ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

ura83

Слідопит
vitall26 Дата: Среда, 23.12.2009, 11:27 | Сообщение # 32
Генерал-полковник

Группа: Проверенные
Сообщений: 983
Репутация: 5
Статус: Offline

Этот выжлец в 11мес прилюдно заработал с своей однопометницей Сиреной диплом 2-ст по зайчонку.
В 2.5 года я сам в возрасте 15 лет повез его на испытания и он сработал на диплом 1-й ст прилюдно.
Гонял зайца при всех 2.5 часа, еле сняли с гона. За первый час работы 11 минут сколов дипл. 1-й голос 8-2-4.
Если интересно дальнейшая правдивая судьба Сигнала можешь писать в личку.
Добавлено (23.12.2009, 12:27)
---------------------------------------------

Заздрю по ДОБРОМУ ще до цих пір :):):)


П,С. Я "виріс" з цим форумом :p
 

Fedor86

Новачок
Та жив здоров я. Охоту не бросил. И с гончими по прежнему охочусь
 
Останнє редагування:

Fedor86

Новачок
Что бы оживить форум нужно не только мое желание, а что бы все начали о гончих писать туда.
 

Fedor86

Новачок
Рома он не заблокирован. Там два сообщения за 17й год и одно за 18й
 

huntumy

Зброяр
Рома, все понимают для каких целей нужна и используеться. В слух ни кто не скажет. Как бы там ни было лайка на много предпочтительнее на колективных охотах.
Отсекает ненужные фиктивные работы по зайцу,лисе, косуле.
У нас в колективе лайчатники есть. Так вот я знаю если дала голос значит в загоне кабан или олень. Кунятниц на такие охоты не берут.
 

praktikant

Мисливець
Так будьте першим, започаткуйте традицію. І обіцяю, я одразу за Вами виложу свою.
Фото контрольної картки скину, бо обіцяв.
Вопрос, ты там что фотошоп осваиваешь, или фотоаппарат в телефоне поломался. :D
Есть такая поговорка, мужик не баба, слов на ветер не бросает. Видать перевёлся нынче мужик.;)
 

ura83

Слідопит
Нехай вибачать мене любителі УКГ,

Але на превеликий жаль – для мене. (наскільки мені відомо, можу помилятись) польовим на Кубку Букатевича 2018р став саме УКГ:oops:.


«ЙОПЕРЕСЕТЕ» Де ж РРГ, РГ, що немає вас НЕ ВІРЮ!!!!!


"Колимо" , п'ємо «ДОПІНГ» І в нагінку, на наступний раз міняємо ситуацію!!!!

:D:D:D
 

собаколюб

Слідопит
Нехай вибачать мене любителі УКГ,

Але на превеликий жаль – для мене. (наскільки мені відомо, можу помилятись) польовим на Кубку Букатевича 2018р став саме УКГ:oops:.


«ЙОПЕРЕСЕТЕ» Де ж РРГ, РГ, що немає вас НЕ ВІРЮ!!!!!


"Колимо" , п'ємо «ДОПІНГ» І в нагінку, на наступний раз міняємо ситуацію!!!!

:D:D:D
Так! Польовим переможцем на Кубку Букатевича 2018р стала представниця Українського Карпатського гончака Рада з дипломом 2 ст по лису.
Друге місце зайняла ег.
Третє - український карпатський гончак Лайма з дипломом 3 ст по зайцю.
Участь прийняло більше 50 собак...
ПП:любителі укг Вас не вибачать ;) , бо дипломи здобуті чесно і заслужено! Як результат клопіткої та важкої роботи своїх власників!
 

ura83

Слідопит
Так! Польовим переможцем на Кубку Букатевича 2018р стала представниця Українського Карпатського гончака Рада з дипломом 2 ст по лису.
Друге місце зайняла ег.
Третє - український карпатський гончак Лайма з дипломом 3 ст по зайцю.
Участь прийняло більше 50 собак...
ПП:любителі укг Вас не вибачать ;) , бо дипломи здобуті чесно і заслужено! Як результат клопіткої та важкої роботи своїх власників!


З чим і вітаю вас :oops:


Тепер ви стимул для інших щоб змінити ситуацію!!!!!!:)
(і для мене в т.ч.)

ПС
Як розцінена Рада з дипломом 2 ст по лису.?
І чий естонець ?
 

собаколюб

Слідопит
Дочекайтеся публікації в ПтР, там експерт, який приймав участь в кубку, опублікує звіт з коментарами...
 
Зверху