Твіст нарізного ствола

Ohotnik47

Слідопит
Мова йде про штатні патрони заводського спорядження. Куля - Сієрра Матч Кінг, вага 6.1,V-980м/с.
Якщо самому крутити патрони - тоді безумовно можна спорядити будь який боєприпас під конкретні цілі.
Колись, за браком досвіду, купив 30-06 штуцерок - довів його до ума і споряджаю патрони при наважках пороху як у 308, а правильно було б відразу купити 308 і не створювати собі зайві проблеми.
 

Свій

Новачок
Мова йде про штатні патрони заводського спорядження. Куля - Сієрра Матч Кінг, вага 6.1,V-980м/с.
Якщо самому крутити патрони - тоді безумовно можна спорядити будь який боєприпас під конкретні цілі.
Колись, за браком досвіду, купив 30-06 штуцерок - довів його до ума і споряджаю патрони при наважках пороху як у 308, а правильно було б відразу купити 308 і не створювати собі зайві проблеми.
Доречі. Перепрошую що набридаю. Вищезгадана куля Сіра Матч Кінг вагою 6.1,V980 м/с. Для ярого калібру, та твіста ствола.
 

Свій

Новачок
Дуже дякую. А щоб Ви порекомендовали для 223 калібра з 9 твістом. Там здається максимальна маса кулі до 5 грам. Може Ви з власного досвіду знаєте кращі боєприпаси оболочка і пів оболочка.
 

Ohotnik47

Слідопит
В 223 при 9 твісті використовують максимально важкі кулі наскільки це дозволяє крок , критерії вибору кулі дуже прості - максимальна точність на певній дистанції та контрольована експансивність.
При використанні куль на відстанях далі 300м., за рахунок спаду швидкості оболонкові кулі часто шиють козулю і не великого кабана навиліт, не даючи шокового ефекту,в той же час кулі екпансивні на такій відстані використовують для звіра не більше козулі.
При використанні в 223/12тв. патр.Геко з оболонковою кулею, вагою 3.55грм., шв.1010м.с. відстань180м. - самцю козулі в основу шиї - лопнули не лише легені а і шлунок.З 9 тв. такого не спостерігається, копитного крупніше козулі з 9 тв.краще бити лише в мозок.
 

Свій

Новачок
Це звісно зрозуміло. Але якщо звісно є можливість порадити. Бо багато суперечливої інформації. Максимальна маса кулі для 9 кроку.
 

Свій

Новачок
Думаю що ще зарано. Полювати кабану не збираюсь. Косулю можливо. В основному ще лисиця, та відстрілі інших вредунів. Особливо яструби. Сорока можна зняти і дробовиком, чи пневмою. А от яструби і лисиці якраз під 223. Можливо зрідка косуля. Якщо запросить то і можна на майданчика, підсвинка, з засади. Тому і цікавить 223. Але вибір зупинився на ремінгтон 783 в 223рем твіст 1/9. Тому і цікавлюсь кращими набоями для даного калібру з кроком 1/9.
 

Ohotnik47

Слідопит
Це звісно зрозуміло. Але якщо звісно є можливість порадити. Бо багато суперечливої інформації. Максимальна маса кулі для 9 кроку.
Тільки дослідним шляхом з конкретного ствола.
У мене і товариша були Реми700 в 12тв.- з мого 4.1 летіли відмінно, а в товариша - утюгами.
 

Ohotnik47

Слідопит
Все залежить від направлення господарства і кількості яструбів.У себе в господарстві я також підтримував чисельність яс.великого(тетеревятника) на невисокому рівні, в польових угіддях.Лиса і єнот.соб.- близькою до нуля,зато через два роки чисельність куріпки і зайця виросла в рази.
 

Свій

Новачок
Не Свой ты,а Чужой!Чистильщик мля ,чем они тебе не угодили.
Як би не було потреби не брався б за таку затію. Контролювати чисельність хижака. Також потрібно. В даній дискусії "мисливець" Вам теж підтвердить. Піднімається кількість куропаток та зайців. А жили ви в сільській місцевості, і утримували б війська птицю. Знали б тоді про шкоду яструбів, сорок, ворон, і лисиць.Я з Вами особисто не знайомий, і Вашу думку не сприйматиму як образу. Але я наприклад зайця, куропадку, качку. Не стріляв за все своє життя. На косулю ходив за компанію. І враховуючи скільки моєї фізичної праці і вкладених фінансів та сил, на полі та в господарстві. Я напевно підготував більше диких тварин як усі корумповані чиновники мисливський господарстві разом взяті. Що влаштовують заготівельні комбінати прокурорам та пяним чиновникам.
 

Ohotnik47

Слідопит
Тримаю велике домашнє господарство, в даний момент лише маточного поголів'я різної птиці більше ста голів, а влітку до півтори тисячі доходить.Цінність племінної особини дуже висока, живу біля лісу, птиця була у відкритих вольєрах - яструби задовбували і після певної кількості відстріляних зрозумів, що такими темпами переб'ю всіх, стало просто шкода їх, тому просто накрив воль'єри пластиковою сіткою і проблема перестала бути критичною, тепер лише деякі застряють в сітці.А от по сусідах - бомблять курей, аж пір'я летить. У однієї сусідки за літо ястреби вибили всіх курей, більше 20шт.,залишився один півень.Так що вони можуть зробити в польових угіддях- можете лише уявити.
 

Hovarf

Слідопит
В 223 при 9 твісті використовують максимально важкі кулі наскільки це дозволяє крок , критерії вибору кулі дуже прості - максимальна точність на певній дистанції та контрольована експансивність.
Недавно придбав CZ 527 Lux. калібр 223 твіст 1 / 9. Стаж полювання з гладкою зброєю - понад 25 років. Завжди був впевнений , що про нарізну зброю маю хоч "зелене" поняття. Але почитавши мисливські форуми - виявилося , що навіть його в мене - нема. Ось читаю про всі ці "твісти" , "важкі та легкі " кулі - і чим більше читаю, тим більше запутуюсь. Порадьте будь ласка, які кулі можуть підходити до даної зброї (щоб не пошкодити нарізи). Плановані об'єкти полювань - лисиця, козуля. Максимальна дальність - до 200 м.
 
Зверху