Терміни полювання на молодняк кабана

Майстренко

Новачок
Всім доброго дня! Шановні форумчани, допоможіть розібратись з встановленими законом термінами полювання на молодняк кабана. В Законі України "Про мисливське господарство та полювання " (ст. 19 Строки полювання) вказано, цитую: "- на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування, - у серпні - січні. - На самок кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування , - у вересні - грудні. Виходить, що згідно ЗУ в самців кабана - свій молодняк , а в самок - свій і терміни полювання на ці "молодняки" - різні.
 

igarek

Мисливець
Індивідуальне полювання у серпні-січні,колективне-у вересні-грудні.
 

Майстренко

Новачок
Індивідуальне полювання у серпні-січні,колективне-у вересні-грудні
Якщо я Вас правильно зрозумів, то в січні місяці колективне (облавне) полювання на молодняк кабана заборонене? Тоді вкажіть будь ласка згідно якої статті закону.
 

igarek

Мисливець
Ось Вам витяг з наказу по одному ДПМГ,правда за 2013р
1.2. Індивідуального полювання на копитних тварин:

- на самців оленя благородного, кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування - з 1 серпня 2013 року до 31 січні 2014 року включно.

- на самок оленя благородного, козулі, кабана , молодняк оленя благородного та козулі, здатний до самостійного існування - з 1 вересня до 31 грудня 2013 року .

1.3. Колективного та облавного полювання на диких парнокопитних з 2 листопада 2013 року до 29 грудня 2013 року включно , а колективного полювання на самців оленя благородного, кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування - з 2 листопада 2013 рокудо 26січня 2014 року включно.
- на копитних при індивідуальному полюванні - усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні - субота та неділя;
 

Майстренко

Новачок
Ось Вам витяг з наказу по одному ДПМГ,правда за 2013р
Шановний Igarek, по перше - витяг з наказу - це не закон і не доказ правомірності того, що в цьому наказі написано. Навіть якщо цей наказ - ДПМГ. По друге - в своєму попередньому коментарі Ви стверджуєте , що колективне полювання на молодняк кабана дозволено в вересні - грудні, а в наведеному Вами нижче "наказі" вказано - на кабана та його молодняк колективно можна полювати -з 02 листопада 2013 року до 26 січня 2014 року. То вересень - грудень чи все таки до січня включно?
 

Майстренко

Новачок
Шановний,я чогось не розумію
Ну що ж тут незрозумілого? Є Закон України "Про мисливське господарство та полювання", в статті 19 цього Закону чітко вказані терміни полювання на всі види дичини. Там також вказано, що "строки полювання на певний вид мисливських тварин визначаються користувачами мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом". Тобто, в кожному регіоні терміни полювання можуть бути різні , як Ви і пишете, але в межах визначених Законом України. Наприклад, якщо в ЗУ вказано термін полювання на зайця - русака з 1 листопада по січень включно, то не може бути десь відкриття на зайця в жовтні. Тут все просто і ясно і без Гугла. А створив я цю тему тому, що в цьому ж таки Законі України інформація про терміни полювання на молодняк кабана вказана не чітко і не зрозуміло (принаймні для мене). От я і звернувся до форумчан з проханням прокоментувати це питання , а саме - встановлені терміни полювання на молодняк кабана згідно Закону України. Я ще раз підкреслюю - згідно ЗУ. А Ви чомусь вперто кидаєте зсилки на накази користувачів мисливських угідь. Так що вибачайте, але я Вас також не розумію.
 

igarek

Мисливець
Ну що ж тут незрозумілого? Є Закон України "Про мисливське господарство та полювання", в статті 19 цього Закону чітко вказані терміни полювання на всі види дичини. Там також вказано, що "строки полювання на певний вид мисливських тварин визначаються користувачами мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом". Тобто, в кожному регіоні терміни полювання можуть бути різні , як Ви і пишете, але в межах визначених Законом України. Наприклад, якщо в ЗУ вказано термін полювання на зайця - русака з 1 листопада по січень включно, то не може бути десь відкриття на зайця в жовтні. Тут все просто і ясно і без Гугла. А створив я цю тему тому, що в цьому ж таки Законі України інформація про терміни полювання на молодняк кабана вказана не чітко і не зрозуміло (принаймні для мене). От я і звернувся до форумчан з проханням прокоментувати це питання , а саме - встановлені терміни полювання на молодняк кабана згідно Закону України. Я ще раз підкреслюю - згідно ЗУ. А Ви чомусь вперто кидаєте зсилки на накази користувачів мисливських угідь. Так що вибачайте, але я Вас також не розумію.
Вибираєте угіддя де будете полювати,топаєте до користувачів.і хай вони Вам розказують,якщо самі не розумієте.
Щасливо залишатись
 

Hovarf

Слідопит
В нас законодавство як дишло, - куди повернеш , туди поїдеш. Щодо термінів полювання на молодняк кабана, то в Законі й справді якось дуже закручено і незрозуміло вказано коли на нього дозволяється полювати. Та й в статті 1 цього ж таки Закону чомусь нема самого визначення терміну "молодняк", хоча на мою думку - мало б бути.
 
Зверху