ТОЗ-63

vitaliy_1980

Новачок
Куркова рушниця ТОЗ-63,калібр 16,хромовані стволи,зареєстрована в м.Сміла.,Черкаської обл.,ц.,6500 грн.,тел.099-234-82-29 Віталій
 

Вкладення

hanter1982

Слідопит
В БМ-ки йшли не хромовані стволи.
А что! где-то на нём написано что они хромированы??? Это со слов хозяина. Если написано на стволах Тоз-63 - это Тоз-63 ; если не написано- ТОЗ- БМ. Даже форма курков похожа на БМ-ку...
 

vitaliy_1980

Новачок
Рік випуску 1959.,так що скоріш за все це ТОЗ-БМ.,хоча в документах записано ТОЗ 63.,стволи хромовані товариші.,так що не розводьте тут срач.,вікіпедія пише що рідко але стволи хромувалися у ТОЗ бм,так що рушниця рідкісна.
 

Мишко К36

Слідопит
Так а ви що продаєте? бм чи 63? при чому тут срач?
При всій повазі до Вас,пане terist 1945,але уважно прочитайте першу половину останнього (того що коментуєте) посту продавця.
Не хочу шукати по форуму,але Ви самі комусьз учасників пояснювали,в одній темі,схожій за змістом,що дозвільна система в Україні "богата талантами",і часом в зброї не надто петрають що як виглядає.
НЕ потрібно,вибачте,язвити.Маєте досвід,знання--поділіться.А Раптом хтось подякує!?Не всі люди однакові...
Вибачте за флуд,в першу чергу!
За особистості,образи,в друге..
До Усіх з повагою!
Шануймося...
 

tyrist 1945

Тигр
Те що пишуть дозвільники це окрема тема (гумористична) але на тоз 63 явно написано модель на стволах!
 

Мишко К36

Слідопит
Що я не то написав? Я не язвив, і тільки вказав на ключове слово "срач".
В тім і біда,ключове слово бобачили,а самої суті змісту ні.
Досить,панове,в особисте листування,в курилку,там і поговоримо!
Правила одні всім,ні?
Тема продажу.нагадаю.!
З повагою!
 

Мишко К36

Слідопит
Те що пишуть дозвільники це окрема тема (гумористична) але на тоз 63 явно написано модель на стволах!
"Фото стволів,патронника,клейм,маркування і т.д. Зробіть,будь ласка."
Ось так Не сила написати продавцю?
перепрошую вкотре..
 

SL_UA

Мисливець
Блин какой 63-тий.
Даное ружье 59 года, А...... 63 ТОЗ появился если мне не изменяет память только в 64 году.

Так что этих клей там не может быть если это не зборная солянка.
 
Зверху