Терміново допоможіть оцінити Simson

Статус
Закрита.

kurifan

Новачок
Доброго дня.
Знайшов такий зімсон 1986р 20к Довжина стволів 68см звуження 1/1 та 1/2
Зі слів продавця стволи дзеркало. Решта на фото.
 

Вкладення

kef

Зброяр
Нормальна 20.ка в рази краща за радянські рушниці.Якщо іжа 58 в 20 к...цінять не меннше 1000 доларів ...то ця значно добротніша...Дрібними номерами шроту буде мати гарний бій і з такими патронниками це майже 12 калібр...Якщо нормальна ціна варто купити...
 

tyrist 1945

Тигр
Цю рушницю я бачив і тримав в руках. Стволи там дійсно чисті. Ну все в ваших руках.
 

kurifan

Новачок
Нормальна 20.ка в рази краща за радянські рушниці.Якщо іжа 58 в 20 к...цінять не меннше 1000 доларів ...то ця значно добротніша...Дрібними номерами шроту буде мати гарний бій і з такими патронниками це майже 12 калібр...Якщо нормальна ціна варто купити...
Радянські навіть не розглядав. Придивлявся до п/а турків на перший час, а це трапилася на очі й відчуваю вона.
Хочуть 1400
 

томка

Снайпер
Нормальна 20.ка в рази краща за радянські рушниці.Якщо іжа 58 в 20 к...цінять не меннше 1000 доларів ...то ця значно добротніша...Дрібними номерами шроту буде мати гарний бій і з такими патронниками це майже 12 калібр...Якщо нормальна ціна варто купити...
...цінити можна, але реально Іж58ма-20(із 76мм) 1000 доларів не потягне..тому ця рушничька від 1200 ІМХО.
 

kef

Зброяр
Якщо іжи виставляють по штуці ,то це краще в рази ніж 58 чи 54 іж....Але кожен сам вирішує що хоче...Я користувався різними і поки що зупинався на німецькому виробництві...Проста 8 заурівська чи Бр. Ремпти перекривають мої полювання повністю...І іжам ще далеко далеко до них...
Так якщо є можливість ,то варто її купити....
 

томка

Снайпер
Якщо іжи виставляють по штуці ,то це краще в рази ніж 58 чи 54 іж....Але кожен сам вирішує що хоче...Я користувався різними і поки що зупинався на німецькому виробництві...Проста 8 заурівська чи Бр. Ремпти перекривають мої полювання повністю...І іжам ще далеко далеко до них...
Так якщо є можливість ,то варто її купити....
Трудно возразить...одно но! Уход..я ещё начинал,у старых охотников,а они сплошь участники боевых действий ВОВ(фронтовики) были немецкие ружья..про бой и качество промолчу,они отменные. Но вот сыпь и раковины ,увы, все преимущества "съели"..и деды массово переходили на ижи и тозы с хромированными стволами. Сам я расстался с Зауэром 47S, уже когда 7-й десяток разменял..
 

Копатыч

Зброяр
Уже оценили, 39 000 , в гривневом эквиваленте ......
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Все вірно ....догляд є догляд...Бо і хромованих стволів з ракушняком я бачив вдосталь...Хоть і рушниці майже нові були....
Але я всеж таки віддаю перевагу старим іномаркам. ..хоть і німаки не є ідеалом:):D
 

kurifan

Новачок
Уже оценили, 39 000 , в гривневом эквиваленте ......
В заголовку поспіхом трішки не так думку виклав..
Мав на увазі стан збереження рушниці..
Kef виклав змістовну відповідь.
Що до ціни: то на даний час для мене вона велика, але підйомна..
 

Копатыч

Зброяр

XXL

Снайпер
До 20 я не созрел:(.Но если хочется больше чем болит:) то почему нет(живем один раз).Между турком и немцем-однозначно немец.И вообще я бы подарил бы жене:oops:
 

kef

Зброяр
Так вже є тема про продаж...Спілкуйтесь з власником в оп...і вирішуйте всі нюанси:D
 
Статус
Закрита.
Зверху