері була буква Ш а у мене У (улучшеное) як я розумію.
Между Ш и У разница, как-раз, баксов 200, а то- и больше! В аналогичном сохране. Здесь сохран, ИМХО, хуже.
Тем более, я оценивал Ваше ружье без фото, лишь с Ваших слов.
 
Статус
Закрита.
Зверху