Тихе полювання

Аникей

Мисливець
Класні фото. На минулому тижні із сином взявши мішка пішов у маленький лісочок по труху деревини ( для димаря пасічницького) .Коли зайшли в лісочок площею близько 3 гектар , то у мене і щелева відвисла. Я скільки білих грибів ніколи не збирав і не бачив. Ми назбирали повний мішок. Проте у нас на Черкащині, особисто у моїй місцевості дуже сухо. Підберезовички маленькі ,а шляпки постріскані зверху та і самі вони наче якісь дерев"яні.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні був за Жовквою село якось Хитрики чи Хитрунці найшли 10 маслючків фотографувати навіть стидно!:D
Так потрібно було їх сфоткати і добавити коментар : отаких набрав два мішка за годину, ледь до дому присунув)))
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так потрібно було їх сфоткати і добавити коментар : отаких набрав два мішка за годину, ледь до дому присунув)))
Минулого року так друзів розвів. Виїхали ми і теж ніфігагрибів не було то я в відро трави сіна накидав а зверху грибочкі вискладав. Памятаю їхні похмурі лиця шо вних мало було а я повне відро нарізав!!! Потім правда я признався то їх повідпускало! Бо жабка добре за шию взяла!
 
Зверху